Skup monet Toruń

Skup monet Toruń
Jeśli planujesz sprzedaż swojej nietypowej monety, banknotu bądź medalu – dobrze trafiłeś. Oferowana przez nas kompleksowa wycena monet i banknotów w Toruniu jest realizowana w całości przez naszych specjalistów w sposób profesjonalny i w pełni zgodny z aktualnymi wymogami. Jako Dom Aukcyjny współpracujemy z wieloma kolekcjonerami, którym pomagamy w osiągnięciu jak najwyższej ceny wynikającej ze sprzedaży. Nasza wycena banknotów i monet w Toruniu jest darmowa i do niczego zobowiązuje – skorzystaj z tej usługi już dziś!
Zadzwoń, napisz lub wypełnij formularz, a nasi eksperci skontaktują się z Tobą niezwłocznie!

  Załaduj plik lub przeciągnij i upuść.
  jpg, jpeg, jpe, png up to 10MB
  1000 +
  Zadowolonych klientów
  Na naszych aukcjach obsłużyliśmy ponad 10.000 klientów z całego świata. Zostań jednym z nich!
  20 +
  Lat doświadczenia
  Numizmatyką zajmujemy się od ponad 20 lat
  100000 +
  Sprzedanych monet i banknotów
  Jesteśmy liderem w Polsce pod względem sprzedanych przedmiotów, notując rocznie sprzedaż ponad 20.000 monet i banknotów!
  NUMIZMATYKA TORUŃ
  50000 +
  kupionych monet

  NUMIZMATYKA TORUŃ

  Nasz Dom Aukcyjny ma siedzibę we Wrocławiu, lecz usługi kierujemy do mieszkańców także innych miast w całym kraju – również Torunia. Nasi specjaliści z ogromnym doświadczeniem dysponują najświeższą wiedzą i są w stanie wycenić najbardziej unikatowe przedmioty z kraju i ze świata. Wycena monet i banknotów w Toruniu to dla naszej marki codzienność, gdyż nasze usługi są:
  • Szybkie i profesjonalne.
  • Bezpieczne i godne zaufania.
  • Stacjonarne i wysyłkowe.
  • Dyskretne i z ograniczoną liczbą formalności.

  SKUP BANKNOTÓW I MONET TORUŃ

  Dla naszej firmy wycena monet i banknotów w Toruniu to codzienność – na Aukcjach Premium realizowanych przez nasz Dom Aukcyjny byliśmy świadkami uzyskania rekordów cenowych. Aukcje obserwują zarówno mieszkańcy naszego kraju, jak i klienci zagraniczni, którzy chcą stać się naocznymi świadkami tej niecodziennej sytuacji.
  • Najdroższy Polski Banknot - 1000 złotych 1794 -A- 343 895 złotych – Aukcja 11
  • Najdroższa Polska Akcja - Kompana Manufaktur Wełnianych – 94 080 złotych – Aukcja 1
  • Najdroższy Polski medal w srebrze - Władysław IV Waza Smoleńsk 1636 – 190 400 złotych – Aukcja 10
  • Najdroższa moneta – Jan II Kazimierz, Dwutalar Gdańsk 1650 – 148 750 złotych – Aukcja 11
  SKUP BANKNOTÓW I MONET TORUŃ
  10 +
  doświadczonych specjalistów
  ZAUFANIE TO FUNDAMENT NASZEJ PRACY!

  ZAUFANIE TO FUNDAMENT NASZEJ PRACY!

  Od lat na naszych aukcjach zakupów dokonują największe domy aukcje na świecie oraz Instytucje Państwowe, a także liczne podmioty dysponujące prawem pierwokupu jak Muzea Rejestrowane. W roku 2021 sprzedaliśmy najdroższy polski banknot do Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdrój za kwotę ponad 420.000 złotych!

  SPRAWDŹMY WARTOŚĆ TWOJEJ MONETY ORAZ BANKNOTU

  Kontakt
  Szukasz sposobu na szybką sprzedaż swoich monet lub banknotów? Skontaktuj się z nami i prześlij ich zdjęcia na nasz adres e-mailowy wycena@snmw.pl, komunikator WhatsApp, messenger lub przekaż nam szczegóły drogą telefoniczną.
  Analiza
  Po otrzymaniu zdjęć lub informacji nasi eksperci dokonają wstępnej i bezpłatnej wyceny, która zawsze jest uczciwa i rzetelna.
  Sprzedaż
  Wycena monet i banknotów w Toruniu jest możliwa po przeprowadzenia analizy, jednak nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, aby przebiegała szybko i sprawnie. Po sprawdzeniu ich wartości proponujemy cenę, którą wystarczy zaakceptować. Po tym etapie przychodzi czas na podpisanie i odesłanie umowy kupna, a następnie po otrzymaniu jej wraz z monetami i banknotami przechodzimy do realizacji przelewu bankowego na wskazane przez Ciebie konto.

  WYSYŁKOWY SKUP MONET

  Zaufało nam tysiące klientów z całego świata, liczne zagraniczne firmy oraz Instytucje Państwowe. Zaoszczędź swój czas i swoje pieniądze korzystając z opcji skupu wysyłkowego!

  OPINIE OSÓB, KTÓRE NAM ZAUFAŁY

  Profesjonalizm, rzetelna wiedza i doskonałe podejście do klienta. Najlepszy salon numizmatyczny w Polsce. Serdecznie polecam każdej osobie, która chciałaby nawiązać współpracę z Panem Mateuszem.
  Philippe Conio
  Pełen profesjonalizm. Polecam każdemu ten Salon Numizmatyczny. Zarówno kupowałam, jak i sprzedawałam walory i nie mam najmniejszych zastrzeżeń do obsługi transakcji.
  Katarzyna Wiciak
  Wielokrotnie dokonywałem tutaj zakupów - każdorazowo satysfakcja była 100%. Doceniam współpracę z tą firmą za ich profesjonalizm oraz bezwzględne wywiązywanie się z umów.
  Paweł Teichner
  W ostatnim okresie jest to bez wątpienia najlepsza firma numizmatyczna w kraju. Piękny katalog i aukcja stacjonarna na najwyższym poziomie.
  Vasco Photography
  Bez najmniejszych uwag i zastrzeżeń, no może poza tym że za dużo doskonałego towaru na aukcjach a portfel nie jest w gumy :) Z pełną odpowiedzialnością polecam wszystkim tym, którzy chcą kupować "pewny towar".
  Piotr Kosanowski
  Obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie. Oferta kupna monet 30-40% wyższa niż oferowały inne firmy numizmatyczne. Na pewno jeszcze wrócimy 🙂
  Anna Forma
  Profesjonalna obsługa! Pan Mateusz dysponuje imponującą wiedzą. Jedyny salon numizmatyczny, który rzetelnie prezentuje klientowi wszystkie możliwości.
  Tomasz Kamiński

  KONTAKT

  Współpraca z nami to bezpieczeństwo każdej transakcji, dzięki czemu nie musisz się niczego obawiać. W pełni chronimy Twoje dobro i prywatność, dlatego możesz liczyć na kompleksową obsługę i indywidualne podejście. Jeśli masz dodatkowe pytania – koniecznie zadaj nam je przez formularz kontaktowy, przesyłając wiadomość wraz z danymi kontaktowymi.

   Załaduj plik lub przeciągnij i upuść.
   jpg, jpeg, jpe, png up to 10MB
   Strona internetowa:
   Proformat