Wycena monet online

Dla wszystkich zainteresowanych sprzedażą numizmatów bez konieczności odwiedzania naszego skupu monet we Wrocławiu, oferujemy skup wysyłkowy oraz znakomitą możliwość jaką jest wycena monet online. Jest to równie bezpieczny i często praktykowany sposób na spieniężenie swoich numizmatów wymagający od klienta jedynie wizyty w najbliższym punkcie Poczty polskiej. Istnieje również możliwość zamówienia kuriera i załatwienia wszystkiego bez wychodzenia z domu!

Skup wysyłkowy nie jest możliwy dla przedmiotów, których wartość wyznacza wyłącznie kruszec, szczególnie dotyczy to złotych monet bulionowych.

Reasumując sprzedaż Państwa starych monet, banknotów czy też innych numizmatów nie zawsze wymaga odwiedzania naszego punktu. Z naszej strony możemy zagwarantować równie wysoki poziom  wyceny monet online, a także obsługi jak w przypadku sprzedaży lokalnej oraz tak samo atrakcyjne ceny skupu. Zapraszamy do skorzystania z naszego wieloletniego doświadczenia oraz pasji jaką darzymy numizmatykę.

Poniżej przedstawiamy procedurę krok po kroku dotyczącą wyceny monet online oraz skupu wysyłkowego :

  1. Prosimy o kontakt telefoniczny lub email w którym to prosimy zamieścić dokładną informację jakie przedmioty chcielibyście Państwo sprzedać wraz ze zdjęciami przedmiotów oraz ewentualnymi uwagami.
  2. Jeśli jesteśmy zainteresowani prosimy o przesłanie danych osoby sprzedającej oraz wybranie formy zapłaty wraz z danymi odbiorcy płatności. Preferujemy rozliczenia na konto bankowe.
  3. W odpowiedzi przesyłamy Państwu wypełnioną umowę zawierającą podane dane osobowe oraz zestawienie przedmiotów umowy.
  4. Następnie przedmioty wraz z wydrukowaną oraz podpisaną umową prosimy przesłać* na adres:

SN Mateusz Wójcicki  ul. Zwiadowców 9  52-207 Wrocław                               

* najbezpieczniejszą formą wysyłki jest list wartościowy przesłany za pośrednictwem Poczty polskiej oraz ubezpieczona przesyłka kurierska.

  1. Po otrzymaniu przesyłki i po pozytywnej weryfikacji walorów zlecamy płatność zgodnie z wybraną formą na umowie. W przypadku rozbieżności niezwłocznie kontaktujemy się z Państwem w celu poczynienia nowych ustaleń bądź w przypadku gdy dany przedmiot okaże się nieoryginalny lub nowe warunki są dla Państwa nie do zaakceptowania,  odsyłamy otrzymane przedmioty na adres nadawcy na własny koszt.

Numizmatyka wycena – dlaczego warto nam zaufać?

Czytaj więcej

Na rynku numizmatyki kolekcjonerskiej aktywnie i efektywnie działamy już od ponad 15 lat, osiągając liczne sukcesy, które w 2016 roku doprowadziły do możliwości otwarcia w pełni profesjonalnego salonu stacjonarnego. Numizmatyka to dla nas nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja, która stoi bezpośrednio za powstaniem i wydajnym funkcjonowaniem firmy.

Lata doświadczenia w branży pozwoliły nam pozyskać rzetelną i niezwykle istotną w tej dziedzinie wiedzę, dzięki której obecnie jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom możliwość bezpłatnej, a przy tym całkowicie profesjonalnej wyceny oraz dokonać wstępnego szacunku potencjalnej noty gradingowej danego przedmiotu.

Ponadto w ramach określania parametrów oraz wyceny numizmatyków współpracujemy na co dzień ze światowymi liderami branży grandingowej, czego doskonałym przykładem jest fakt piastowania przez nas – niemal od początku istnienia działalności – stanowiska oficjalnego przedstawiciela na Polskę firm PMG, PCGS oraz NGC. Dzięki współpracy tej jesteśmy w stanie uzyskać niezwykle rzetelne szacunki odnośnie właściwości i wartości pieniądza, a także możliwe najwyższe ceny końcowe dla klientów zainteresowanych wystawieniem przedmiotu na organizowane za naszym pośrednictwem aukcje.

Z kolejnych zalet wynikających z kooperacji z naszą firmą warto wymienić również indywidualne, elastyczne i kompleksowe podejście do klienta. Jeśli chodzi bowiem o kwestię taką, jak numizmatyka wycena jest tylko jedną z czynności, oferowanych w ramach naszego wachlarza usług. W zależności od Państwa potrzeb jesteśmy w stanie przyjąć dany przedmiot w komis, wystawić go na profesjonalnej aukcji lub – w przypadku, w których po dokonaniu wyceny są Państwo zainteresowani rozpoczęciem kolekcji – odnaleźć dla Państwa dodatkowe monety i banknoty wyprodukowane w ramach tej samej serii.

Dodatkowo, oprócz numizmatycznej wyceny i usług związanych z pośrednictwem w handlu pieniędzmi kolekcjonerskimi, zapewniamy Państwu również szereg ciekawych i użytecznych informacji, dokonując regularnych wpisów w ramach naszej czytelni oraz profilu na Facebooku. Jeśli zatem chcą Państwo poznać nas lepiej przed podjęciem współpracy, gorąco zachęcamy do zapoznania się z publikowanymi przez nas tekstami.