Skup monet Częstochowa

Skup monet Częstochowa
Od wielu lat świadczymy klientom usługi o najwyższej jakości wyceny monet i banknotów w Częstochowie oraz w innych miastach Polski. Obsługujemy klientów z całego kraju, a nasza usługa wyceny jest bezpłatna, niezobowiązująca i realizowana błyskawicznie przez najlepszych ekspertów. Nasz Dom Aukcyjny uznawany jest za najbezpieczniejszą opcję, a nasze propozycje są uważane za wiarygodne i atrakcyjne.
Zadzwoń, napisz lub wypełnij formularz, a nasi eksperci skontaktują się z Tobą niezwłocznie!

  Załaduj plik lub przeciągnij i upuść.
  jpg, jpeg, jpe, png up to 10MB
  1000 +
  Zadowolonych klientów
  Na naszych aukcjach obsłużyliśmy ponad 10.000 klientów z całego świata. Zostań jednym z nich!
  20 +
  Lat doświadczenia
  Numizmatyką zajmujemy się od ponad 20 lat
  100000 +
  Sprzedanych monet i banknotów
  Jesteśmy liderem w Polsce pod względem sprzedanych przedmiotów, notując rocznie sprzedaż ponad 20.000 monet i banknotów!
  NUMIZMATYKA CZĘSTOCHOWA
  50000 +
  kupionych monet

  NUMIZMATYKA CZĘSTOCHOWA

  Mimo że nasz Dom Aukcyjny ma swoją siedzibę we Wrocławiu, oferujemy nasze usługi nie tylko na terenie kraju, ale również poza jego granicami, w przypadku interesujących kolekcji. Nasz zespół ekspertów składa się z najlepszych specjalistów, znawców i doświadczonych profesjonalistów, którzy z przyjemnością pomogą w rozwiązaniu wszelkich problemów dotyczących wyceny monet i banknotów w Częstochowie. Zapewniamy atrakcyjne wyceny, szybkie wykonanie usługi oraz pełne wsparcie na każdym etapie współpracy przy minimalnej liczbie formalności i gwarantowanej dyskrecji.

  SKUP BANKNOTÓW I MONET CZĘSTOCHOWA

  Aukcje organizowane przez nasz Dom Aukcyjny przyciągają zarówno miłośników, jak i obserwatorów, którzy z zainteresowaniem śledzą osiągane na nich rekordowe ceny. Nasze Aukcje Premium są szczególnie popularne i przyciągają uwagę nie tylko klientów z Polski, ale również z różnych zakątków świata.
  • Najdroższy Polski Banknot - 1000 złotych 1794 -A- 343 895 złotych – Aukcja 11
  • Najdroższa Polska Akcja - Kompana Manufaktur Wełnianych – 94 080 złotych – Aukcja 1
  • Najdroższy Polski medal w srebrze - Władysław IV Waza Smoleńsk 1636 – 190 400 złotych – Aukcja 10
  • Najdroższa moneta – Jan II Kazimierz, Dwutalar Gdańsk 1650 – 148 750 złotych – Aukcja 11
  SKUP BANKNOTÓW I MONET CZĘSTOCHOWA
  10 +
  doświadczonych specjalistów
  ZAUFANIE TO FUNDAMENT NASZEJ PRACY!

  ZAUFANIE TO FUNDAMENT NASZEJ PRACY!

  Od lat na naszych aukcjach zakupów dokonują największe domy aukcje na świecie oraz Instytucje Państwowe, a także liczne podmioty dysponujące prawem pierwokupu jak Muzea Rejestrowane. W roku 2021 sprzedaliśmy najdroższy polski banknot do Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdrój za kwotę ponad 420.000 złotych!

  SPRAWDŹMY WARTOŚĆ TWOJEJ MONETY ORAZ BANKNOTU

  Kontakt
  Aby skorzystać z naszych usług wyceny monet lub banknotów, wystarczy skontaktować się z nami za pośrednictwem komunikatora WhatsApp, Messenger, wysłać e-mail na adres wycena@snmw.pl lub zadzwonić na infolinię. Wystarczy przesłać zdjęcia swojej kolekcji, a nasi eksperci z przyjemnością dokonają wyceny.
  Analiza
  Cieszymy się, że możemy zaoferować szybką i darmową wycenę monet i banknotów w Częstochowie, ponieważ potrzebujemy jedynie zdjęć, aby dokładnie oszacować wartość kolekcji. Naszym priorytetem jest oszczędność Twojego czasu!
  Sprzedaż
  Jeśli zaakceptujesz proponowaną przez nas wartość Twoich monet lub banknotów, otrzymasz wzór umowy kupna, którą należy podpisać i odesłać wraz z kolekcją. Po otrzymaniu przesyłki dokonamy weryfikacji zawartości i natychmiast przekażemy uzgodnioną kwotę na wskazane konto bankowe.

  WYSYŁKOWY SKUP MONET

  Zaufało nam tysiące klientów z całego świata, liczne zagraniczne firmy oraz Instytucje Państwowe. Zaoszczędź swój czas i swoje pieniądze korzystając z opcji skupu wysyłkowego!

  OPINIE OSÓB, KTÓRE NAM ZAUFAŁY

  Wielokrotnie dokonywałem tutaj zakupów - każdorazowo satysfakcja była 100%. Doceniam współpracę z tą firmą za ich profesjonalizm oraz bezwzględne wywiązywanie się z umów.
  Paweł Teichner
  Bez najmniejszych uwag i zastrzeżeń, no może poza tym że za dużo doskonałego towaru na aukcjach a portfel nie jest w gumy :) Z pełną odpowiedzialnością polecam wszystkim tym, którzy chcą kupować "pewny towar".
  Piotr Kosanowski
  Profesjonalizm, rzetelna wiedza i doskonałe podejście do klienta. Najlepszy salon numizmatyczny w Polsce. Serdecznie polecam każdej osobie, która chciałaby nawiązać współpracę z Panem Mateuszem.
  Philippe Conio
  Profesjonalna obsługa! Pan Mateusz dysponuje imponującą wiedzą. Jedyny salon numizmatyczny, który rzetelnie prezentuje klientowi wszystkie możliwości.
  Tomasz Kamiński
  W ostatnim okresie jest to bez wątpienia najlepsza firma numizmatyczna w kraju. Piękny katalog i aukcja stacjonarna na najwyższym poziomie.
  Vasco Photography
  Pełen profesjonalizm. Polecam każdemu ten Salon Numizmatyczny. Zarówno kupowałam, jak i sprzedawałam walory i nie mam najmniejszych zastrzeżeń do obsługi transakcji.
  Katarzyna Wiciak
  Obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie. Oferta kupna monet 30-40% wyższa niż oferowały inne firmy numizmatyczne. Na pewno jeszcze wrócimy 🙂
  Anna Forma

  KONTAKT

  U nas każda transakcja przebiega bardzo szybko, a wypłata środków następuje natychmiast po dopełnieniu wszelkich formalności. W razie jakichkolwiek pytań nasi konsultanci są zawsze do dyspozycji i gotowi, aby odpowiedzieć na nie oraz wyjaśnić wszelkie wątpliwości. Zapewniamy kompleksową obsługę oraz indywidualne podejście do każdego klienta.

   Załaduj plik lub przeciągnij i upuść.
   jpg, jpeg, jpe, png up to 10MB