SKUP MONET GDAŃSK

Jako jeden z największych Domów Aukcyjnych w naszym kraju oferujemy pełen zakres usług związanych ze sprzedażą monet, medali i banknotów. Zatrudniamy najlepszych specjalistów, a wyceny – profesjonalne i zawsze zgodne ze stanem faktycznym – przeprowadzamy bez żadnej opłaty i obowiązku sprzedaży. Wycena monet i banknotów w Gdańsku w naszej firmie to codzienność – skorzystaj z tej usługi już dziś!

Zadzwoń, napisz lub wypełnij formularz, a nasi eksperci skontaktują się z Tobą niezwłocznie!

  +
  Zadowolonych klientów
  Na naszych aukcjach obsłużyliśmy ponad 10.000 klientów z całego świata. Zostań jednym z nich!
  +
  Lat doświadczenia
  Numizmatyką zajmujemy się od ponad 20 lat
  +
  Sprzedanych monet i banknotów
  Jesteśmy liderem w Polsce pod względem sprzedanych przedmiotów, notując rocznie sprzedaż ponad 20.000 monet i banknotów!
  +
  kupionych monet

  NUMIZMATYKA GDAŃSK

  Eksperci naszej marki przeprowadzają niezobowiązujące wyceny banknotów i monet na terenie całego kraju, mimo że nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu – finansowym zagłębiu kraju. Nie przeszkadza to nam jednak oferować usług w praktycznie każdym polskim mieście oraz za granicą. Kolekcje wyceniamy w zasadzie cały czas, dlatego oferujemy:
  • Błyskawiczną realizację wszystkich zleceń.
  • Pomoc naszych specjalistów na każdym etapie współpracy.
  • Możliwość sprzedaży wybranych artykułów zarówno stacjonarnie, jak i w formie wysyłkowej.
  • Minimalną liczbę formalności, dzięki czemu możesz sprzedać swoje dobra w zasadzie od razu i bez zbędnej zwłoki.

  SKUP BANKTONTÓW I MONET GDAŃSK

  Dla naszej firmy granice nie istnieją – oferujemy ponadprzeciętną jakość realizowanych usług i przeprowadzamy rzetelne wyceny już od lat, a nasze Aukcje Premium, a w zasadzie ich rezultaty, odbijają się szerokim echem w całym świecie finansów – osiągamy rekordy cenowe.
  • Najdroższy Polski Banknot - 1000 złotych 1794 -A- 343 895 złotych – Aukcja 11
  • Najdroższa Polska Akcja - Kompana Manufaktur Wełnianych – 94 080 złotych – Aukcja 1
  • Najdroższy Polski medal w srebrze - Władysław IV Waza Smoleńsk 1636 – 190 400 złotych – Aukcja 10
  • Najdroższa moneta – Jan II Kazimierz, Dwutalar Gdańsk 1650 – 148 750 złotych – Aukcja 11
  +
  doświadczonych specjalistów

  ZAUFANIE TO FUNDAMENT NASZEJ PRACY!

  Od lat na naszych aukcjach zakupów dokonują największe domy aukcje na świecie oraz Instytucje Państwowe, a także liczne podmioty dysponujące prawem pierwokupu jak Muzea Rejestrowane.  W roku 2021 sprzedaliśmy najdroższy polski banknot do Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdrój za kwotę ponad 420.000 złotych!

  SPRAWDŹMY WARTOŚĆ TWOJEJ MONETY ORAZ BANKNOTU

  Kontakt

  Aby rozpocząć współpracę, wystarczy skontaktować się z naszym Domem Aukcyjnym, a w wiadomości przesłać zdjęcia swoich monet bądź banknotów. Kontakt możliwy jest na kilka sposobów – za pomocą formularza dostępnego na naszej stronie internetowe, komunikatora WhatsApp, messengera, telefonicznie lub mailowo (wycena@snmw.pl). Skontaktujemy się niezwłocznie po ich otrzymaniu.

  Analiza

  Na podstawie otrzymanych zdjęć możemy dokonać bezpłatnej analizy i jednocześnie wyceny monet oraz banknotów w Gdańsku, oferując bardzo atrakcyjną cenę.

  Sprzedaż

  Po zaoferowaniu przez nas ceny i Twojej akceptacji możemy przejść do podpisania stosownych dokumentów, w tym przede wszystkim umowy kupna, którą po otrzymaniu wystarczy odesłać wraz z monetami. Po sprawdzeniu zawartości przesyłki zlecamy przelew na ustaloną wcześniej kwotę i wskazane w umowie konto.

  WYSYŁKOWY SKUP MONET

  Zaufali nam tysiące klientów z całego świata, liczne zagraniczne firmy oraz Instytucje Państwowe. Zaoszczędź swój czas i swoje pieniądze korzystając z opcji skupu wysyłkowego!

  OPINIE OSÓB, KTÓRE NAM ZAUFAŁY

  Pełen profesjonalizm. Polecam każdemu ten Salon Numizmatyczny. Zarówno kupowałam, jak i sprzedawałam walory i nie mam najmniejszych zastrzeżeń do obsługi transakcji.
  Katarzyna Wiciak
  Obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie. Oferta kupna monet 30-40% wyższa niż oferowały inne firmy numizmatyczne. Na pewno jeszcze wrócimy 🙂
  Anna Forma
  W ostatnim okresie jest to bez wątpienia najlepsza firma numizmatyczna w kraju. Piękny katalog i aukcja stacjonarna na najwyższym poziomie.
  Vasco Photography
  Profesjonalizm, rzetelna wiedza i doskonałe podejście do klienta. Najlepszy salon numizmatyczny w Polsce. Serdecznie polecam każdej osobie, która chciałaby nawiązać współpracę z Panem Mateuszem.
  Philippe Conio
  Bez najmniejszych uwag i zastrzeżeń, no może poza tym że za dużo doskonałego towaru na aukcjach a portfel nie jest w gumy :) Z pełną odpowiedzialnością polecam wszystkim tym, którzy chcą kupować "pewny towar".
  Piotr Kosanowski
  Wielokrotnie dokonywałem tutaj zakupów - każdorazowo satysfakcja była 100%. Doceniam współpracę z tą firmą za ich profesjonalizm oraz bezwzględne wywiązywanie się z umów.
  Paweł Teichner
  Profesjonalna obsługa! Pan Mateusz dysponuje imponującą wiedzą. Jedyny salon numizmatyczny, który rzetelnie prezentuje klientowi wszystkie możliwości.
  Tomasz Kamiński

  KONTAKT

  Jeśli zależy Ci na szybkiej i sprawnej sprzedaży monet czy banknotów, skontaktuj się z nami już dziś. W razie pojawienia się dodatkowych pytań koniecznie zadaj nam je za pośrednictwem dostępnego formularza. Chętnie na nie odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.