Skup monet Toruń

Skup monet Toruń
Jeśli planujesz sprzedaż swojej nietypowej monety, banknotu bądź medalu – dobrze trafiłeś. Oferowana przez nas kompleksowa wycena monet i banknotów w Toruniu jest realizowana w całości przez naszych specjalistów w sposób profesjonalny i w pełni zgodny z aktualnymi wymogami. Jako Dom Aukcyjny współpracujemy z wieloma kolekcjonerami, którym pomagamy w osiągnięciu jak najwyższej ceny wynikającej ze sprzedaży. Nasza wycena banknotów i monet w Toruniu jest darmowa i do niczego zobowiązuje – skorzystaj z tej usługi już dziś!
Zadzwoń, napisz lub wypełnij formularz, a nasi eksperci skontaktują się z Tobą niezwłocznie!

  Załaduj plik lub przeciągnij i upuść.
  jpg, jpeg, jpe, png up to 10MB
  1000 +
  Zadowolonych klientów
  Na naszych aukcjach obsłużyliśmy ponad 10.000 klientów z całego świata. Zostań jednym z nich!
  20 +
  Lat doświadczenia
  Numizmatyką zajmujemy się od ponad 20 lat
  100000 +
  Sprzedanych monet i banknotów
  Jesteśmy liderem w Polsce pod względem sprzedanych przedmiotów, notując rocznie sprzedaż ponad 20.000 monet i banknotów!
  NUMIZMATYKA TORUŃ
  50000 +
  kupionych monet

  NUMIZMATYKA TORUŃ

  Nasz Dom Aukcyjny ma siedzibę we Wrocławiu, lecz usługi kierujemy do mieszkańców także innych miast w całym kraju – również Torunia. Nasi specjaliści z ogromnym doświadczeniem dysponują najświeższą wiedzą i są w stanie wycenić najbardziej unikatowe przedmioty z kraju i ze świata. Wycena monet i banknotów w Toruniu to dla naszej marki codzienność, gdyż nasze usługi są:
  • Szybkie i profesjonalne.
  • Bezpieczne i godne zaufania.
  • Stacjonarne i wysyłkowe.
  • Dyskretne i z ograniczoną liczbą formalności.

  SKUP BANKNOTÓW I MONET TORUŃ

  Dla naszej firmy wycena monet i banknotów w Toruniu to codzienność – na Aukcjach Premium realizowanych przez nasz Dom Aukcyjny byliśmy świadkami uzyskania rekordów cenowych. Aukcje obserwują zarówno mieszkańcy naszego kraju, jak i klienci zagraniczni, którzy chcą stać się naocznymi świadkami tej niecodziennej sytuacji.
  • Najdroższy Polski Banknot - 1000 złotych 1794 -A- 343 895 złotych – Aukcja 11
  • Najdroższa Polska Akcja - Kompana Manufaktur Wełnianych – 94 080 złotych – Aukcja 1
  • Najdroższy Polski medal w srebrze - Władysław IV Waza Smoleńsk 1636 – 190 400 złotych – Aukcja 10
  • Najdroższa moneta – Jan II Kazimierz, Dwutalar Gdańsk 1650 – 148 750 złotych – Aukcja 11
  SKUP BANKNOTÓW I MONET TORUŃ
  10 +
  doświadczonych specjalistów
  ZAUFANIE TO FUNDAMENT NASZEJ PRACY!

  ZAUFANIE TO FUNDAMENT NASZEJ PRACY!

  Od lat na naszych aukcjach zakupów dokonują największe domy aukcje na świecie oraz Instytucje Państwowe, a także liczne podmioty dysponujące prawem pierwokupu jak Muzea Rejestrowane. W roku 2021 sprzedaliśmy najdroższy polski banknot do Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdrój za kwotę ponad 420.000 złotych!

  SPRAWDŹMY WARTOŚĆ TWOJEJ MONETY ORAZ BANKNOTU

  Kontakt
  Szukasz sposobu na szybką sprzedaż swoich monet lub banknotów? Skontaktuj się z nami i prześlij ich zdjęcia na nasz adres e-mailowy wycena@snmw.pl, komunikator WhatsApp, messenger lub przekaż nam szczegóły drogą telefoniczną.
  Analiza
  Po otrzymaniu zdjęć lub informacji nasi eksperci dokonają wstępnej i bezpłatnej wyceny, która zawsze jest uczciwa i rzetelna.
  Sprzedaż
  Wycena monet i banknotów w Toruniu jest możliwa po przeprowadzenia analizy, jednak nasi specjaliści dokładają wszelkich starań, aby przebiegała szybko i sprawnie. Po sprawdzeniu ich wartości proponujemy cenę, którą wystarczy zaakceptować. Po tym etapie przychodzi czas na podpisanie i odesłanie umowy kupna, a następnie po otrzymaniu jej wraz z monetami i banknotami przechodzimy do realizacji przelewu bankowego na wskazane przez Ciebie konto.

  WYSYŁKOWY SKUP MONET

  Zaufało nam tysiące klientów z całego świata, liczne zagraniczne firmy oraz Instytucje Państwowe. Zaoszczędź swój czas i swoje pieniądze korzystając z opcji skupu wysyłkowego!

  OPINIE OSÓB, KTÓRE NAM ZAUFAŁY

  Profesjonalna obsługa! Pan Mateusz dysponuje imponującą wiedzą. Jedyny salon numizmatyczny, który rzetelnie prezentuje klientowi wszystkie możliwości.
  Tomasz Kamiński
  Obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie. Oferta kupna monet 30-40% wyższa niż oferowały inne firmy numizmatyczne. Na pewno jeszcze wrócimy 🙂
  Anna Forma
  Bez najmniejszych uwag i zastrzeżeń, no może poza tym że za dużo doskonałego towaru na aukcjach a portfel nie jest w gumy :) Z pełną odpowiedzialnością polecam wszystkim tym, którzy chcą kupować "pewny towar".
  Piotr Kosanowski
  W ostatnim okresie jest to bez wątpienia najlepsza firma numizmatyczna w kraju. Piękny katalog i aukcja stacjonarna na najwyższym poziomie.
  Vasco Photography
  Profesjonalizm, rzetelna wiedza i doskonałe podejście do klienta. Najlepszy salon numizmatyczny w Polsce. Serdecznie polecam każdej osobie, która chciałaby nawiązać współpracę z Panem Mateuszem.
  Philippe Conio
  Wielokrotnie dokonywałem tutaj zakupów - każdorazowo satysfakcja była 100%. Doceniam współpracę z tą firmą za ich profesjonalizm oraz bezwzględne wywiązywanie się z umów.
  Paweł Teichner
  Pełen profesjonalizm. Polecam każdemu ten Salon Numizmatyczny. Zarówno kupowałam, jak i sprzedawałam walory i nie mam najmniejszych zastrzeżeń do obsługi transakcji.
  Katarzyna Wiciak

  KONTAKT

  Współpraca z nami to bezpieczeństwo każdej transakcji, dzięki czemu nie musisz się niczego obawiać. W pełni chronimy Twoje dobro i prywatność, dlatego możesz liczyć na kompleksową obsługę i indywidualne podejście. Jeśli masz dodatkowe pytania – koniecznie zadaj nam je przez formularz kontaktowy, przesyłając wiadomość wraz z danymi kontaktowymi.

   Załaduj plik lub przeciągnij i upuść.
   jpg, jpeg, jpe, png up to 10MB