Skup monet Katowice

Skup monet Katowice
Jako jeden z największych Domów Aukcyjnych w Polsce zapewniamy pełen zakres usług związanych ze sprzedażą monet, medali i banknotów. Zatrudniamy najlepszych specjalistów, a wyceny – rzetelne i zawsze zgodne ze stanem faktycznym – przeprowadzamy bez żadnej opłaty i obowiązku sprzedaży. Wycena monet i banknotów w Katowicach w naszej firmie to chleb powszedni – skorzystaj z tej usługi już dziś!
Zadzwoń, napisz lub wypełnij formularz, a nasi eksperci skontaktują się z Tobą niezwłocznie!

  Załaduj plik lub przeciągnij i upuść.
  jpg, jpeg, jpe, png up to 10MB
  1000 +
  Zadowolonych klientów
  Na naszych aukcjach obsłużyliśmy ponad 10.000 klientów z całego świata. Zostań jednym z nich!
  20 +
  Lat doświadczenia
  Numizmatyką zajmujemy się od ponad 20 lat
  100000 +
  Sprzedanych monet i banknotów
  Jesteśmy liderem w Polsce pod względem sprzedanych przedmiotów, notując rocznie sprzedaż ponad 20.000 monet i banknotów!
  NUMIZMATYKA KATOWICE
  50000 +
  kupionych monet

  NUMIZMATYKA KATOWICE

  Nasi specjaliści świadczą usługi niezobowiązującej wyceny banknotów i monet w całym kraju, chociaż centrala naszej firmy mieści się we Wrocławiu – centrum finansowym Polski. Nie stanowi to dla nas przeszkody w oferowaniu usług w niemal każdym polskim mieście, a także – w przypadku indywidualnych ocen – za granicą. Kolekcje wyceniamy nieustannie, dlatego oferujemy:
  • Szybką realizację każdego zlecenia.
  • Wsparcie naszych ekspertów na każdym kroku współpracy.
  • Opcję sprzedaży wybranych przedmiotów zarówno osobiście, jak i przez wysyłkę.
  • Minimalizację formalności, co pozwala sprzedać swoje przedmioty praktycznie natychmiast i bez niepotrzebnego oczekiwania.

  SKUP BANKNOTÓW I MONET KATOWICE

  Dla naszego przedsiębiorstwa granice są nieistotne – świadczymy usługi o wyjątkowej jakości oraz prowadzimy solidne wyceny od wielu lat. Nasze Aukcje Premium, a właściwie ich wyniki, zyskują szerokie uznanie w światowym środowisku finansowym. Ustanawiamy rekordy wartości – dotychczasowe osiągnięcia naszej firmy nie pozostawiają co do tego żadnych wątpliwości.
  • Najdroższy Polski Banknot - 1000 złotych 1794 -A- 343 895 złotych – Aukcja 11
  • Najdroższa Polska Akcja - Kompana Manufaktur Wełnianych – 94 080 złotych – Aukcja 1
  • Najdroższy Polski medal w srebrze - Władysław IV Waza Smoleńsk 1636 – 190 400 złotych – Aukcja 10
  • Najdroższa moneta – Jan II Kazimierz, Dwutalar Gdańsk 1650 – 148 750 złotych – Aukcja 11
  SKUP BANKNOTÓW I MONET KATOWICE
  10 +
  doświadczonych specjalistów
  ZAUFANIE TO FUNDAMENT NASZEJ PRACY!

  ZAUFANIE TO FUNDAMENT NASZEJ PRACY!

  Od lat na naszych aukcjach zakupów dokonują największe domy aukcje na świecie oraz Instytucje Państwowe, a także liczne podmioty dysponujące prawem pierwokupu jak Muzea Rejestrowane. W roku 2021 sprzedaliśmy najdroższy polski banknot do Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdrój za kwotę ponad 420.000 złotych!

  SPRAWDŹMY WARTOŚĆ TWOJEJ MONETY ORAZ BANKNOTU

  Kontakt
  Aby nawiązać współpracę, wystarczy skierować zapytanie do naszego Domu Aukcyjnego, przesyłając zdjęcia swoich monet lub banknotów. Można się z nami skontaktować na różne sposoby – za pomocą formularza na naszej stronie internetowej, komunikatorów WhatsApp, Messenger, telefonicznie czy też poprzez e-mail (wycena@snmw.pl). Odpowiemy niezwłocznie po otrzymaniu wiadomości.
  Analiza
  Bazując na przesłanych zdjęciach, jesteśmy w stanie przeprowadzić darmową ocenę oraz wycenę monet i banknotów w Katowicach, proponując niezwykle konkurencyjną cenę.
  Sprzedaż
  Po przedstawieniu przez nas propozycji ceny i uzyskaniu Twojej zgody możemy przejść do zawierania odpowiednich dokumentów, w szczególności umowy kupna, którą po otrzymaniu należy odesłać wraz z monetami. Po weryfikacji zawartości paczki zrobimy przelew na wcześniej ustaloną sumę oraz konto wskazane w umowie.

  WYSYŁKOWY SKUP MONET

  Zaufało nam tysiące klientów z całego świata, liczne zagraniczne firmy oraz Instytucje Państwowe. Zaoszczędź swój czas i swoje pieniądze korzystając z opcji skupu wysyłkowego!

  OPINIE OSÓB, KTÓRE NAM ZAUFAŁY

  Profesjonalizm, rzetelna wiedza i doskonałe podejście do klienta. Najlepszy salon numizmatyczny w Polsce. Serdecznie polecam każdej osobie, która chciałaby nawiązać współpracę z Panem Mateuszem.
  Philippe Conio
  W ostatnim okresie jest to bez wątpienia najlepsza firma numizmatyczna w kraju. Piękny katalog i aukcja stacjonarna na najwyższym poziomie.
  Vasco Photography
  Pełen profesjonalizm. Polecam każdemu ten Salon Numizmatyczny. Zarówno kupowałam, jak i sprzedawałam walory i nie mam najmniejszych zastrzeżeń do obsługi transakcji.
  Katarzyna Wiciak
  Bez najmniejszych uwag i zastrzeżeń, no może poza tym że za dużo doskonałego towaru na aukcjach a portfel nie jest w gumy :) Z pełną odpowiedzialnością polecam wszystkim tym, którzy chcą kupować "pewny towar".
  Piotr Kosanowski
  Profesjonalna obsługa! Pan Mateusz dysponuje imponującą wiedzą. Jedyny salon numizmatyczny, który rzetelnie prezentuje klientowi wszystkie możliwości.
  Tomasz Kamiński
  Obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie. Oferta kupna monet 30-40% wyższa niż oferowały inne firmy numizmatyczne. Na pewno jeszcze wrócimy 🙂
  Anna Forma
  Wielokrotnie dokonywałem tutaj zakupów - każdorazowo satysfakcja była 100%. Doceniam współpracę z tą firmą za ich profesjonalizm oraz bezwzględne wywiązywanie się z umów.
  Paweł Teichner

  KONTAKT

  Jeśli zależy Ci na ekspresowej i sprawnie przeprowadzonej transakcji sprzedaży monet czy banknotów, skontaktuj się z nami już teraz. W przypadku dodatkowych wątpliwości prosimy o zadawanie pytań za pomocą dostępnego formularza kontaktowego. Z przyjemnością odpowiemy na nie tak prędko, jak tylko się da.

   Załaduj plik lub przeciągnij i upuść.
   jpg, jpeg, jpe, png up to 10MB