Skup monet Gdynia

Skup monet Gdynia
Od wielu lat oferujemy klientom najwyższą jakość wyceny banknotów i monet zarówno w Gdyni, jak i w innych miastach Polski. Obsługujemy klientów na terenie całego kraju, a nasze usługi wyceny są darmowe, niezobowiązujące i realizowane w błyskawicznym tempie przez najlepszych ekspertów, dla których taka praca to rutyna. Nasz Dom Aukcyjny jest uznawany za najbezpieczniejszą opcję, a nasze propozycje – za wiarygodne i atrakcyjne.
Zadzwoń, napisz lub wypełnij formularz, a nasi eksperci skontaktują się z Tobą niezwłocznie!

  Załaduj plik lub przeciągnij i upuść.
  jpg, jpeg, jpe, png up to 10MB
  1000 +
  Zadowolonych klientów
  Na naszych aukcjach obsłużyliśmy ponad 10.000 klientów z całego świata. Zostań jednym z nich!
  20 +
  Lat doświadczenia
  Numizmatyką zajmujemy się od ponad 20 lat
  100000 +
  Sprzedanych monet i banknotów
  Jesteśmy liderem w Polsce pod względem sprzedanych przedmiotów, notując rocznie sprzedaż ponad 20.000 monet i banknotów!
  NUMIZMATYKA GDYNIA
  50000 +
  kupionych monet

  NUMIZMATYKA GDYNIA

  Chociaż siedziba naszego Domu Aukcyjnego znajduje się we Wrocławiu, zakres naszych usług sięga znacznie dalej – nawet poza granice kraju w przypadku szczególnie atrakcyjnych zbiorów. Zespół naszych specjalistów składa się z najlepszych ekspertów, znawców oraz doświadczonych profesjonalistów, którzy z przyjemnością rozwieją wszelkie wątpliwości dotyczące wyceny banknotów i monet w Gdyni.
  • Atrakcyjne wyceny.
  • Szybkie wykonanie.
  • Całkowite wsparcie podczas każdej fazy współpracy.
  • Gwarancja pełnej dyskrecji przy minimalnych formalnościach.

  SKUP BANKNOTÓW I MONET GDYNIA

  Wszystkie aukcje organizowane przez nasz Dom Aukcyjny przyciągają fanów i obserwatorów, którzy często są świadkami osiągania rekordowych cen na Aukcjach Premium. Odwiedzają nas klienci nie tylko z Polski, ale i z całego świata.
  • Najdroższy Polski Banknot - 1000 złotych 1794 -A- 343 895 złotych – Aukcja 11
  • Najdroższa Polska Akcja - Kompana Manufaktur Wełnianych – 94 080 złotych – Aukcja 1
  • Najdroższy Polski medal w srebrze - Władysław IV Waza Smoleńsk 1636 – 190 400 złotych – Aukcja 10
  • Najdroższa moneta – Jan II Kazimierz, Dwutalar Gdańsk 1650 – 148 750 złotych – Aukcja 11
  SKUP BANKNOTÓW I MONET GDYNIA
  10 +
  doświadczonych specjalistów
  ZAUFANIE TO FUNDAMENT NASZEJ PRACY!

  ZAUFANIE TO FUNDAMENT NASZEJ PRACY!

  Od lat na naszych aukcjach zakupów dokonują największe domy aukcje na świecie oraz Instytucje Państwowe, a także liczne podmioty dysponujące prawem pierwokupu jak Muzea Rejestrowane. W roku 2021 sprzedaliśmy najdroższy polski banknot do Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdrój za kwotę ponad 420.000 złotych!

  SPRAWDŹMY WARTOŚĆ TWOJEJ MONETY ORAZ BANKNOTU

  Kontakt
  Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług wyceny swoich monet lub banknotów, wystarczy przesłać nam zdjęcia za pośrednictwem komunikatora WhatsApp, Messenger, e-maila (wycena@snmw.pl) lub skontaktować się z nami przez infolinię.
  Analiza
  Wycena monet i banknotów w Gdyni jest szybka i darmowa, ponieważ potrzebujemy tylko zdjęć, aby dokonać wyceny. Zależy nam na Twoim czasie!
  Sprzedaż
  Jeśli zdecydujesz się na przyjęcie proponowanej przez nas wartości, otrzymasz od nas wzór umowy kupna, którą należy podpisać i odesłać wraz z monetami lub banknotami. Po otrzymaniu przesyłki dokonamy weryfikacji zawartości i natychmiast przekażemy kwotę na wskazane konto bankowe.

  WYSYŁKOWY SKUP MONET

  Zaufało nam tysiące klientów z całego świata, liczne zagraniczne firmy oraz Instytucje Państwowe. Zaoszczędź swój czas i swoje pieniądze korzystając z opcji skupu wysyłkowego!

  OPINIE OSÓB, KTÓRE NAM ZAUFAŁY

  Profesjonalizm, rzetelna wiedza i doskonałe podejście do klienta. Najlepszy salon numizmatyczny w Polsce. Serdecznie polecam każdej osobie, która chciałaby nawiązać współpracę z Panem Mateuszem.
  Philippe Conio
  Pełen profesjonalizm. Polecam każdemu ten Salon Numizmatyczny. Zarówno kupowałam, jak i sprzedawałam walory i nie mam najmniejszych zastrzeżeń do obsługi transakcji.
  Katarzyna Wiciak
  W ostatnim okresie jest to bez wątpienia najlepsza firma numizmatyczna w kraju. Piękny katalog i aukcja stacjonarna na najwyższym poziomie.
  Vasco Photography
  Bez najmniejszych uwag i zastrzeżeń, no może poza tym że za dużo doskonałego towaru na aukcjach a portfel nie jest w gumy :) Z pełną odpowiedzialnością polecam wszystkim tym, którzy chcą kupować "pewny towar".
  Piotr Kosanowski
  Profesjonalna obsługa! Pan Mateusz dysponuje imponującą wiedzą. Jedyny salon numizmatyczny, który rzetelnie prezentuje klientowi wszystkie możliwości.
  Tomasz Kamiński
  Obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie. Oferta kupna monet 30-40% wyższa niż oferowały inne firmy numizmatyczne. Na pewno jeszcze wrócimy 🙂
  Anna Forma
  Wielokrotnie dokonywałem tutaj zakupów - każdorazowo satysfakcja była 100%. Doceniam współpracę z tą firmą za ich profesjonalizm oraz bezwzględne wywiązywanie się z umów.
  Paweł Teichner

  KONTAKT

  Każda transakcja przebiega bardzo szybko, a wypłata środków następuje natychmiast po dopełnieniu wszelkich formalności. Jeśli masz jakieś pytania, nasi konsultanci są zawsze gotowi, aby odpowiedzieć na nie i wyjaśnić wszelkie wątpliwości. Zapewniamy kompleksową obsługę i indywidualne podejście do każdego klienta.

   Załaduj plik lub przeciągnij i upuść.
   jpg, jpeg, jpe, png up to 10MB