Jesteśmy oficjalnym dealerem NGC oraz PMG

Z przyjemnością informujemy że Salon Numizmatyczny Mateusz Wójcicki otrzymał status oficjalnego dealera NGC/NCS oraz PMG. Lata naszych obserwacji utwierdziły nas w przekonaniu, że tylko grading wykonany przez rozpoznawalne światowe marki ma przełożenie na wartość numizmatów oraz ich łatwość sprzedaży, szczególnie w przypadku pieniądza papierowego.

ngc

Cieszymy się że obdarzono nas tak dużym zaufaniem. W pierwszej kolejności nasza oferta będzie dostępna wyłącznie dla naszych stałych klientów, zaś dla naszych komitentów zaoferujemy bardzo atrakcyjne warunki gradingu. Grading banknotów PMG będzie dostępny dla wszystkich po otwarciu naszego punktu stacjonarnego we Wrocławiu. Więcej szczegółów już niebawem w aktualnościach na naszej stronie.

Zarazem zapraszamy do śledzenia naszych aukcji na portalu Allegro. Na początku Listopada ruszy aukcja ponad dwudziestu rzadkich banknotów które otrzymały bardzo wysokie noty PMG. Przedsmak naszej oferty prezentuje wyśmienicie zachowane 2 marki Getta z 1940r. ocenione przez PMG na 65 EPQ.

 

2-getto-znak

ul. Zwiadowców 9
52-207 Wrocław
tel.: 696 875 000
tel.: 71 30 70 111
E-mail: m.wojcicki@snmw.pl

Aktualnie przyjmujemy walory na XIV Aukcję PREMIUM.

X