Skup monet Zabrze

Skup monet Zabrze
Jeśli planujesz sprzedać swoją wyjątkową monetę, banknot lub medal, to znalazłeś się we właściwym miejscu. Nasza firma proponuje kompleksową wycenę monet i banknotów w Zabrzu, realizowaną tylko przez ekspertów, którzy pracują profesjonalnie i zgodnie z aktualnymi standardami. Jako Dom Aukcyjny współpracujemy z wieloma pasjonatami, by pomóc im zdobyć najwyższą możliwą cenę sprzedaży. Wycena monet i banknotów w Zabrzu jest bezpłatna i niezobowiązująca - wykorzystaj nasze usługi już dzisiaj!
Zadzwoń, napisz lub wypełnij formularz, a nasi eksperci skontaktują się z Tobą niezwłocznie!

  Załaduj plik lub przeciągnij i upuść.
  jpg, jpeg, jpe, png up to 10MB
  1000 +
  Zadowolonych klientów
  Na naszych aukcjach obsłużyliśmy ponad 10.000 klientów z całego świata. Zostań jednym z nich!
  20 +
  Lat doświadczenia
  Numizmatyką zajmujemy się od ponad 20 lat
  100000 +
  Sprzedanych monet i banknotów
  Jesteśmy liderem w Polsce pod względem sprzedanych przedmiotów, notując rocznie sprzedaż ponad 20.000 monet i banknotów!
  NUMIZMATYKA ZABRZE
  50000 +
  kupionych monet

  NUMIZMATYKA ZABRZE

  Nasza siedziba mieści się we Wrocławiu, jednak świadczymy usługi wyceny dla mieszkańców z innych miast w całej Polsce, w tym również dla Zabrza. Nasi wykwalifikowani specjaliści posiadają aktualną wiedzę i umiejętności pozwalające na wycenę nawet najbardziej unikalnych przedmiotów pochodzących z Polski i z całego świata. Wycena monet i banknotów w Zabrzu jest dla nas codziennością, a nasza firma oferuje usługi najwyższej jakości. Możemy zaproponować usługi:
  • Szybkie i profesjonalne.
  • Bezpieczne i godne zaufania.
  • Stacjonarne i wysyłkowe.
  • Dyskretne i z ograniczoną liczbą formalności.

  SKUP BANKNOTÓW I MONET ZABRZE

  Dla naszej firmy wycena monet i banknotów w Zabrzu to codzienna praktyka, a nasz Dom Aukcyjny regularnie przeprowadza Aukcje Premium, podczas których osiągane są rekordowe ceny. Na naszych aukcjach biorą udział zarówno klienci z Polski, jak i z zagranicy, którzy są zainteresowani wyjątkowymi wynikami sprzedaży.
  • Najdroższy Polski Banknot - 1000 złotych 1794 -A- 343 895 złotych – Aukcja 11
  • Najdroższa Polska Akcja - Kompana Manufaktur Wełnianych – 94 080 złotych – Aukcja 1
  • Najdroższy Polski medal w srebrze - Władysław IV Waza Smoleńsk 1636 – 190 400 złotych – Aukcja 10
  • Najdroższa moneta – Jan II Kazimierz, Dwutalar Gdańsk 1650 – 148 750 złotych – Aukcja 11
  SKUP BANKNOTÓW I MONET ZABRZE
  10 +
  doświadczonych specjalistów
  ZAUFANIE TO FUNDAMENT NASZEJ PRACY!

  ZAUFANIE TO FUNDAMENT NASZEJ PRACY!

  Od lat na naszych aukcjach zakupów dokonują największe domy aukcje na świecie oraz Instytucje Państwowe, a także liczne podmioty dysponujące prawem pierwokupu jak Muzea Rejestrowane. W roku 2021 sprzedaliśmy najdroższy polski banknot do Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdrój za kwotę ponad 420.000 złotych!

  SPRAWDŹMY WARTOŚĆ TWOJEJ MONETY ORAZ BANKNOTU

  Kontakt
  Jeśli chcesz szybko sprzedać swoje monety lub banknoty, skontaktuj się z nami i prześlij zdjęcia swoich przedmiotów na adres e-mailowy wycena@snmw.pl lub poprzez komunikatory WhatsApp i Messenger, albo zadzwoń do nas. Oferujemy szybką i wygodną wycenę Twoich przedmiotów.
  Analiza
  Nasi eksperci przeprowadzą bezpłatną, wstępną wycenę Twoich monet i banknotów na podstawie zdjęć lub informacji, które nam przesyłasz. Możesz mieć pewność, że nasza wycena będzie uczciwa i rzetelna.
  Sprzedaż
  Aby dokładnie wycenić monety i banknoty w Zabrzu, nasza ekipa specjalistów przeprowadza szczegółową analizę. Jednak zawsze staramy się, aby proces ten przebiegł szybko i sprawnie. Po wycenie przedmiotów proponujemy cenę, którą można zaakceptować. Następnie przesyłamy umowę kupna, którą należy podpisać i odesłać, a po jej otrzymaniu razem z monetami lub banknotami realizujemy przelew na wskazane przez Ciebie konto.

  WYSYŁKOWY SKUP MONET

  Zaufało nam tysiące klientów z całego świata, liczne zagraniczne firmy oraz Instytucje Państwowe. Zaoszczędź swój czas i swoje pieniądze korzystając z opcji skupu wysyłkowego!

  OPINIE OSÓB, KTÓRE NAM ZAUFAŁY

  Bez najmniejszych uwag i zastrzeżeń, no może poza tym że za dużo doskonałego towaru na aukcjach a portfel nie jest w gumy :) Z pełną odpowiedzialnością polecam wszystkim tym, którzy chcą kupować "pewny towar".
  Piotr Kosanowski
  Profesjonalna obsługa! Pan Mateusz dysponuje imponującą wiedzą. Jedyny salon numizmatyczny, który rzetelnie prezentuje klientowi wszystkie możliwości.
  Tomasz Kamiński
  Obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie. Oferta kupna monet 30-40% wyższa niż oferowały inne firmy numizmatyczne. Na pewno jeszcze wrócimy 🙂
  Anna Forma
  Pełen profesjonalizm. Polecam każdemu ten Salon Numizmatyczny. Zarówno kupowałam, jak i sprzedawałam walory i nie mam najmniejszych zastrzeżeń do obsługi transakcji.
  Katarzyna Wiciak
  W ostatnim okresie jest to bez wątpienia najlepsza firma numizmatyczna w kraju. Piękny katalog i aukcja stacjonarna na najwyższym poziomie.
  Vasco Photography
  Wielokrotnie dokonywałem tutaj zakupów - każdorazowo satysfakcja była 100%. Doceniam współpracę z tą firmą za ich profesjonalizm oraz bezwzględne wywiązywanie się z umów.
  Paweł Teichner
  Profesjonalizm, rzetelna wiedza i doskonałe podejście do klienta. Najlepszy salon numizmatyczny w Polsce. Serdecznie polecam każdej osobie, która chciałaby nawiązać współpracę z Panem Mateuszem.
  Philippe Conio

  KONTAKT

  Współpraca z nami to gwarancja bezpieczeństwa każdej transakcji, dzięki czemu nie musisz obawiać się o nic. Zawsze chronimy Twoje dobro i prywatność, dlatego zapewniamy kompleksową obsługę oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego i przekaż swoje dane kontaktowe. Z pewnością Ci pomożemy.

   Załaduj plik lub przeciągnij i upuść.
   jpg, jpeg, jpe, png up to 10MB
   Strona internetowa:
   Proformat