Skup monet Radom

Skup monet Radom
Od wielu lat oferujemy naszym klientom w Radomiu oraz innych miastach wycenę banknotów i monet. Nasz zasięg obejmuje całą Polskę, a nasi eksperci dokonują wyceny w sposób bezpłatny, niezobowiązujący i błyskawiczny. Proces ten jest dla nich rutyną, zawsze zapewniając najlepszą jakość. Nasza firma aukcyjna jest uważana za najbezpieczniejszą opcję, a oferty, które przedstawiamy, są godne zaufania i korzystne.
Zadzwoń, napisz lub wypełnij formularz, a nasi eksperci skontaktują się z Tobą niezwłocznie!

  Załaduj plik lub przeciągnij i upuść.
  jpg, jpeg, jpe, png up to 10MB
  1000 +
  Zadowolonych klientów
  Na naszych aukcjach obsłużyliśmy ponad 10.000 klientów z całego świata. Zostań jednym z nich!
  20 +
  Lat doświadczenia
  Numizmatyką zajmujemy się od ponad 20 lat
  100000 +
  Sprzedanych monet i banknotów
  Jesteśmy liderem w Polsce pod względem sprzedanych przedmiotów, notując rocznie sprzedaż ponad 20.000 monet i banknotów!
  NUMIZMATYKA RADOM
  50000 +
  kupionych monet

  NUMIZMATYKA RADOM

  Mimo że siedziba naszego Domu Aukcyjnego znajduje się we Wrocławiu, to nasze usługi są dostępne dla klientów nawet za granicą, szczególnie w przypadku wartościowych kolekcji. Nasz zespół składa się z najlepszych ekspertów, fachowców i doświadczonych profesjonalistów, którzy z przyjemnością pomogą wyjaśnić wszelkie kwestie związane z wyceną banknotów i monet w Radomiu. Zapewniamy korzystne wyceny, szybką realizację i pełne wsparcie na każdym etapie współpracy. Ponadto gwarantujemy stuprocentową dyskrecję i minimum formalności.

  SKUP BANKNOTÓW I MONET RADOM

  Aukcje organizowane przez nasz Dom Aukcyjny przyciągają wielu entuzjastów i obserwatorów, którzy często są świadkami bijących rekordów cenowych na Aukcjach Premium. Nasze wydarzenia cieszą się zainteresowaniem nie tylko w Polsce, ale także na całym świecie. Wśród naszych gości znajdują się ludzie z różnych części globu.
  • Najdroższy Polski Banknot - 1000 złotych 1794 -A- 343 895 złotych – Aukcja 11
  • Najdroższa Polska Akcja - Kompana Manufaktur Wełnianych – 94 080 złotych – Aukcja 1
  • Najdroższy Polski medal w srebrze - Władysław IV Waza Smoleńsk 1636 – 190 400 złotych – Aukcja 10
  • Najdroższa moneta – Jan II Kazimierz, Dwutalar Gdańsk 1650 – 148 750 złotych – Aukcja 11
  SKUP BANKNOTÓW I MONET RADOM
  10 +
  doświadczonych specjalistów
  ZAUFANIE TO FUNDAMENT NASZEJ PRACY!

  ZAUFANIE TO FUNDAMENT NASZEJ PRACY!

  Od lat na naszych aukcjach zakupów dokonują największe domy aukcje na świecie oraz Instytucje Państwowe, a także liczne podmioty dysponujące prawem pierwokupu jak Muzea Rejestrowane. W roku 2021 sprzedaliśmy najdroższy polski banknot do Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdrój za kwotę ponad 420.000 złotych!

  SPRAWDŹMY WARTOŚĆ TWOJEJ MONETY ORAZ BANKNOTU

  Kontakt
  Aby skorzystać z naszych usług wyceny monet lub banknotów, wystarczy przesłać nam zdjęcia za pośrednictwem komunikatorów, takich jak WhatsApp czy Messenger na adres e-mail wycena@snmw.pl lub skontaktować się z nami telefonicznie za pośrednictwem naszej infolinii.
  Analiza
  Wycena monet i banknotów w Radomiu odbywa się bezpłatnie i sprawnie, ponieważ wystarczą jedynie przesłane zdjęcia. Nasza firma szanuje Twój czas i stara się zminimalizować ilość formalności związanych z wyceną.
  Sprzedaż
  Jeśli zdecydujesz się na zaakceptowanie naszej oferowanej ceny, otrzymasz wzór umowy kupna, którą należy podpisać i odesłać razem z monetami lub banknotami. Po otrzymaniu przesyłki dokonamy weryfikacji zawartości i przeprowadzimy natychmiastowy przelew na wskazane konto bankowe.

  WYSYŁKOWY SKUP MONET

  Zaufało nam tysiące klientów z całego świata, liczne zagraniczne firmy oraz Instytucje Państwowe. Zaoszczędź swój czas i swoje pieniądze korzystając z opcji skupu wysyłkowego!

  OPINIE OSÓB, KTÓRE NAM ZAUFAŁY

  Obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie. Oferta kupna monet 30-40% wyższa niż oferowały inne firmy numizmatyczne. Na pewno jeszcze wrócimy 🙂
  Anna Forma
  Pełen profesjonalizm. Polecam każdemu ten Salon Numizmatyczny. Zarówno kupowałam, jak i sprzedawałam walory i nie mam najmniejszych zastrzeżeń do obsługi transakcji.
  Katarzyna Wiciak
  W ostatnim okresie jest to bez wątpienia najlepsza firma numizmatyczna w kraju. Piękny katalog i aukcja stacjonarna na najwyższym poziomie.
  Vasco Photography
  Wielokrotnie dokonywałem tutaj zakupów - każdorazowo satysfakcja była 100%. Doceniam współpracę z tą firmą za ich profesjonalizm oraz bezwzględne wywiązywanie się z umów.
  Paweł Teichner
  Profesjonalna obsługa! Pan Mateusz dysponuje imponującą wiedzą. Jedyny salon numizmatyczny, który rzetelnie prezentuje klientowi wszystkie możliwości.
  Tomasz Kamiński
  Bez najmniejszych uwag i zastrzeżeń, no może poza tym że za dużo doskonałego towaru na aukcjach a portfel nie jest w gumy :) Z pełną odpowiedzialnością polecam wszystkim tym, którzy chcą kupować "pewny towar".
  Piotr Kosanowski
  Profesjonalizm, rzetelna wiedza i doskonałe podejście do klienta. Najlepszy salon numizmatyczny w Polsce. Serdecznie polecam każdej osobie, która chciałaby nawiązać współpracę z Panem Mateuszem.
  Philippe Conio

  KONTAKT

  U nas każda transakcja przebiega szybko, a środki są wypłacane tuż po dopełnieniu formalności. W przypadku jakichkolwiek pytań nasi konsultanci są do dyspozycji, aby odpowiedzieć na nie i wyjaśnić wszelkie wątpliwości. Zapewniamy kompleksową obsługę oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

   Załaduj plik lub przeciągnij i upuść.
   jpg, jpeg, jpe, png up to 10MB