Skup monet Szczecin

Skup monet Szczecin
Jako jeden z czołowych Domów Aukcyjnych w Polsce oferujemy kompleksowe usługi związane z handlem monetami, medalami oraz banknotami. Zatrudniamy wybitnych ekspertów, a nasze wyceny – rzetelne i zgodne z rzeczywistym stanem – realizujemy bezpłatnie i bez zobowiązania do sprzedaży. Wycena monet i banknotów w Szczecinie w naszym przedsiębiorstwie to nasza codzienność – skorzystaj z tej usługi już teraz!
Zadzwoń, napisz lub wypełnij formularz, a nasi eksperci skontaktują się z Tobą niezwłocznie!

  Załaduj plik lub przeciągnij i upuść.
  jpg, jpeg, jpe, png up to 10MB
  1000 +
  Zadowolonych klientów
  Na naszych aukcjach obsłużyliśmy ponad 10.000 klientów z całego świata. Zostań jednym z nich!
  20 +
  Lat doświadczenia
  Numizmatyką zajmujemy się od ponad 20 lat
  100000 +
  Sprzedanych monet i banknotów
  Jesteśmy liderem w Polsce pod względem sprzedanych przedmiotów, notując rocznie sprzedaż ponad 20.000 monet i banknotów!
  NUMIZMATYKA SZCZECIN
  50000 +
  kupionych monet

  NUMIZMATYKA SZCZECIN

  Eksperci z naszej firmy oferują bezpłatne wyceny banknotów i monet w całym kraju, pomimo iż nasza główna siedziba mieści się we Wrocławiu, finansowej stolicy Polski. Nie stanowi to jednak przeszkody w świadczeniu usług w niemal każdym polskim mieście, a także w przypadku indywidualnych wycen za granicą. Kolekcje wyceniamy praktycznie nieustannie, dlatego proponujemy:
  • Szybką realizację wszystkich zadań.
  • Wsparcie naszych specjalistów na każdym kroku współpracy.
  • Możliwość sprzedaży wybranych przedmiotów zarówno osobiście, jak i poprzez wysyłkę.
  • Minimalizację formalności, co pozwala sprzedać swoje przedmioty praktycznie od ręki i bez niepotrzebnych opóźnień.

  SKUP BANKNOTÓW I MONET SZCZECIN

  Dla naszej firmy bariery nie mają znaczenia – świadczymy usługi o wyjątkowej jakości i od lat prowadzimy rzetelne wyceny, a wyniki naszych Aukcji Premium zdobywają uznanie w globalnym świecie finansów. Ustanawiamy rekordy cenowe – nasze dotychczasowe osiągnięcia nie pozostawiają co do tego żadnych wątpliwości.
  • Najdroższy Polski Banknot - 1000 złotych 1794 -A- 343 895 złotych – Aukcja 11
  • Najdroższa Polska Akcja - Kompana Manufaktur Wełnianych – 94 080 złotych – Aukcja 1
  • Najdroższy Polski medal w srebrze - Władysław IV Waza Smoleńsk 1636 – 190 400 złotych – Aukcja 10
  • Najdroższa moneta – Jan II Kazimierz, Dwutalar Gdańsk 1650 – 148 750 złotych – Aukcja 11
  SKUP BANKNOTÓW I MONET SZCZECIN
  10 +
  doświadczonych specjalistów
  ZAUFANIE TO FUNDAMENT NASZEJ PRACY!

  ZAUFANIE TO FUNDAMENT NASZEJ PRACY!

  Od lat na naszych aukcjach zakupów dokonują największe domy aukcje na świecie oraz Instytucje Państwowe, a także liczne podmioty dysponujące prawem pierwokupu jak Muzea Rejestrowane. W roku 2021 sprzedaliśmy najdroższy polski banknot do Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdrój za kwotę ponad 420.000 złotych!

  SPRAWDŹMY WARTOŚĆ TWOJEJ MONETY ORAZ BANKNOTU

  Kontakt
  Aby rozpocząć współpracę, wystarczy nawiązać kontakt z naszym Domem Aukcyjnym, a w wiadomości przesłać fotografie swoich monet czy banknotów. Kontakt możliwy jest na różne sposoby – za pomocą formularza dostępnego na naszej witrynie internetowej, komunikatora WhatsApp, Messenger, telefonicznie lub drogą mailową (wycena@snmw.pl). Skontaktujemy się niezwłocznie po ich otrzymaniu.
  Analiza
  Na podstawie przesłanych zdjęć możemy przeprowadzić bezpłatną analizę i jednocześnie wycenę banknotów w Szczecinie, a także monet, oferując bardzo atrakcyjną cenę.
  Sprzedaż
  Po przedstawieniu przez nas propozycji ceny i uzyskaniu Twojej zgody możemy przystąpić do podpisania odpowiednich dokumentów, w tym przede wszystkim umowy kupna, którą należy odesłać razem z monetami po jej otrzymaniu. Po sprawdzeniu zawartości paczki zlecimy przelew na wcześniej ustaloną sumę oraz konto podane w umowie.

  WYSYŁKOWY SKUP MONET

  Zaufało nam tysiące klientów z całego świata, liczne zagraniczne firmy oraz Instytucje Państwowe. Zaoszczędź swój czas i swoje pieniądze korzystając z opcji skupu wysyłkowego!

  OPINIE OSÓB, KTÓRE NAM ZAUFAŁY

  Profesjonalna obsługa! Pan Mateusz dysponuje imponującą wiedzą. Jedyny salon numizmatyczny, który rzetelnie prezentuje klientowi wszystkie możliwości.
  Tomasz Kamiński
  Profesjonalizm, rzetelna wiedza i doskonałe podejście do klienta. Najlepszy salon numizmatyczny w Polsce. Serdecznie polecam każdej osobie, która chciałaby nawiązać współpracę z Panem Mateuszem.
  Philippe Conio
  W ostatnim okresie jest to bez wątpienia najlepsza firma numizmatyczna w kraju. Piękny katalog i aukcja stacjonarna na najwyższym poziomie.
  Vasco Photography
  Wielokrotnie dokonywałem tutaj zakupów - każdorazowo satysfakcja była 100%. Doceniam współpracę z tą firmą za ich profesjonalizm oraz bezwzględne wywiązywanie się z umów.
  Paweł Teichner
  Obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie. Oferta kupna monet 30-40% wyższa niż oferowały inne firmy numizmatyczne. Na pewno jeszcze wrócimy 🙂
  Anna Forma
  Pełen profesjonalizm. Polecam każdemu ten Salon Numizmatyczny. Zarówno kupowałam, jak i sprzedawałam walory i nie mam najmniejszych zastrzeżeń do obsługi transakcji.
  Katarzyna Wiciak
  Bez najmniejszych uwag i zastrzeżeń, no może poza tym że za dużo doskonałego towaru na aukcjach a portfel nie jest w gumy :) Z pełną odpowiedzialnością polecam wszystkim tym, którzy chcą kupować "pewny towar".
  Piotr Kosanowski

  KONTAKT

  Jeśli pragniesz szybko i sprawnie sprzedać swoje monety lub banknoty, nawiąż kontakt z nami już teraz. W przypadku dodatkowych wątpliwości śmiało zadawaj nam pytania za pośrednictwem dostępnego formularza. Z przyjemnością odpowiemy na nie tak szybko, jak to możliwe.

   Załaduj plik lub przeciągnij i upuść.
   jpg, jpeg, jpe, png up to 10MB