Skup monet Rzeszów

Skup monet Rzeszów
Jeśli masz zamiar sprzedać swoją rzadką monetę, banknot lub medal, to trafiłeś we właściwe miejsce. W Rzeszowie oferujemy kompleksową wycenę monet i banknotów, przeprowadzoną przez naszych wykwalifikowanych specjalistów w sposób fachowy i zgodny z obowiązującymi standardami. Jako Dom Aukcyjny nawiązujemy współpracę z wieloma kolekcjonerami, pomagając im w osiągnięciu najlepszej ceny za sprzedaż. Nasza wycena monet i banknotów w Rzeszowie jest bezpłatna i nie zobowiązuje do niczego - skorzystaj z tej usługi już dziś!
Zadzwoń, napisz lub wypełnij formularz, a nasi eksperci skontaktują się z Tobą niezwłocznie!

  Załaduj plik lub przeciągnij i upuść.
  jpg, jpeg, jpe, png up to 10MB
  1000 +
  Zadowolonych klientów
  Na naszych aukcjach obsłużyliśmy ponad 10.000 klientów z całego świata. Zostań jednym z nich!
  20 +
  Lat doświadczenia
  Numizmatyką zajmujemy się od ponad 20 lat
  100000 +
  Sprzedanych monet i banknotów
  Jesteśmy liderem w Polsce pod względem sprzedanych przedmiotów, notując rocznie sprzedaż ponad 20.000 monet i banknotów!
  NUMIZMATYKA RZESZÓW
  50000 +
  kupionych monet

  NUMIZMATYKA RZESZÓW

  Mimo że nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu, to świadczymy usługi wyceny monet i banknotów dla osób z różnych regionów, w tym dla mieszkańców Rzeszowa. Nasz zespół doświadczonych specjalistów posiada aktualną wiedzę i umiejętności, aby wycenić te wyjątkowe przedmioty. Wykonywanie wyceny monet i banknotów w Rzeszowie jest dla nas codzienną praktyką, a nasze usługi cechują się natychmiastowym działaniem oraz pełnym profesjonalizmem. Działamy w sposób bezpieczny i godny zaufania zarówno na miejscu, jak i za pośrednictwem wysyłki. Szanujemy prywatność naszych klientów i przeprowadzamy cały proces wyceny z minimalnymi formalnościami.

  SKUP BANKNOTÓW I MONET RZESZÓW

  Dla naszej firmy wycena monet i banknotów w Rzeszowie jest codziennością, a na naszych Aukcjach Premium często osiągane są rekordowe ceny. Klienci z Polski i zagranicy interesują się tymi aukcjami, by mieć okazję na własne oczy zobaczyć te wyjątkowe wydarzenia.
  • Najdroższy Polski Banknot - 1000 złotych 1794 -A- 343 895 złotych – Aukcja 11
  • Najdroższa Polska Akcja - Kompana Manufaktur Wełnianych – 94 080 złotych – Aukcja 1
  • Najdroższy Polski medal w srebrze - Władysław IV Waza Smoleńsk 1636 – 190 400 złotych – Aukcja 10
  • Najdroższa moneta – Jan II Kazimierz, Dwutalar Gdańsk 1650 – 148 750 złotych – Aukcja 11
  SKUP BANKNOTÓW I MONET RZESZÓW
  10 +
  doświadczonych specjalistów
  ZAUFANIE TO FUNDAMENT NASZEJ PRACY!

  ZAUFANIE TO FUNDAMENT NASZEJ PRACY!

  Od lat na naszych aukcjach zakupów dokonują największe domy aukcje na świecie oraz Instytucje Państwowe, a także liczne podmioty dysponujące prawem pierwokupu jak Muzea Rejestrowane. W roku 2021 sprzedaliśmy najdroższy polski banknot do Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdrój za kwotę ponad 420.000 złotych!

  SPRAWDŹMY WARTOŚĆ TWOJEJ MONETY ORAZ BANKNOTU

  Kontakt
  Jeśli potrzebujesz szybkiej sprzedaży swoich monet lub banknotów, skontaktuj się z nami poprzez przesłanie zdjęć na adres e-mailowy wycena@snmw.pl lub za pośrednictwem popularnych aplikacji, takich jak WhatsApp czy Messenger. Oferujemy również możliwość kontaktu telefonicznego, podczas którego możesz przekazać szczegóły dotyczące wyceny.
  Analiza
  Nasi specjaliści dokonają bezpłatnej wstępnej wyceny Twoich monet lub banknotów na podstawie przesłanych zdjęć i informacji. Możesz mieć pewność, że wycena zostanie przeprowadzona w sposób uczciwy i rzetelny.
  Sprzedaż
  Wycena monet i banknotów w Rzeszów wymaga starannej analizy, ale nasi eksperci stawiają na szybkość i efektywność. Po dokładnym określeniu wartości przedmiotów proponujemy cenę, którą możesz zaakceptować. Po uzgodnieniu warunków podpisujemy umowę kupna, a Ty wysyłasz nam monety lub banknoty. Następnie zlecamy przelew na wskazane przez Ciebie konto.

  WYSYŁKOWY SKUP MONET

  Zaufało nam tysiące klientów z całego świata, liczne zagraniczne firmy oraz Instytucje Państwowe. Zaoszczędź swój czas i swoje pieniądze korzystając z opcji skupu wysyłkowego!

  OPINIE OSÓB, KTÓRE NAM ZAUFAŁY

  Bez najmniejszych uwag i zastrzeżeń, no może poza tym że za dużo doskonałego towaru na aukcjach a portfel nie jest w gumy :) Z pełną odpowiedzialnością polecam wszystkim tym, którzy chcą kupować "pewny towar".
  Piotr Kosanowski
  W ostatnim okresie jest to bez wątpienia najlepsza firma numizmatyczna w kraju. Piękny katalog i aukcja stacjonarna na najwyższym poziomie.
  Vasco Photography
  Pełen profesjonalizm. Polecam każdemu ten Salon Numizmatyczny. Zarówno kupowałam, jak i sprzedawałam walory i nie mam najmniejszych zastrzeżeń do obsługi transakcji.
  Katarzyna Wiciak
  Profesjonalizm, rzetelna wiedza i doskonałe podejście do klienta. Najlepszy salon numizmatyczny w Polsce. Serdecznie polecam każdej osobie, która chciałaby nawiązać współpracę z Panem Mateuszem.
  Philippe Conio
  Profesjonalna obsługa! Pan Mateusz dysponuje imponującą wiedzą. Jedyny salon numizmatyczny, który rzetelnie prezentuje klientowi wszystkie możliwości.
  Tomasz Kamiński
  Wielokrotnie dokonywałem tutaj zakupów - każdorazowo satysfakcja była 100%. Doceniam współpracę z tą firmą za ich profesjonalizm oraz bezwzględne wywiązywanie się z umów.
  Paweł Teichner
  Obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie. Oferta kupna monet 30-40% wyższa niż oferowały inne firmy numizmatyczne. Na pewno jeszcze wrócimy 🙂
  Anna Forma

  KONTAKT

  Współpraca z naszą firmą to gwarancja bezpieczeństwa każdej transakcji, dzięki czemu możesz podejść do całego procesu ze zrelaksowanym podejściem. Dbamy o Twoje dobro i prywatność, co zapewnia kompleksową obsługę i podejście dopasowane do indywidualnych potrzeb. W razie pytań zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego, gdzie możesz przesłać swoją wiadomość wraz z danymi kontaktowymi.

   Załaduj plik lub przeciągnij i upuść.
   jpg, jpeg, jpe, png up to 10MB