BĘDZIEMY BLIŻEJ WAS!

WAŻNY KOMUNIKAT!

Nasze trasy po Polsce są Państwu już dobrze znane od wielu, wielu lat, ale w ostatnich miesiącach częstotliwość zapytań o naszą obecność w różnych rejonach kraju istotnie wzrosła.

Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom oraz potrzebom uznaliśmy, że należy usystematyzować nasze trasy, tak abyście Państwo już z wyprzedzeniem znali konkretne daty i miejsca spotkań.

Dlatego też rozpoczynamy projekt o nazwie “MOBILNE BIURA“. Na początek będzie to Warszawa oraz Kraków, czyli miejsca gdzie najczęściej pozyskujemy materiał aukcyjny poza naszą siedzibą. Planujemy od 4 do 6 wizyt rocznie w każdym z wymienionych miast!

W Warszawie będziemy do Państwa dyspozycji w Hotelu Mercure przy Złotych Tarasach, natomiast w Krakowie w Hotelu Radisson Blue przy Wawelu.

Do Państwa dyspozycji będzie specjalnie wynajęta sala spotkań, tak aby zapewnić dyskrecję oraz komfort wizyty.

Terminy naszych wizyt ogłosimy ze znaczącym wyprzedzeniem. Naturalnie wraz z naszymi podróżami do Krakowa oraz Warszawy będzie możliwość spotkania się na trasie z Wrocławia, stąd osoby chociażby z Łodzi, tudzież Śląska będą miały również sposobność umówić się z nami na spotkanie.

To dopiero początek dużego projektu!
ul. Zwiadowców 9
52-207 Wrocław
tel.: 696 875 000
tel.: 71 30 70 111
E-mail: m.wojcicki@snmw.pl

Aktualnie przyjmujemy walory na XIV Aukcję PREMIUM.

X