Skup monet Wrocław

Skup monet Wrocław

Szukasz miejsca, które przeprowadzi poprawny skup monet i banknotów we Wrocławiu? Nie wiesz, czy możesz zaufać mało znanym, lokalnym punktom? Dobrze trafiłeś! Jesteśmy ogólnopolskim domem aukcyjnym specjalizującym się w numizmatach. W katalogu naszych usług znajdziesz darmową wycenę, skup na terenie całej polski oraz rzetelną i dyskretną obsługę klienta. Sprawdź!

Zadzwoń, napisz lub wypełnij formularz, a nasi eksperci skontaktują się z Tobą niezwłocznie!

  Załaduj plik lub przeciągnij i upuść.
  jpg, jpeg, jpe, png up to 10MB
  1000 +
  Zadowolonych klientów
  Na naszych aukcjach obsłużyliśmy ponad 10.000 klientów z całego świata. Zostań jednym z nich!
  20 +
  Lat doświadczenia
  Numizmatyką zajmujemy się od ponad 20 lat
  100000 +
  Sprzedanych monet i banknotów
  Jesteśmy liderem w Polsce pod względem sprzedanych przedmiotów, notując rocznie sprzedaż ponad 20.000 monet i banknotów!
  NUMIZMATYKA WROCŁAW
  50000 +
  kupionych monet

  NUMIZMATYKA WROCŁAW

  Miejsce idealne na sprzedaż monet? Wrocław, ale też Poznań, Łeba i każda inna miejscowość w Polsce – bo nasza działalność ma zasięg krajowy! Usługi, które oferujemy, to między innymi:

  • darmowa wycena przed sprzedażą,
  • ceny skupu adekwatne do wartości numizmatu,
  • wygoda transakcji: skup może być przeprowadzony w placówce firmy lub korespondencyjnie,
  • pełny szacunek do danych klienta i dyskrecja: wymagamy absolutnego minimum formalności, aby zapewnić szybką, legalną i bezproblemową transakcję.

  PROFESJONALNE AUKCJE MONET I BANKNOTÓW

  Główną formą naszej działalności jest organizacja aukcji numizmatycznych. Tak jak nasze usługi skupu, są one znane w całej Polsce, a uczestnicy chwalą je przede wszystkim dzięki doskonałej organizacji i wyjątkowym okazom, które się na nich pojawiają. Przeprowadziliśmy licytację m.in. takich numizmatów, jak:

  • Najdroższy Polski Banknot - 1000 złotych 1794 -A- 343 895 złotych – Aukcja 11
  • Najdroższa Polska Akcja - Kompana Manufaktur Wełnianych – 94 080 złotych – Aukcja 1
  • Najdroższy Polski medal w srebrze - Władysław IV Waza Smoleńsk 1636 – 190 400 złotych – Aukcja 10
  • Najdroższa moneta – Jan II Kazimierz, Dwutalar Gdańsk 1650 – 148 750 złotych – Aukcja 11
  PROFESJONALNE AUKCJE MONET I BANKNOTÓW
  10 +
  doświadczonych specjalistów
  ZAUFANIE TO FUNDAMENT NASZEJ PRACY!

  ZAUFANIE TO FUNDAMENT NASZEJ PRACY!

  Od lat na naszych aukcjach zakupów dokonują największe domy aukcje na świecie oraz Instytucje Państwowe, a także liczne podmioty dysponujące prawem pierwokupu jak Muzea Rejestrowane. W roku 2021 sprzedaliśmy najdroższy polski banknot do Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdrój za kwotę ponad 420.000 złotych!

  SPRAWDŹMY WARTOŚĆ TWOJEJ MONETY ORAZ BANKNOTU

  Kontakt

  Komunikatory WhatsApp i Fb Messenger, wiadomość e-mail na adres wycena@snmw.pl lub formularz na stronie – wybór należy do Ciebie! Wybierz preferowany kanał komunikacji i wyślij nam wiadomość wraz ze zdjęciami swoich numizmatów. Chciałbyś najpierw zadzwonić? Zapraszamy, numer znajduje się na stronie!

  Analiza

  Po otrzymaniu Twoich zdjęć dokonujemy wstępnej analizy i wyceny wartości Twojego numizmatu. Po jej zakończeniu nasi specjaliści skontaktują się z Tobą, aby przekazać wyniki tej analizy, co pozwoli Ci podjąć decyzję na temat sprzedaży numizmatu.

  Sprzedaż

  Zdecydowałeś się na naszą ofertę? Dziękujemy za zaufanie! Wyślemy Ci formularz umowy skupu, który będziesz musiał przeczytać, a następnie – jeśli zgodzisz się na zawarte w nim warunki – wypełnić i odesłać wraz ze sprzedawanymi numizmatami. Po otrzymaniu przesyłki i potwierdzeniu obecności monet i banknotów przekażemy Ci ustaloną w umowie kwotę.

  WYSYŁKOWY SKUP MONET

  Zaufało nam tysiące klientów z całego świata, liczne zagraniczne firmy oraz Instytucje Państwowe. Zaoszczędź swój czas i swoje pieniądze korzystając z opcji skupu wysyłkowego!

  OPINIE OSÓB, KTÓRE NAM ZAUFAŁY

  Profesjonalna obsługa! Pan Mateusz dysponuje imponującą wiedzą. Jedyny salon numizmatyczny, który rzetelnie prezentuje klientowi wszystkie możliwości.
  Tomasz Kamiński
  Bez najmniejszych uwag i zastrzeżeń, no może poza tym że za dużo doskonałego towaru na aukcjach a portfel nie jest w gumy :) Z pełną odpowiedzialnością polecam wszystkim tym, którzy chcą kupować "pewny towar".
  Piotr Kosanowski
  Profesjonalizm, rzetelna wiedza i doskonałe podejście do klienta. Najlepszy salon numizmatyczny w Polsce. Serdecznie polecam każdej osobie, która chciałaby nawiązać współpracę z Panem Mateuszem.
  Philippe Conio
  Pełen profesjonalizm. Polecam każdemu ten Salon Numizmatyczny. Zarówno kupowałam, jak i sprzedawałam walory i nie mam najmniejszych zastrzeżeń do obsługi transakcji.
  Katarzyna Wiciak
  Obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie. Oferta kupna monet 30-40% wyższa niż oferowały inne firmy numizmatyczne. Na pewno jeszcze wrócimy 🙂
  Anna Forma
  Wielokrotnie dokonywałem tutaj zakupów - każdorazowo satysfakcja była 100%. Doceniam współpracę z tą firmą za ich profesjonalizm oraz bezwzględne wywiązywanie się z umów.
  Paweł Teichner
  W ostatnim okresie jest to bez wątpienia najlepsza firma numizmatyczna w kraju. Piękny katalog i aukcja stacjonarna na najwyższym poziomie.
  Vasco Photography

  KONTAKT

  Interesuje Cię skup i wycena monet, Wrocław jednak nie jest najlepszym miastem i chciałbyś umówić się gdzieś indziej? Masz pytania dotyczące procesu skupu lub naszych aukcji? Chcesz zadać inne pytanie dotyczące Numizmatyki we Wrocławiu? Skorzystaj z naszego formularza i skontaktuj się z nami!

   Załaduj plik lub przeciągnij i upuść.
   jpg, jpeg, jpe, png up to 10MB