Skup monet Sosnowiec

Skup monet Sosnowiec
Od wielu już lat oferujemy naszym klientom wycenę monet i banknotów w Sosnowcu i innych miastach. Nasze usługi obejmują teren całej Polski, a nasi specjaliści przeprowadzają darmową, niezobowiązującą i szybką wycenę. Proces ten jest dla nich rutyną, zawsze zapewniając najlepszą jakość. Nasza firma aukcyjna jest uważana za najbezpieczniejszą opcję, a oferty, które prezentujemy, są godne zaufania i korzystne.
Zadzwoń, napisz lub wypełnij formularz, a nasi eksperci skontaktują się z Tobą niezwłocznie!

  Załaduj plik lub przeciągnij i upuść.
  jpg, jpeg, jpe, png up to 10MB
  1000 +
  Zadowolonych klientów
  Na naszych aukcjach obsłużyliśmy ponad 10.000 klientów z całego świata. Zostań jednym z nich!
  20 +
  Lat doświadczenia
  Numizmatyką zajmujemy się od ponad 20 lat
  100000 +
  Sprzedanych monet i banknotów
  Jesteśmy liderem w Polsce pod względem sprzedanych przedmiotów, notując rocznie sprzedaż ponad 20.000 monet i banknotów!
  NUMIZMATYKA SOSNOWIEC
  50000 +
  kupionych monet

  NUMIZMATYKA SOSNOWIEC

  Nasza siedziba Domu Aukcyjnego znajduje się we Wrocławiu, jednak oferujemy nasze usługi nie tylko w Polsce, ale także poza jej granicami, szczególnie w przypadku interesujących kolekcji. Zatrudniamy najlepszych ekspertów, specjalistów i doświadczonych profesjonalistów, którzy z przyjemnością pomogą wyjaśnić wszelkie kwestie dotyczące wyceny monet i banknotów w Sosnowcu. Nasze wyceny są korzystne, a proces realizacji szybki i sprawnie obsługiwany na każdym etapie. Zapewniamy pełne wsparcie oraz stuprocentową dyskrecję przy minimalnej liczbie formalności.

  SKUP BANKNOTÓW I MONET SOSNOWIEC

  Nasze aukcje organizowane przez Dom Aukcyjny przyciągają wielu pasjonatów i obserwatorów, którzy często mają okazję uczestniczyć w ustanawianiu rekordowych cen na Aukcjach Premium. Nasze wydarzenia cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie, a wśród naszych gości znajdują się osoby z różnych zakątków globu.
  • Najdroższy Polski Banknot - 1000 złotych 1794 -A- 343 895 złotych – Aukcja 11
  • Najdroższa Polska Akcja - Kompana Manufaktur Wełnianych – 94 080 złotych – Aukcja 1
  • Najdroższy Polski medal w srebrze - Władysław IV Waza Smoleńsk 1636 – 190 400 złotych – Aukcja 10
  • Najdroższa moneta – Jan II Kazimierz, Dwutalar Gdańsk 1650 – 148 750 złotych – Aukcja 11
  SKUP BANKNOTÓW I MONET SOSNOWIEC
  10 +
  doświadczonych specjalistów
  ZAUFANIE TO FUNDAMENT NASZEJ PRACY!

  ZAUFANIE TO FUNDAMENT NASZEJ PRACY!

  Od lat na naszych aukcjach zakupów dokonują największe domy aukcje na świecie oraz Instytucje Państwowe, a także liczne podmioty dysponujące prawem pierwokupu jak Muzea Rejestrowane. W roku 2021 sprzedaliśmy najdroższy polski banknot do Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdrój za kwotę ponad 420.000 złotych!

  SPRAWDŹMY WARTOŚĆ TWOJEJ MONETY ORAZ BANKNOTU

  Kontakt
  Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług wyceny monet lub banknotów, możesz łatwo skontaktować się z nami, przesyłając zdjęcia poprzez różne komunikatory, takie jak WhatsApp lub Messenger, bądź przesłać je na nasz adres e-mail: wycena@snmw.pl. Alternatywnie, możesz skorzystać z naszej infolinii i skontaktować się z nami telefonicznie.
  Analiza
  W Sosnowcu dokonujemy bezpłatnej i szybkiej wyceny monet i banknotów, która może odbyć się na podstawie przesłanych zdjęć. Nasza firma zdaje sobie sprawę z tego, jak cenny jest Twój czas i dlatego staramy się zminimalizować formalności związane z wyceną.
  Sprzedaż
  Jeśli zdecydujesz się na zaakceptowanie naszej oferowanej ceny, otrzymasz od nas wzór umowy kupna, którą należy podpisać i odesłać wraz z monetami lub banknotami. Po otrzymaniu przesyłki dokonamy weryfikacji zawartości i przeprowadzimy szybki przelew na wskazane konto bankowe.

  WYSYŁKOWY SKUP MONET

  Zaufało nam tysiące klientów z całego świata, liczne zagraniczne firmy oraz Instytucje Państwowe. Zaoszczędź swój czas i swoje pieniądze korzystając z opcji skupu wysyłkowego!

  OPINIE OSÓB, KTÓRE NAM ZAUFAŁY

  Profesjonalna obsługa! Pan Mateusz dysponuje imponującą wiedzą. Jedyny salon numizmatyczny, który rzetelnie prezentuje klientowi wszystkie możliwości.
  Tomasz Kamiński
  Profesjonalizm, rzetelna wiedza i doskonałe podejście do klienta. Najlepszy salon numizmatyczny w Polsce. Serdecznie polecam każdej osobie, która chciałaby nawiązać współpracę z Panem Mateuszem.
  Philippe Conio
  Bez najmniejszych uwag i zastrzeżeń, no może poza tym że za dużo doskonałego towaru na aukcjach a portfel nie jest w gumy :) Z pełną odpowiedzialnością polecam wszystkim tym, którzy chcą kupować "pewny towar".
  Piotr Kosanowski
  Obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie. Oferta kupna monet 30-40% wyższa niż oferowały inne firmy numizmatyczne. Na pewno jeszcze wrócimy 🙂
  Anna Forma
  Pełen profesjonalizm. Polecam każdemu ten Salon Numizmatyczny. Zarówno kupowałam, jak i sprzedawałam walory i nie mam najmniejszych zastrzeżeń do obsługi transakcji.
  Katarzyna Wiciak
  W ostatnim okresie jest to bez wątpienia najlepsza firma numizmatyczna w kraju. Piękny katalog i aukcja stacjonarna na najwyższym poziomie.
  Vasco Photography
  Wielokrotnie dokonywałem tutaj zakupów - każdorazowo satysfakcja była 100%. Doceniam współpracę z tą firmą za ich profesjonalizm oraz bezwzględne wywiązywanie się z umów.
  Paweł Teichner

  KONTAKT

  U nas każda transakcja odbywa się sprawnie, a środki są wypłacane natychmiast po dopełnieniu formalności. W przypadku pytań lub niejasności, nasi konsultanci są do dyspozycji, aby odpowiedzieć na nie i wyjaśnić wszelkie wątpliwości. Zapewniamy kompleksową obsługę oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

   Załaduj plik lub przeciągnij i upuść.
   jpg, jpeg, jpe, png up to 10MB