AUKCJA LIMITOWANA!

AUKCJA LIMITOWANA 26 Maja 2024

Aukcja z relacją na żywo w Internecie! Aukcja Limitowana, to nasz autorski pomysł na sprzedaż aukcyjną, którą przygotowaliśmy specjalnie dla Państwa. Nasz dom aukcyjny dwa razy do roku przygotowuje wyjątkowe Aukcje Premium, które cieszą się nieustannie dużym zainteresowaniem. Organizujemy je dwa razy do roku w optymalnych z punktu widzenia sprzedającego okresach tj. zima oraz wczesna jesień.

Okres wiosenno-letni to okres, gdzie przygotowujemy przeważnie mniejsze Aukcje Tematyczne, gdzie nierzadko trafiają wyjątkowe walory. Chcąc zaoszczędzić czas kupującym walory z półki Premium, wyodrębniamy najlepsze pozycje przyjęte w okresie wiosennym, stąd pomysł na Aukcje Limitowaną, która umożliwia naszym komitentom szybszą sprzedaż wyselekcjonowanych walorów, bez oczekiwania na okres jesienno-zimowy.

Aukcja Limitowana to jak wskazuje nazwa aukcja ograniczona pod względem ilości oraz jakości materiału. Na to wydarzenie przygotujemy nie więcej niż 100 wyjątkowych monet oraz banknotów, których szacunkowa wartość rozpoczyna się od 3.000 złotych.

W rzadkich przypadkach na Aukcje Limitowaną wstawimy walory wyjątkowo ciekawe, tudzież rzadkie, nawet jeśli ich szacowana wartość nie przekroczy 3.000 złotych. Na rynku aukcyjnym konkurujemy wyłącznie jakością, przywiązując ogromną atencję do detali, które są tak ważne w budowie każdej kolekcji. Pieczołowicie opracowujemy przyjęte walory dzięki współpracy z wieloma ekspertami w wąskich dziedzinach numizmatyki. Dbamy o wyjątkową oprawę graficzną, a szczególnie nie zapominamy o bogatych opisach aukcyjnych. Łączymy tradycję z nowoczesnością, stąd wybrane walory prezentujemy na naszym kanale YouTube, a każdy numizmat w ramach Aukcji Limitowanej otrzyma dedykowany film prezentacyjny.

Dbałość o detale i nasze motto „Więcej niż aukcje…” pozwalają nam z całą stanowczością stwierdzić, że nasze warunki komisowe są najatrakcyjniejsze na rynku, szczególnie dla wyjątkowych numizmatów.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zapoznania się ze standardami naszej pracy i oglądnięcia filmu z poprzedniego wydarzenia kategorii PREMIUM.


aukcje.snmw.pl

 

Aktualnie przyjmujemy na XIV Aukcję PREMIUM.

X