Numizmatyka - wycena

W siedzibie naszego salonu numizmatycznego we Wrocławiu po uprzednio umówionym spotkaniu prowadzimy skup numizmatów za gotówkę, Jest to prosta i szybka forma sprzedaży. Ponadto nasza firma oferuje bezpłatną wycenę z zakresu numizmatyki. Oferowane przez nas ceny są bardzo atrakcyjne, a wręcz bezkonkurencyjne, pokrywamy wszelkie opłaty skarbowe, wystawiamy również rachunki zakupu i faktury. Wszelkie formalności zredukowaliśmy do niezbędnego minimum ponieważ szanujemy czas naszych klientów i dokładamy wszelkich starań aby nasza oferta była na możliwie najwyższym poziomie.

Co kupujemy?

Naszym klientom oferujemy skup monet,  banknotów, starych akcji i obligacji, ciekawych dokumentów historycznych, medali, odznaczeń oraz starych książek o tematyce numizmatycznej. Wyceniamy oraz kupujemy pojedyncze pozycje a także całe kolekcje.

Czego nie skupujemy?

Nie skupujemy złomu złota oraz srebra oraz innych produktów stricte inwestycyjnych np. sztabek. Cenimy sobie profesjonalizm, w szczególności w branży jaką jest numizmatyka. Wycena w naszym salonie jest zawsze bezpłatna. Dlatego jeśli nie jesteście Państwo pewni, czy dany przedmiot może zostać przez nas kupiony, zachęcamy do kontaktu.

Skup na odległość

W trosce o naszych klientów prowadzimy również skup na odległość, szanujemy czas naszych klientów dlatego w przypadku rzadkich pozycji lub całych zbiorów oferujemy dojazd do klienta po uprzednim wstępnym ustaleniu warunków.

Skup Wysyłkowy

Dla klientów którzy nie chcą wychodzić z domu oferujemy również skup wysyłkowy. Cały proces odbywa się szybko i sprawnie a w przypadku kiedy numizmat okaże się nieoryginalny lub wymaga ustalenia nowych warunków kupna, których nie akceptuje klient niezwłocznie odsyłamy otrzymane przedmioty na adres nadawcy na nasz koszt.

Bezpłatna wycena

Każda wycena jest u nas zawsze bezpłatna, przeprowadzona w profesjonalny sposób przez osoby z wieloletnim doświadczeniem. Szybkiej wyceny numizmatu można dokonać na naszej stronie internetowej, za pomocą formularza, który przygotowaliśmy specjalnie dla Państwa. Prosimy o przesłanie zdjęć przedmiotów do wyceny. W przypadku gdy wycena dotyczy całego zbioru lub większej ilości przedmiotów prosimy o przesłanie zdjęcia zbiorczego co w zupełności wystarczy nam do wstępnego oszacowania danych pozycji.