Skup monet Zielona Góra

Skup monet Zielona Góra
Jesteśmy firmą specjalizującą się w obrocie i wycenie monet, banknotów oraz medali w Zielonej Górze i na terenie całego kraju. Wycena jest niezobowiązująca, nie stawia żadnych wymogów formalnych oraz potrzeby uiszczenia opłaty na rzecz przeprowadzenia fachowych działań. W efekcie nasza wycena monet i banknotów w Zielonej Górze jest niewymagająca i zawsze przebiega w miłej, przyjaznej atmosferze. Nasi specjaliści dbają o to, aby była zgodna z oczekiwaniami.
Zadzwoń, napisz lub wypełnij formularz, a nasi eksperci skontaktują się z Tobą niezwłocznie!

  Załaduj plik lub przeciągnij i upuść.
  jpg, jpeg, jpe, png up to 10MB
  1000 +
  Zadowolonych klientów
  Na naszych aukcjach obsłużyliśmy ponad 10.000 klientów z całego świata. Zostań jednym z nich!
  20 +
  Lat doświadczenia
  Numizmatyką zajmujemy się od ponad 20 lat
  100000 +
  Sprzedanych monet i banknotów
  Jesteśmy liderem w Polsce pod względem sprzedanych przedmiotów, notując rocznie sprzedaż ponad 20.000 monet i banknotów!
  NUMIZMATYKA ZIELONA GÓRA
  50000 +
  kupionych monet

  NUMIZMATYKA ZIELONA GÓRA

  W naszym Domu Aukcyjnym zatrudniamy najlepszych specjalistów w kraju, dla których wycena monet i banknotów w Zielonej Górze nie ma dosłownie żadnych tajemnic. Mimo siedziby we Wrocławiu nasze usługi kierujemy do mieszkańców w zasadzie wszystkich miast w całym kraju, lecz także za granicę! Zdecyduj się na wycenę banknotów i monet w Zielonej Górze, jeśli liczysz na:
  • Szybką i korzystną wycenę.
  • Profesjonalną wiedzę naszych ekspertów i techników.
  • Pełne bezpieczeństwo finansowe współpracy.
  • Dyskrecję oraz ograniczoną liczbę wymogów formalnych.

  SKUP BANKNOTÓW I MONET ZIELONA GÓRA

  Co roku liczba osób uczestniczących w naszych Aukcjach Premium rośnie, podobnie jak rośnie także ilość rekordów cenowych, które udało nam się ustanowić wraz z naszymi klientami. Nasze Aukcje Premium odbijają się szerokim echem nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Jest o nas głośno!
  • Najdroższy Polski Banknot - 1000 złotych 1794 -A- 343 895 złotych – Aukcja 11
  • Najdroższa Polska Akcja - Kompana Manufaktur Wełnianych – 94 080 złotych – Aukcja 1
  • Najdroższy Polski medal w srebrze - Władysław IV Waza Smoleńsk 1636 – 190 400 złotych – Aukcja 10
  • Najdroższa moneta – Jan II Kazimierz, Dwutalar Gdańsk 1650 – 148 750 złotych – Aukcja 11
  SKUP BANKNOTÓW I MONET ZIELONA GÓRA
  10 +
  doświadczonych specjalistów
  ZAUFANIE TO FUNDAMENT NASZEJ PRACY!

  ZAUFANIE TO FUNDAMENT NASZEJ PRACY!

  Od lat na naszych aukcjach zakupów dokonują największe domy aukcje na świecie oraz Instytucje Państwowe, a także liczne podmioty dysponujące prawem pierwokupu jak Muzea Rejestrowane. W roku 2021 sprzedaliśmy najdroższy polski banknot do Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdrój za kwotę ponad 420.000 złotych!

  SPRAWDŹMY WARTOŚĆ TWOJEJ MONETY ORAZ BANKNOTU

  Kontakt
  Chcesz wiedzieć, ile warta jest Twoja kolekcja? Wyślij do nas jej zdjęcia na email wycena@snmw.pl lub przekaż je na WhastApp, Messenger lub opisz telefonicznie najistotniejsze szczegóły.
  Analiza
  Analiza wykonywana przez naszych ekspertów jest niezbędna do wyceny monet i banknotów w Zielonej Górze. Po jej przeprowadzeniu będziemy gotowi określić ich wartość i zaproponować uczciwą cenę.
  Sprzedaż
  Jeśli zaproponowana przez nas cena będzie dla Ciebie satysfakcjonująca, to pozostanie dopełnić formalności, które dla wygody naszych klientów zostały zredukowane do niezbędnego minimum. Dlatego też wystarczy podpisać umowę kupna i odesłać wraz z kolekcją, a po sprawdzeniu przez nas przesyłki, przelew zostanie natychmiast zrealizowany.

  WYSYŁKOWY SKUP MONET

  Zaufało nam tysiące klientów z całego świata, liczne zagraniczne firmy oraz Instytucje Państwowe. Zaoszczędź swój czas i swoje pieniądze korzystając z opcji skupu wysyłkowego!

  OPINIE OSÓB, KTÓRE NAM ZAUFAŁY

  Wielokrotnie dokonywałem tutaj zakupów - każdorazowo satysfakcja była 100%. Doceniam współpracę z tą firmą za ich profesjonalizm oraz bezwzględne wywiązywanie się z umów.
  Paweł Teichner
  W ostatnim okresie jest to bez wątpienia najlepsza firma numizmatyczna w kraju. Piękny katalog i aukcja stacjonarna na najwyższym poziomie.
  Vasco Photography
  Obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie. Oferta kupna monet 30-40% wyższa niż oferowały inne firmy numizmatyczne. Na pewno jeszcze wrócimy 🙂
  Anna Forma
  Bez najmniejszych uwag i zastrzeżeń, no może poza tym że za dużo doskonałego towaru na aukcjach a portfel nie jest w gumy :) Z pełną odpowiedzialnością polecam wszystkim tym, którzy chcą kupować "pewny towar".
  Piotr Kosanowski
  Profesjonalna obsługa! Pan Mateusz dysponuje imponującą wiedzą. Jedyny salon numizmatyczny, który rzetelnie prezentuje klientowi wszystkie możliwości.
  Tomasz Kamiński
  Profesjonalizm, rzetelna wiedza i doskonałe podejście do klienta. Najlepszy salon numizmatyczny w Polsce. Serdecznie polecam każdej osobie, która chciałaby nawiązać współpracę z Panem Mateuszem.
  Philippe Conio
  Pełen profesjonalizm. Polecam każdemu ten Salon Numizmatyczny. Zarówno kupowałam, jak i sprzedawałam walory i nie mam najmniejszych zastrzeżeń do obsługi transakcji.
  Katarzyna Wiciak

  KONTAKT

  Zawsze jesteśmy do dyspozycji, dlatego w dogodnym dla siebie momencie możesz nam przesłać wiadomość z pytaniami czy wątpliwościami, które Cię trapią. Odpowiemy na każde z nich i przybliżymy przebieg transakcji, opisując poszczególne jej etapy, dlatego jeśli chcesz wiedzieć więcej, to koniecznie prześlij do nas wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie internetowej.

   Załaduj plik lub przeciągnij i upuść.
   jpg, jpeg, jpe, png up to 10MB