Skup monet Kalisz

Skup monet Kalisz
Usługa wyceny monet i banknotów w Kaliszu oferowana przez naszą firmę reprezentuje najwyższy standard i jest realizowana tylko przez naszych doświadczonych ekspertów posiadających rozległą wiedzę w dziedzinie finansów. Nasz Dom Aukcyjny działa na terenie całego kraju, a nasze bezpłatne i niezobowiązujące wyceny umożliwiają klientom praktyczne zorientowanie się w faktycznej wartości ich kolekcji.
Zadzwoń, napisz lub wypełnij formularz, a nasi eksperci skontaktują się z Tobą niezwłocznie!

  Załaduj plik lub przeciągnij i upuść.
  jpg, jpeg, jpe, png up to 10MB
  1000 +
  Zadowolonych klientów
  Na naszych aukcjach obsłużyliśmy ponad 10.000 klientów z całego świata. Zostań jednym z nich!
  20 +
  Lat doświadczenia
  Numizmatyką zajmujemy się od ponad 20 lat
  100000 +
  Sprzedanych monet i banknotów
  Jesteśmy liderem w Polsce pod względem sprzedanych przedmiotów, notując rocznie sprzedaż ponad 20.000 monet i banknotów!
  NUMIZMATYKA KALISZ
  50000 +
  kupionych monet

  NUMIZMATYKA KALISZ

  Siedziba naszego Domu Aukcyjnego umiejscowiona jest we Wrocławiu, ale oferujemy usługi dla klientów z niemal całej Polski oraz krajów ościennych. Nasi specjaliści podchodzą z pełnym zaangażowaniem do każdej wyceny monet i banknotów w Kaliszu, ponieważ zatrudniamy tylko najlepszych ekspertów w tej dziedzinie. Warto podkreślić kilka naszych atutów:
  • Atrakcyjne ceny skupu.
  • Profesjonalne wsparcie doświadczonych specjalistów.
  • Opcja skupu na miejscu lub przez wysyłkę, z możliwością płatności gotówką.
  • Minimalizacja formalności i gwarancja pełnej dyskrecji.

  SKUP BANKNOTÓW I MONET KALISZ

  Nasz Dom Aukcyjny od dawna przyciąga tłumy widzów, uczestników i entuzjastów śledzenia nowych rekordów na Aukcjach Premium – autentyczne święto świata numizmatyki. Aukcje te przyciągają zarówno Polaków, jak i zagranicznych obserwatorów, którzy chcą brać udział w ustanawianiu kolejnych rekordów.
  • Najdroższy Polski Banknot - 1000 złotych 1794 -A- 343 895 złotych – Aukcja 11
  • Najdroższa Polska Akcja - Kompana Manufaktur Wełnianych – 94 080 złotych – Aukcja 1
  • Najdroższy Polski medal w srebrze - Władysław IV Waza Smoleńsk 1636 – 190 400 złotych – Aukcja 10
  • Najdroższa moneta – Jan II Kazimierz, Dwutalar Gdańsk 1650 – 148 750 złotych – Aukcja 11
  SKUP BANKNOTÓW I MONET KALISZ
  10 +
  doświadczonych specjalistów
  ZAUFANIE TO FUNDAMENT NASZEJ PRACY!

  ZAUFANIE TO FUNDAMENT NASZEJ PRACY!

  Od lat na naszych aukcjach zakupów dokonują największe domy aukcje na świecie oraz Instytucje Państwowe, a także liczne podmioty dysponujące prawem pierwokupu jak Muzea Rejestrowane. W roku 2021 sprzedaliśmy najdroższy polski banknot do Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdrój za kwotę ponad 420.000 złotych!

  SPRAWDŹMY WARTOŚĆ TWOJEJ MONETY ORAZ BANKNOTU

  Kontakt
  Aby uzyskać wstępne i niewiążące oszacowanie wartości Twojej kolekcji, wystarczy przesłać nam jej fotografie na e-mail wycena@snmw.pl, za pośrednictwem Messengera, WhatsApp lub podać kluczowe informacje telefonicznie.
  Analiza
  Po otrzymaniu danych i zdjęć przystąpimy do profesjonalnej wyceny monet i banknotów w Kaliszu. Po zakończeniu tego procesu skontaktujemy się z Tobą, aby przedstawić szacowaną wartość oraz cenę.
  Sprzedaż
  Oferowane przez nas ceny zawsze są najbardziej konkurencyjne, co gwarantuje pełne zadowolenie po ich zaakceptowaniu. Jeśli przedstawiona wartość będzie dla Ciebie satysfakcjonująca, przekażemy Ci wzór umowy kupna do podpisania, który następnie powinieneś przesłać do nas wraz z monetami i banknotami. Po otrzymaniu przesyłki przeprowadzimy szybką weryfikację i zlecimy przelew.

  WYSYŁKOWY SKUP MONET

  Zaufało nam tysiące klientów z całego świata, liczne zagraniczne firmy oraz Instytucje Państwowe. Zaoszczędź swój czas i swoje pieniądze korzystając z opcji skupu wysyłkowego!

  OPINIE OSÓB, KTÓRE NAM ZAUFAŁY

  Profesjonalna obsługa! Pan Mateusz dysponuje imponującą wiedzą. Jedyny salon numizmatyczny, który rzetelnie prezentuje klientowi wszystkie możliwości.
  Tomasz Kamiński
  Profesjonalizm, rzetelna wiedza i doskonałe podejście do klienta. Najlepszy salon numizmatyczny w Polsce. Serdecznie polecam każdej osobie, która chciałaby nawiązać współpracę z Panem Mateuszem.
  Philippe Conio
  Wielokrotnie dokonywałem tutaj zakupów - każdorazowo satysfakcja była 100%. Doceniam współpracę z tą firmą za ich profesjonalizm oraz bezwzględne wywiązywanie się z umów.
  Paweł Teichner
  Bez najmniejszych uwag i zastrzeżeń, no może poza tym że za dużo doskonałego towaru na aukcjach a portfel nie jest w gumy :) Z pełną odpowiedzialnością polecam wszystkim tym, którzy chcą kupować "pewny towar".
  Piotr Kosanowski
  W ostatnim okresie jest to bez wątpienia najlepsza firma numizmatyczna w kraju. Piękny katalog i aukcja stacjonarna na najwyższym poziomie.
  Vasco Photography
  Pełen profesjonalizm. Polecam każdemu ten Salon Numizmatyczny. Zarówno kupowałam, jak i sprzedawałam walory i nie mam najmniejszych zastrzeżeń do obsługi transakcji.
  Katarzyna Wiciak
  Obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie. Oferta kupna monet 30-40% wyższa niż oferowały inne firmy numizmatyczne. Na pewno jeszcze wrócimy 🙂
  Anna Forma

  KONTAKT

  Chciałbyś dowiedzieć się więcej na temat procesu transakcji lub masz dodatkowe pytania dotyczące etapów współpracy? Możesz je zadać, korzystając z formularza kontaktowego dostępnego online dla naszych klientów. Postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej!

   Załaduj plik lub przeciągnij i upuść.
   jpg, jpeg, jpe, png up to 10MB