Skup monet Tarnów

Skup monet Tarnów
Od wielu lat nasza firma przeprowadza wyceny monet i banknotów w Tarnowie oraz innych miastach w kraju. Kojarzona jest z uczciwością, gdyż wycena oferowana przez nasz Dom Aukcyjny jest bezpłatna i nie wiąże się z żadnym zobowiązaniem do sprzedaży - z tego powodu zachęcamy również niezdecydowanych kolekcjonerów do skorzystania z naszych usług wyceny monet i banknotów w Tarnowie.
Zadzwoń, napisz lub wypełnij formularz, a nasi eksperci skontaktują się z Tobą niezwłocznie!

  Załaduj plik lub przeciągnij i upuść.
  jpg, jpeg, jpe, png up to 10MB
  1000 +
  Zadowolonych klientów
  Na naszych aukcjach obsłużyliśmy ponad 10.000 klientów z całego świata. Zostań jednym z nich!
  20 +
  Lat doświadczenia
  Numizmatyką zajmujemy się od ponad 20 lat
  100000 +
  Sprzedanych monet i banknotów
  Jesteśmy liderem w Polsce pod względem sprzedanych przedmiotów, notując rocznie sprzedaż ponad 20.000 monet i banknotów!
  NUMIZMATYKA TARNÓW
  50000 +
  kupionych monet

  NUMIZMATYKA TARNÓW

  Dla naszego Domu Aukcyjnego nie ma trudnych wycen - dzięki dużemu doświadczeniu jesteśmy w stanie opanować niuanse praktycznie wszystkich przedmiotów, które trafiają do naszych rąk. Zatrudniamy najlepszych specjalistów oraz korzystamy z najnowocześniejszych narzędzi, dzięki czemu nasza wycena monet i banknotów w Tarnowie jest zawsze ekspresowa. Wśród naszych zalet warto wyróżnić:
  • Wycena z zachowaniem poufności.
  • Minimalna ilość formalności.
  • Opcja odkupu w naszej siedzibie lub wysyłkowo.
  • Profesjonalna pomoc na każdym etapie współpracy.

  SKUP BANKNOTÓW I MONET TARNÓW

  Nasz Dom Aukcyjny regularnie ustanawia nowe rekordy cenowe podczas Aukcji Premium, które pozostają bezkonkurencyjne przez wiele lat od ich zakończenia. Zaspokajamy rosnące oczekiwania naszych klientów, zarówno krajowych, jak i zagranicznych, co sprawia, że nasze aukcje stanowią jedno z najbardziej interesujących wydarzeń rynkowych.
  • Najdroższy Polski Banknot - 1000 złotych 1794 -A- 343 895 złotych – Aukcja 11
  • Najdroższa Polska Akcja - Kompana Manufaktur Wełnianych – 94 080 złotych – Aukcja 1
  • Najdroższy Polski medal w srebrze - Władysław IV Waza Smoleńsk 1636 – 190 400 złotych – Aukcja 10
  • Najdroższa moneta – Jan II Kazimierz, Dwutalar Gdańsk 1650 – 148 750 złotych – Aukcja 11
  SKUP BANKNOTÓW I MONET TARNÓW
  10 +
  doświadczonych specjalistów
  ZAUFANIE TO FUNDAMENT NASZEJ PRACY!

  ZAUFANIE TO FUNDAMENT NASZEJ PRACY!

  Od lat na naszych aukcjach zakupów dokonują największe domy aukcje na świecie oraz Instytucje Państwowe, a także liczne podmioty dysponujące prawem pierwokupu jak Muzea Rejestrowane. W roku 2021 sprzedaliśmy najdroższy polski banknot do Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdrój za kwotę ponad 420.000 złotych!

  SPRAWDŹMY WARTOŚĆ TWOJEJ MONETY ORAZ BANKNOTU

  Kontakt
  Rozpoczęcie współpracy z nami to prosta sprawa - możesz skontaktować się z nami i przesłać zdjęcia monet i banknotów do wyceny w Tarnowie. Dostępne są różne formy kontaktu, w tym komunikatory WhatsApp i Messenger oraz możliwość przesłania wiadomości e-mail na adres wycena@snmw.pl lub kontakt telefoniczny.
  Analiza
  Dzięki otrzymanym informacjom i zdjęciom jesteśmy w stanie przeprowadzić profesjonalną analizę i wycenę monet i banknotów w Tarnowie, zapewniając naszym klientom satysfakcjonującą cenę.
  Sprzedaż
  Po zaakceptowaniu przez klienta zaproponowanej wyceny konieczne będzie podpisanie umowy kupna i przesłanie jej wraz z monetami lub banknotami do naszej siedziby. Po otrzymaniu przesyłki dokonamy weryfikacji i natychmiast zlecimy przelew na wskazane konto bankowe.

  WYSYŁKOWY SKUP MONET

  Zaufało nam tysiące klientów z całego świata, liczne zagraniczne firmy oraz Instytucje Państwowe. Zaoszczędź swój czas i swoje pieniądze korzystając z opcji skupu wysyłkowego!

  OPINIE OSÓB, KTÓRE NAM ZAUFAŁY

  W ostatnim okresie jest to bez wątpienia najlepsza firma numizmatyczna w kraju. Piękny katalog i aukcja stacjonarna na najwyższym poziomie.
  Vasco Photography
  Pełen profesjonalizm. Polecam każdemu ten Salon Numizmatyczny. Zarówno kupowałam, jak i sprzedawałam walory i nie mam najmniejszych zastrzeżeń do obsługi transakcji.
  Katarzyna Wiciak
  Bez najmniejszych uwag i zastrzeżeń, no może poza tym że za dużo doskonałego towaru na aukcjach a portfel nie jest w gumy :) Z pełną odpowiedzialnością polecam wszystkim tym, którzy chcą kupować "pewny towar".
  Piotr Kosanowski
  Profesjonalizm, rzetelna wiedza i doskonałe podejście do klienta. Najlepszy salon numizmatyczny w Polsce. Serdecznie polecam każdej osobie, która chciałaby nawiązać współpracę z Panem Mateuszem.
  Philippe Conio
  Obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie. Oferta kupna monet 30-40% wyższa niż oferowały inne firmy numizmatyczne. Na pewno jeszcze wrócimy 🙂
  Anna Forma
  Profesjonalna obsługa! Pan Mateusz dysponuje imponującą wiedzą. Jedyny salon numizmatyczny, który rzetelnie prezentuje klientowi wszystkie możliwości.
  Tomasz Kamiński
  Wielokrotnie dokonywałem tutaj zakupów - każdorazowo satysfakcja była 100%. Doceniam współpracę z tą firmą za ich profesjonalizm oraz bezwzględne wywiązywanie się z umów.
  Paweł Teichner

  KONTAKT

  Aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów, udostępniliśmy na naszej stronie internetowej formularz kontaktowy, który jest łatwy w wypełnieniu, dzięki czemu możesz zadać nam dodatkowe pytania. Chętnie na nie odpowiemy i rozwiejemy wszelkie wątpliwości dotyczące funkcjonowania naszego Domu Aukcyjnego czy przebiegu transakcji.

   Załaduj plik lub przeciągnij i upuść.
   jpg, jpeg, jpe, png up to 10MB
   Strona internetowa:
   Proformat