Skup monet Legnica

Skup monet Legnica
Wykonywana przez naszą firmę wycena monet i banknotów w Legnicy to usługa najwyższego standardu, prowadzona wyłącznie przez naszych ekspertów z dużą wiedzą i długotrwałym doświadczeniem w dziedzinie wartości pieniężnych. Nasz Dom Aukcyjny działa na terenie całego kraju, a nasze wyceny – bezpłatne i niewiążące – stanowią praktyczne narzędzie do zapoznania się z rzeczywistą wartością zbioru.
Zadzwoń, napisz lub wypełnij formularz, a nasi eksperci skontaktują się z Tobą niezwłocznie!

  Załaduj plik lub przeciągnij i upuść.
  jpg, jpeg, jpe, png up to 10MB
  1000 +
  Zadowolonych klientów
  Na naszych aukcjach obsłużyliśmy ponad 10.000 klientów z całego świata. Zostań jednym z nich!
  20 +
  Lat doświadczenia
  Numizmatyką zajmujemy się od ponad 20 lat
  100000 +
  Sprzedanych monet i banknotów
  Jesteśmy liderem w Polsce pod względem sprzedanych przedmiotów, notując rocznie sprzedaż ponad 20.000 monet i banknotów!
  NUMIZMATYKA LEGNICA
  50000 +
  kupionych monet

  NUMIZMATYKA LEGNICA

  Usytuowany we Wrocławiu nasz Dom Aukcyjny oferuje swoje usługi mieszkańcom niemal całego kraju oraz krajów ościennych. Każde oszacowanie wartości banknotów i monet w Legnicy jest przez naszych ekspertów podejmowane z należytą starannością, ponieważ zatrudniamy najlepszych fachowców. Warto zwrócić uwagę na nasze atuty:
  • Atrakcyjne ceny skupu.
  • Profesjonalne wsparcie ekspertów z długim stażem.
  • Opcja skupu zarówno za gotówkę w siedzibie, jak i wysyłkowo.
  • Minimum biurokracji, maksimum prywatności.

  SKUP BANKNOTÓW I MONET LEGNICA

  Nasz Dom Aukcyjny od dawna przyciąga tłumy obserwatorów, uczestników i entuzjastów śledzenia nowych rekordów podczas Aukcji Premium – prawdziwego święta numizmatyki. Aukcje te przyciągają zarówno Polaków, jak i obcokrajowców, którzy pragną być częścią ustanawiania kolejnych rekordów.
  • Najdroższy Polski Banknot - 1000 złotych 1794 -A- 343 895 złotych – Aukcja 11
  • Najdroższa Polska Akcja - Kompana Manufaktur Wełnianych – 94 080 złotych – Aukcja 1
  • Najdroższy Polski medal w srebrze - Władysław IV Waza Smoleńsk 1636 – 190 400 złotych – Aukcja 10
  • Najdroższa moneta – Jan II Kazimierz, Dwutalar Gdańsk 1650 – 148 750 złotych – Aukcja 11
  SKUP BANKNOTÓW I MONET LEGNICA
  10 +
  doświadczonych specjalistów
  ZAUFANIE TO FUNDAMENT NASZEJ PRACY!

  ZAUFANIE TO FUNDAMENT NASZEJ PRACY!

  Od lat na naszych aukcjach zakupów dokonują największe domy aukcje na świecie oraz Instytucje Państwowe, a także liczne podmioty dysponujące prawem pierwokupu jak Muzea Rejestrowane. W roku 2021 sprzedaliśmy najdroższy polski banknot do Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdrój za kwotę ponad 420.000 złotych!

  SPRAWDŹMY WARTOŚĆ TWOJEJ MONETY ORAZ BANKNOTU

  Kontakt
  Aby otrzymać wstępne i niewiążące oszacowanie wartości Twojego zbioru, wystarczy przesłać nam jego fotografie. Można to zrobić, wysyłając je na adres e-mail wycena@snmw.pl, przez Messengera, WhatsApp bądź przekazać kluczowe informacje telefonicznie.
  Analiza
  Gdy otrzymamy potrzebne dane i zdjęcia, przystąpimy do dokładnej wyceny monet i banknotów w Legnicy. Po jej zrealizowaniu skontaktujemy się z Tobą, aby przedstawić przybliżoną wartość oraz ofertę cenową.
  Sprzedaż
  Nasze ceny zawsze są najbardziej atrakcyjne, co sprawia, że po ich zatwierdzeniu można czuć pełne zadowolenie. Jeżeli przedstawiona kwota będzie dla Ciebie satysfakcjonująca, przekażemy Ci wzór umowy kupna, którą wystarczy podpisać i odesłać do nas wraz z monetami czy banknotami. Po otrzymaniu przesyłki przeprowadzimy ekspresową weryfikację i zainicjujemy przelew.

  WYSYŁKOWY SKUP MONET

  Zaufało nam tysiące klientów z całego świata, liczne zagraniczne firmy oraz Instytucje Państwowe. Zaoszczędź swój czas i swoje pieniądze korzystając z opcji skupu wysyłkowego!

  OPINIE OSÓB, KTÓRE NAM ZAUFAŁY

  W ostatnim okresie jest to bez wątpienia najlepsza firma numizmatyczna w kraju. Piękny katalog i aukcja stacjonarna na najwyższym poziomie.
  Vasco Photography
  Bez najmniejszych uwag i zastrzeżeń, no może poza tym że za dużo doskonałego towaru na aukcjach a portfel nie jest w gumy :) Z pełną odpowiedzialnością polecam wszystkim tym, którzy chcą kupować "pewny towar".
  Piotr Kosanowski
  Profesjonalna obsługa! Pan Mateusz dysponuje imponującą wiedzą. Jedyny salon numizmatyczny, który rzetelnie prezentuje klientowi wszystkie możliwości.
  Tomasz Kamiński
  Obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie. Oferta kupna monet 30-40% wyższa niż oferowały inne firmy numizmatyczne. Na pewno jeszcze wrócimy 🙂
  Anna Forma
  Profesjonalizm, rzetelna wiedza i doskonałe podejście do klienta. Najlepszy salon numizmatyczny w Polsce. Serdecznie polecam każdej osobie, która chciałaby nawiązać współpracę z Panem Mateuszem.
  Philippe Conio
  Wielokrotnie dokonywałem tutaj zakupów - każdorazowo satysfakcja była 100%. Doceniam współpracę z tą firmą za ich profesjonalizm oraz bezwzględne wywiązywanie się z umów.
  Paweł Teichner
  Pełen profesjonalizm. Polecam każdemu ten Salon Numizmatyczny. Zarówno kupowałam, jak i sprzedawałam walory i nie mam najmniejszych zastrzeżeń do obsługi transakcji.
  Katarzyna Wiciak

  KONTAKT

  Chciałbyś dowiedzieć się więcej o procesie transakcji? A może masz pytania dotyczące poszczególnych etapów współpracy? Możesz je zadać poprzez formularz kontaktowy dostępny w sieci dla naszych klientów. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej!

   Załaduj plik lub przeciągnij i upuść.
   jpg, jpeg, jpe, png up to 10MB