Skup monet Kielce

Skup monet Kielce
Jeśli planujesz zbyć swoją nietypową monetę, banknot lub medal, to znalazłeś się we właściwym miejscu. Nasza kompleksowa wycena monet i banknotów w Kielcach jest przeprowadzana w całości przez naszych specjalistów w sposób profesjonalny i zgodny z obowiązującymi standardami. Jako Dom Aukcyjny nawiązujemy współpracę z wieloma kolekcjonerami, pomagając im osiągnąć jak najwyższą cenę za sprzedaż. Wycena banknotów i monet w Kielcach jest u nas bezpłatna i nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami - skorzystaj z tej usługi już dzisiaj!
Zadzwoń, napisz lub wypełnij formularz, a nasi eksperci skontaktują się z Tobą niezwłocznie!

  Załaduj plik lub przeciągnij i upuść.
  jpg, jpeg, jpe, png up to 10MB
  1000 +
  Zadowolonych klientów
  Na naszych aukcjach obsłużyliśmy ponad 10.000 klientów z całego świata. Zostań jednym z nich!
  20 +
  Lat doświadczenia
  Numizmatyką zajmujemy się od ponad 20 lat
  100000 +
  Sprzedanych monet i banknotów
  Jesteśmy liderem w Polsce pod względem sprzedanych przedmiotów, notując rocznie sprzedaż ponad 20.000 monet i banknotów!
  NUMIZMATYKA KIELCE
  50000 +
  kupionych monet

  NUMIZMATYKA KIELCE

  Nasz Dom Aukcyjny ma swoją siedzibę we Wrocławiu. Świadczymy usługi nie tylko dla mieszkańców tego miasta, ale również dla osób z innych regionów, w tym z Kielc. Nasi doświadczeni specjaliści posiadają najnowszą wiedzę i są w stanie wycenić nawet najbardziej unikalne przedmioty z Polski i z zagranicy. Wycena monet i banknotów w Kielcach to dla nas czynność, którą wykonujemy codziennie, a nasze usługi są:
  • błyskawiczne i pełne profesjonalizmu,
  • bezpieczne i godne zaufania,
  • dostępne zarówno stacjonarnie, jak i z opcją wysyłki,
  • poufne, z poszanowaniem prywatności i z minimalnymi formalnościami.

  SKUP BANKNOTÓW I MONET KIELCE

  Dla naszej firmy wycena monet i banknotów w Kielcach to codzienność – na naszych Aukcjach Premium ustanawiane są często rekordowe ceny. Zarówno krajowi, jak i zagraniczni klienci obserwują te aukcje, chcąc na własne oczy zobaczyć te niezwykłe wydarzenia.
  • Najdroższy Polski Banknot - 1000 złotych 1794 -A- 343 895 złotych – Aukcja 11
  • Najdroższa Polska Akcja - Kompana Manufaktur Wełnianych – 94 080 złotych – Aukcja 1
  • Najdroższy Polski medal w srebrze - Władysław IV Waza Smoleńsk 1636 – 190 400 złotych – Aukcja 10
  • Najdroższa moneta – Jan II Kazimierz, Dwutalar Gdańsk 1650 – 148 750 złotych – Aukcja 11
  SKUP BANKNOTÓW I MONET KIELCE
  10 +
  doświadczonych specjalistów
  ZAUFANIE TO FUNDAMENT NASZEJ PRACY!

  ZAUFANIE TO FUNDAMENT NASZEJ PRACY!

  Od lat na naszych aukcjach zakupów dokonują największe domy aukcje na świecie oraz Instytucje Państwowe, a także liczne podmioty dysponujące prawem pierwokupu jak Muzea Rejestrowane. W roku 2021 sprzedaliśmy najdroższy polski banknot do Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdrój za kwotę ponad 420.000 złotych!

  SPRAWDŹMY WARTOŚĆ TWOJEJ MONETY ORAZ BANKNOTU

  Kontakt
  Poszukujesz sposobu na sprzedaż swoich monet lub banknotów w szybki sposób? Skontaktuj się z nami, przesyłając zdjęcia na nasz adres e-mailowy wycena@snmw.pl lub za pośrednictwem aplikacji, takich jak WhatsApp czy Messenger. Możesz też skontaktować się z nami telefonicznie i podać szczegóły.
  Analiza
  Nasi eksperci przeprowadzą wstępną i darmową wycenę Twoich monet lub banknotów na podstawie otrzymanych zdjęć czy informacji. Możesz być pewien, że wycena będzie uczciwa i rzetelna.
  Sprzedaż
  Wycena monet i banknotów w Kielcach wymaga analizy, ale nasi specjaliści starają się przeprowadzić ją sprawnie i szybko. Po określeniu wartości przedmiotów proponujemy cenę, którą można zaakceptować. Następnie podpisujemy umowę kupna, wysyłasz nam monety lub banknoty, a my dokonujemy przelewu na wskazane przez Ciebie konto.

  WYSYŁKOWY SKUP MONET

  Zaufało nam tysiące klientów z całego świata, liczne zagraniczne firmy oraz Instytucje Państwowe. Zaoszczędź swój czas i swoje pieniądze korzystając z opcji skupu wysyłkowego!

  OPINIE OSÓB, KTÓRE NAM ZAUFAŁY

  Wielokrotnie dokonywałem tutaj zakupów - każdorazowo satysfakcja była 100%. Doceniam współpracę z tą firmą za ich profesjonalizm oraz bezwzględne wywiązywanie się z umów.
  Paweł Teichner
  Obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie. Oferta kupna monet 30-40% wyższa niż oferowały inne firmy numizmatyczne. Na pewno jeszcze wrócimy 🙂
  Anna Forma
  W ostatnim okresie jest to bez wątpienia najlepsza firma numizmatyczna w kraju. Piękny katalog i aukcja stacjonarna na najwyższym poziomie.
  Vasco Photography
  Bez najmniejszych uwag i zastrzeżeń, no może poza tym że za dużo doskonałego towaru na aukcjach a portfel nie jest w gumy :) Z pełną odpowiedzialnością polecam wszystkim tym, którzy chcą kupować "pewny towar".
  Piotr Kosanowski
  Profesjonalizm, rzetelna wiedza i doskonałe podejście do klienta. Najlepszy salon numizmatyczny w Polsce. Serdecznie polecam każdej osobie, która chciałaby nawiązać współpracę z Panem Mateuszem.
  Philippe Conio
  Pełen profesjonalizm. Polecam każdemu ten Salon Numizmatyczny. Zarówno kupowałam, jak i sprzedawałam walory i nie mam najmniejszych zastrzeżeń do obsługi transakcji.
  Katarzyna Wiciak
  Profesjonalna obsługa! Pan Mateusz dysponuje imponującą wiedzą. Jedyny salon numizmatyczny, który rzetelnie prezentuje klientowi wszystkie możliwości.
  Tomasz Kamiński

  KONTAKT

  Współpraca z nami to gwarancja bezpieczeństwa każdej transakcji, co pozwala Ci na spokojne podejście do całości procesu. Dbamy o Twoje dobro i prywatność, co zapewnia kompleksową obsługę oraz indywidualne podejście. W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego i przesłania wiadomości wraz z danymi kontaktowymi.

   Załaduj plik lub przeciągnij i upuść.
   jpg, jpeg, jpe, png up to 10MB