Skup monet Białystok

Skup monet Białystok
Od lat proponujemy naszym klientom najwyższej jakości wycenę banknotów oraz monet w Białymstoku i w innych miastach. Mamy zasięg ogólnopolski, a nasze wyceny są bezpłatne, niezobowiązujące i przeprowadzane w rekordowo krótkim czasie – zawsze przez najlepszych specjalistów, dla których proces ten stanowi codzienność. Nasz Dom Aukcyjny uchodzi za najbezpieczniejszy wybór, a nasze oferty – za godne zaufania i korzystne.
Zadzwoń, napisz lub wypełnij formularz, a nasi eksperci skontaktują się z Tobą niezwłocznie!

  Załaduj plik lub przeciągnij i upuść.
  jpg, jpeg, jpe, png up to 10MB
  1000 +
  Zadowolonych klientów
  Na naszych aukcjach obsłużyliśmy ponad 10.000 klientów z całego świata. Zostań jednym z nich!
  20 +
  Lat doświadczenia
  Numizmatyką zajmujemy się od ponad 20 lat
  100000 +
  Sprzedanych monet i banknotów
  Jesteśmy liderem w Polsce pod względem sprzedanych przedmiotów, notując rocznie sprzedaż ponad 20.000 monet i banknotów!
  NUMIZMATYKA BIAŁYSTOK
  50000 +
  kupionych monet

  NUMIZMATYKA BIAŁYSTOK

  Nasz Dom Aukcyjny ma siedzibę we Wrocławiu, lecz nasze usługi sięgają znacznie dalej – nawet za granicę w przypadku szczególnie interesujących kolekcji. Zatrudniamy najlepszych ekspertów, fachowców oraz doświadczonych profesjonalistów, którzy z chęcią wyjaśnią wszelkie zawiłości związane z wyceną banknotów i monet w Białymstoku. Oferujemy:
  • Korzystne wyceny.
  • Szybką realizację.
  • Pełne wsparcie na każdym etapie współpracy.
  • Stuprocentową dyskrecję przy minimum formalności.

  SKUP BANKNOTÓW I MONET BIAŁYSTOK

  Wszystkie aukcje naszego Domu Aukcyjnego przyciągają rzesze fanów oraz widzów, którzy w wielu przypadkach stają się naocznymi świadkami prawdziwych rekordów cenowych, uzyskiwanych przez Aukcje Premium. Odwiedzają nas ludzie nie tylko z Polski, ale i całego świata.
  • Najdroższy Polski Banknot - 1000 złotych 1794 -A- 343 895 złotych – Aukcja 11
  • Najdroższa Polska Akcja - Kompana Manufaktur Wełnianych – 94 080 złotych – Aukcja 1
  • Najdroższy Polski medal w srebrze - Władysław IV Waza Smoleńsk 1636 – 190 400 złotych – Aukcja 10
  • Najdroższa moneta – Jan II Kazimierz, Dwutalar Gdańsk 1650 – 148 750 złotych – Aukcja 11
  SKUP BANKNOTÓW I MONET BIAŁYSTOK
  10 +
  doświadczonych specjalistów
  ZAUFANIE TO FUNDAMENT NASZEJ PRACY!

  ZAUFANIE TO FUNDAMENT NASZEJ PRACY!

  Od lat na naszych aukcjach zakupów dokonują największe domy aukcje na świecie oraz Instytucje Państwowe, a także liczne podmioty dysponujące prawem pierwokupu jak Muzea Rejestrowane. W roku 2021 sprzedaliśmy najdroższy polski banknot do Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdrój za kwotę ponad 420.000 złotych!

  SPRAWDŹMY WARTOŚĆ TWOJEJ MONETY ORAZ BANKNOTU

  Kontakt
  W celu skorzystania z wyceny posiadanych monet czy banknotów wystarczy przesłać nam zdjęcia, wykorzystując komunikator WhatsApp, messenger, mail (wycena@snmw.pl) lub też dzwoniąc na naszą infolinię.
  Analiza
  Wycena monet i banknotów w Białymstoku jest bezpłatna i przebiega sprawnie, gdyż do jej wykonania wystarczą nam zdjęcia. Cenimy Twój czas!
  Sprzedaż
  Jeśli zaakceptujesz zaproponowaną przez nas cenę, prześlemy wzór umowy kupna, który wystarczy podpisać i odesłać wraz z monetami czy banknotami. Po otrzymaniu przesyłki sprawdzimy jej zawartość i natychmiast wykonamy przelew na wskazane konto bankowe.

  WYSYŁKOWY SKUP MONET

  Zaufało nam tysiące klientów z całego świata, liczne zagraniczne firmy oraz Instytucje Państwowe. Zaoszczędź swój czas i swoje pieniądze korzystając z opcji skupu wysyłkowego!

  OPINIE OSÓB, KTÓRE NAM ZAUFAŁY

  Profesjonalizm, rzetelna wiedza i doskonałe podejście do klienta. Najlepszy salon numizmatyczny w Polsce. Serdecznie polecam każdej osobie, która chciałaby nawiązać współpracę z Panem Mateuszem.
  Philippe Conio
  Wielokrotnie dokonywałem tutaj zakupów - każdorazowo satysfakcja była 100%. Doceniam współpracę z tą firmą za ich profesjonalizm oraz bezwzględne wywiązywanie się z umów.
  Paweł Teichner
  Pełen profesjonalizm. Polecam każdemu ten Salon Numizmatyczny. Zarówno kupowałam, jak i sprzedawałam walory i nie mam najmniejszych zastrzeżeń do obsługi transakcji.
  Katarzyna Wiciak
  W ostatnim okresie jest to bez wątpienia najlepsza firma numizmatyczna w kraju. Piękny katalog i aukcja stacjonarna na najwyższym poziomie.
  Vasco Photography
  Bez najmniejszych uwag i zastrzeżeń, no może poza tym że za dużo doskonałego towaru na aukcjach a portfel nie jest w gumy :) Z pełną odpowiedzialnością polecam wszystkim tym, którzy chcą kupować "pewny towar".
  Piotr Kosanowski
  Profesjonalna obsługa! Pan Mateusz dysponuje imponującą wiedzą. Jedyny salon numizmatyczny, który rzetelnie prezentuje klientowi wszystkie możliwości.
  Tomasz Kamiński
  Obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie. Oferta kupna monet 30-40% wyższa niż oferowały inne firmy numizmatyczne. Na pewno jeszcze wrócimy 🙂
  Anna Forma

  KONTAKT

  Każda transakcja przebiega błyskawicznie, a środki wypłacane są tuż po dopełnieniu wszystkich formalności. W razie dodatkowych pytań skontaktuj się z nami, by nasi konsultanci mogli odpowiedzieć na nie i rozwiać wszelkie wątpliwości. Gwarantujemy kompleksową obsługę i indywidualne podejście do każdego klienta.

   Załaduj plik lub przeciągnij i upuść.
   jpg, jpeg, jpe, png up to 10MB