Bijemy rekordy przy najlepszych prowizjach na rynku

Podsumowanie ubiegło roku można śmiało opisać dwie aukcje i dwa rekordy!

Na pierwszej aukcji, która odbyła się 24 Lutego 2018 roku sprzedaliśmy najdroższy papier wartościowy w historii notowań aukcyjnych w Polsce. Pierwsza polska akcja Kompanii Manufaktur Wełnianych osiągnęła zawrotną kwotę 94 tysięcy i 80 złotych z opłatą aukcyjną. Sam przedmiot wystartował już od wysokich 34 tysięcy aby poszybować do kwot, które na rynku papierów wartościowych do tej pory nie były widywane, a przynajmniej w Polsce. Warto dodać, że wynik ten plasuje naszego rodzynka w czołówce najdroższych papierów wartościowych sprzedanych w Europie, gdzie dominują jakże znane papiery rosyjskie.

Druga aukcja z 15 Września 2018 roku to kolejny rekord i kolejna bariera, której przełamania rynek aukcyjny w Polsce jeszcze nie doświadczył. Dokładnie 201 tysięcy 160 złotych kosztował najdroższy polski banknot tj. 1000 złotych z Insurekcji Kościuszkowskiej. Walor ogromnej rzadkości, śmiało jeden z najrzadszych polskich banknotów, ale warto podkreślić, że kwoty powyżej 200 tysięcy złotych do tej pory zarezerwowane były wyłącznie dla brzęczącej waluty czyli monet.

Jeśli już mowa o monetach to tutaj również osiągamy równe, mocne notowania na monety polskie jak i zagraniczne, począwszy od monet Polski Królewskiej po monety współczesne. Czy to talary, czy też rzadkie i pięknie zachowane monety II RP ceny osiągnięte przez nas na dwóch pierwszych aukcjach dają nam dużą motywację do dalszej pracy.

Bezapelacyjnie rok 2018 możemy zaliczyć do niezwykle udanych. Zdobyliśmy zaufanie szerokiego rynku, pobiliśmy dwa jakże istotne rekordy, a co najistotniejsze przy przyjętym przez nas modelu profesjonalnych i rzetelnie opracowanych aukcji internetowych oferujemy najniższe wyjściowe stawki prowizyjne dla sprzedających

Już dziś możemy śmiało zapowiedzieć, że III Aukcja, która odbędzie się 23 Lutego 2019 będzie jeszcze mocniejsza, a dla kolejnych planujemy model aukcji dwudniowych.