Skup monet Gliwice

Skup monet Gliwice
Jeśli zamierzasz zbyć swoją unikalną monetę, banknot lub medal, to trafiłeś w odpowiednie miejsce. Nasza firma oferuje kompleksową wycenę monet i banknotów w Gliwicach, przeprowadzaną wyłącznie przez specjalistów, którzy działają profesjonalnie i zgodnie z obowiązującymi standardami. Współpracujemy z wieloma kolekcjonerami jako Dom Aukcyjny, aby pomóc im osiągnąć jak najwyższą cenę sprzedaży. Wycena monet i banknotów w Gliwicach jest darmowa i nie zobowiązuje do niczego - skorzystaj z naszych usług już dziś!
Zadzwoń, napisz lub wypełnij formularz, a nasi eksperci skontaktują się z Tobą niezwłocznie!

  Załaduj plik lub przeciągnij i upuść.
  jpg, jpeg, jpe, png up to 10MB
  1000 +
  Zadowolonych klientów
  Na naszych aukcjach obsłużyliśmy ponad 10.000 klientów z całego świata. Zostań jednym z nich!
  20 +
  Lat doświadczenia
  Numizmatyką zajmujemy się od ponad 20 lat
  100000 +
  Sprzedanych monet i banknotów
  Jesteśmy liderem w Polsce pod względem sprzedanych przedmiotów, notując rocznie sprzedaż ponad 20.000 monet i banknotów!
  NUMIZMATYKA GLIWICE
  50000 +
  kupionych monet

  NUMIZMATYKA GLIWICE

  Mimo że nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu, oferujemy usługi wyceny dla mieszkańców innych miast w całej Polsce, w tym także dla Gliwic. Nasi doświadczeni specjaliści posiadają aktualną wiedzę i umiejętności pozwalające na wycenę nawet najbardziej unikalnych przedmiotów pochodzących z Polski i z całego świata. Dzięki temu wycena monet i banknotów w Gliwicach jest dla nas codziennością, a nasza marka zapewnia usługi najwyższej jakości. Oferujemy usługi:
  • Szybkie i profesjonalne.
  • Bezpieczne i godne zaufania.
  • Stacjonarne i wysyłkowe.
  • Dyskretne i z ograniczoną liczbą formalności.

  SKUP BANKNOTÓW I MONET GLIWICE

  Wycena monet i banknotów w Gliwicach to dla naszej firmy codzienność, a nasz Dom Aukcyjny regularnie przeprowadza Aukcje Premium, podczas których osiągane są rekordowe ceny. Na naszych aukcjach obecni są zarówno polscy kolekcjonerzy, jak i klienci zagraniczni, którzy chcą być na bieżąco z niezwykłymi wynikami sprzedaży.
  • Najdroższy Polski Banknot - 1000 złotych 1794 -A- 343 895 złotych – Aukcja 11
  • Najdroższa Polska Akcja - Kompana Manufaktur Wełnianych – 94 080 złotych – Aukcja 1
  • Najdroższy Polski medal w srebrze - Władysław IV Waza Smoleńsk 1636 – 190 400 złotych – Aukcja 10
  • Najdroższa moneta – Jan II Kazimierz, Dwutalar Gdańsk 1650 – 148 750 złotych – Aukcja 11
  SKUP BANKNOTÓW I MONET GLIWICE
  10 +
  doświadczonych specjalistów
  ZAUFANIE TO FUNDAMENT NASZEJ PRACY!

  ZAUFANIE TO FUNDAMENT NASZEJ PRACY!

  Od lat na naszych aukcjach zakupów dokonują największe domy aukcje na świecie oraz Instytucje Państwowe, a także liczne podmioty dysponujące prawem pierwokupu jak Muzea Rejestrowane. W roku 2021 sprzedaliśmy najdroższy polski banknot do Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdrój za kwotę ponad 420.000 złotych!

  SPRAWDŹMY WARTOŚĆ TWOJEJ MONETY ORAZ BANKNOTU

  Kontakt
  Chcesz szybko sprzedać swoje monety lub banknoty? Skontaktuj się z nami i prześlij zdjęcia swoich przedmiotów na adres e-mailowy wycena@snmw.pl, poprzez komunikator WhatsApp czy Messenger lub zadzwoń do nas. Oferujemy szybki i wygodny sposób na wycenę Twoich przedmiotów.
  Analiza
  Nasi eksperci przeprowadzą wstępną, bezpłatną wycenę Twoich przedmiotów na podstawie przesłanych zdjęć lub informacji. Możesz być pewny, że wycena będzie uczciwa i rzetelna.
  Sprzedaż
  Wycena monet i banknotów w Gliwicach wymaga przeprowadzenia szczegółowej analizy, jednak nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, aby proces ten przebiegał szybko i sprawnie. Po ustaleniu wartości Twoich przedmiotów proponujemy cenę, którą wystarczy zaakceptować. Następnie przesyłamy Ci umowę kupna, którą należy podpisać i odesłać, a po jej otrzymaniu wraz z monetami lub banknotami przystępujemy do realizacji przelewu na wskazane przez Ciebie konto.

  WYSYŁKOWY SKUP MONET

  Zaufało nam tysiące klientów z całego świata, liczne zagraniczne firmy oraz Instytucje Państwowe. Zaoszczędź swój czas i swoje pieniądze korzystając z opcji skupu wysyłkowego!

  OPINIE OSÓB, KTÓRE NAM ZAUFAŁY

  Wielokrotnie dokonywałem tutaj zakupów - każdorazowo satysfakcja była 100%. Doceniam współpracę z tą firmą za ich profesjonalizm oraz bezwzględne wywiązywanie się z umów.
  Paweł Teichner
  Obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie. Oferta kupna monet 30-40% wyższa niż oferowały inne firmy numizmatyczne. Na pewno jeszcze wrócimy 🙂
  Anna Forma
  Profesjonalizm, rzetelna wiedza i doskonałe podejście do klienta. Najlepszy salon numizmatyczny w Polsce. Serdecznie polecam każdej osobie, która chciałaby nawiązać współpracę z Panem Mateuszem.
  Philippe Conio
  Pełen profesjonalizm. Polecam każdemu ten Salon Numizmatyczny. Zarówno kupowałam, jak i sprzedawałam walory i nie mam najmniejszych zastrzeżeń do obsługi transakcji.
  Katarzyna Wiciak
  Profesjonalna obsługa! Pan Mateusz dysponuje imponującą wiedzą. Jedyny salon numizmatyczny, który rzetelnie prezentuje klientowi wszystkie możliwości.
  Tomasz Kamiński
  W ostatnim okresie jest to bez wątpienia najlepsza firma numizmatyczna w kraju. Piękny katalog i aukcja stacjonarna na najwyższym poziomie.
  Vasco Photography
  Bez najmniejszych uwag i zastrzeżeń, no może poza tym że za dużo doskonałego towaru na aukcjach a portfel nie jest w gumy :) Z pełną odpowiedzialnością polecam wszystkim tym, którzy chcą kupować "pewny towar".
  Piotr Kosanowski

  KONTAKT

  Współpraca z nami gwarantuje bezpieczeństwo każdej transakcji, dzięki czemu nie musisz się niczego obawiać. Zawsze chronimy Twoje dobro i prywatność, dlatego zapewniamy kompleksową obsługę i indywidualne podejście do każdego klienta. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy, przesyłając wiadomość wraz z danymi kontaktowymi – na pewno Ci pomożemy.

   Załaduj plik lub przeciągnij i upuść.
   jpg, jpeg, jpe, png up to 10MB