Skup monet Tarnów

Skup monet Tarnów
Od wielu lat nasza firma przeprowadza wyceny monet i banknotów w Tarnowie oraz innych miastach w kraju. Kojarzona jest z uczciwością, gdyż wycena oferowana przez nasz Dom Aukcyjny jest bezpłatna i nie wiąże się z żadnym zobowiązaniem do sprzedaży - z tego powodu zachęcamy również niezdecydowanych kolekcjonerów do skorzystania z naszych usług wyceny monet i banknotów w Tarnowie.
Zadzwoń, napisz lub wypełnij formularz, a nasi eksperci skontaktują się z Tobą niezwłocznie!

  Załaduj plik lub przeciągnij i upuść.
  jpg, jpeg, jpe, png up to 10MB
  1000 +
  Zadowolonych klientów
  Na naszych aukcjach obsłużyliśmy ponad 10.000 klientów z całego świata. Zostań jednym z nich!
  20 +
  Lat doświadczenia
  Numizmatyką zajmujemy się od ponad 20 lat
  100000 +
  Sprzedanych monet i banknotów
  Jesteśmy liderem w Polsce pod względem sprzedanych przedmiotów, notując rocznie sprzedaż ponad 20.000 monet i banknotów!
  NUMIZMATYKA TARNÓW
  50000 +
  kupionych monet

  NUMIZMATYKA TARNÓW

  Dla naszego Domu Aukcyjnego nie ma trudnych wycen - dzięki dużemu doświadczeniu jesteśmy w stanie opanować niuanse praktycznie wszystkich przedmiotów, które trafiają do naszych rąk. Zatrudniamy najlepszych specjalistów oraz korzystamy z najnowocześniejszych narzędzi, dzięki czemu nasza wycena monet i banknotów w Tarnowie jest zawsze ekspresowa. Wśród naszych zalet warto wyróżnić:
  • Wycena z zachowaniem poufności.
  • Minimalna ilość formalności.
  • Opcja odkupu w naszej siedzibie lub wysyłkowo.
  • Profesjonalna pomoc na każdym etapie współpracy.

  SKUP BANKNOTÓW I MONET TARNÓW

  Nasz Dom Aukcyjny regularnie ustanawia nowe rekordy cenowe podczas Aukcji Premium, które pozostają bezkonkurencyjne przez wiele lat od ich zakończenia. Zaspokajamy rosnące oczekiwania naszych klientów, zarówno krajowych, jak i zagranicznych, co sprawia, że nasze aukcje stanowią jedno z najbardziej interesujących wydarzeń rynkowych.
  • Najdroższy Polski Banknot - 1000 złotych 1794 -A- 343 895 złotych – Aukcja 11
  • Najdroższa Polska Akcja - Kompana Manufaktur Wełnianych – 94 080 złotych – Aukcja 1
  • Najdroższy Polski medal w srebrze - Władysław IV Waza Smoleńsk 1636 – 190 400 złotych – Aukcja 10
  • Najdroższa moneta – Jan II Kazimierz, Dwutalar Gdańsk 1650 – 148 750 złotych – Aukcja 11
  SKUP BANKNOTÓW I MONET TARNÓW
  10 +
  doświadczonych specjalistów
  ZAUFANIE TO FUNDAMENT NASZEJ PRACY!

  ZAUFANIE TO FUNDAMENT NASZEJ PRACY!

  Od lat na naszych aukcjach zakupów dokonują największe domy aukcje na świecie oraz Instytucje Państwowe, a także liczne podmioty dysponujące prawem pierwokupu jak Muzea Rejestrowane. W roku 2021 sprzedaliśmy najdroższy polski banknot do Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdrój za kwotę ponad 420.000 złotych!

  SPRAWDŹMY WARTOŚĆ TWOJEJ MONETY ORAZ BANKNOTU

  Kontakt
  Rozpoczęcie współpracy z nami to prosta sprawa - możesz skontaktować się z nami i przesłać zdjęcia monet i banknotów do wyceny w Tarnowie. Dostępne są różne formy kontaktu, w tym komunikatory WhatsApp i Messenger oraz możliwość przesłania wiadomości e-mail na adres wycena@snmw.pl lub kontakt telefoniczny.
  Analiza
  Dzięki otrzymanym informacjom i zdjęciom jesteśmy w stanie przeprowadzić profesjonalną analizę i wycenę monet i banknotów w Tarnowie, zapewniając naszym klientom satysfakcjonującą cenę.
  Sprzedaż
  Po zaakceptowaniu przez klienta zaproponowanej wyceny konieczne będzie podpisanie umowy kupna i przesłanie jej wraz z monetami lub banknotami do naszej siedziby. Po otrzymaniu przesyłki dokonamy weryfikacji i natychmiast zlecimy przelew na wskazane konto bankowe.

  WYSYŁKOWY SKUP MONET

  Zaufało nam tysiące klientów z całego świata, liczne zagraniczne firmy oraz Instytucje Państwowe. Zaoszczędź swój czas i swoje pieniądze korzystając z opcji skupu wysyłkowego!

  OPINIE OSÓB, KTÓRE NAM ZAUFAŁY

  Bez najmniejszych uwag i zastrzeżeń, no może poza tym że za dużo doskonałego towaru na aukcjach a portfel nie jest w gumy :) Z pełną odpowiedzialnością polecam wszystkim tym, którzy chcą kupować "pewny towar".
  Piotr Kosanowski
  Profesjonalna obsługa! Pan Mateusz dysponuje imponującą wiedzą. Jedyny salon numizmatyczny, który rzetelnie prezentuje klientowi wszystkie możliwości.
  Tomasz Kamiński
  Pełen profesjonalizm. Polecam każdemu ten Salon Numizmatyczny. Zarówno kupowałam, jak i sprzedawałam walory i nie mam najmniejszych zastrzeżeń do obsługi transakcji.
  Katarzyna Wiciak
  Profesjonalizm, rzetelna wiedza i doskonałe podejście do klienta. Najlepszy salon numizmatyczny w Polsce. Serdecznie polecam każdej osobie, która chciałaby nawiązać współpracę z Panem Mateuszem.
  Philippe Conio
  Obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie. Oferta kupna monet 30-40% wyższa niż oferowały inne firmy numizmatyczne. Na pewno jeszcze wrócimy 🙂
  Anna Forma
  Wielokrotnie dokonywałem tutaj zakupów - każdorazowo satysfakcja była 100%. Doceniam współpracę z tą firmą za ich profesjonalizm oraz bezwzględne wywiązywanie się z umów.
  Paweł Teichner
  W ostatnim okresie jest to bez wątpienia najlepsza firma numizmatyczna w kraju. Piękny katalog i aukcja stacjonarna na najwyższym poziomie.
  Vasco Photography

  KONTAKT

  Aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów, udostępniliśmy na naszej stronie internetowej formularz kontaktowy, który jest łatwy w wypełnieniu, dzięki czemu możesz zadać nam dodatkowe pytania. Chętnie na nie odpowiemy i rozwiejemy wszelkie wątpliwości dotyczące funkcjonowania naszego Domu Aukcyjnego czy przebiegu transakcji.

   Załaduj plik lub przeciągnij i upuść.
   jpg, jpeg, jpe, png up to 10MB