Skup monet Olsztyn

Skup monet Olsztyn
Wycena monet i banknotów w Olsztynie oraz innych polskich miastach przez nasz Dom Aukcyjny to proces profesjonalny, fachowy i wysoce bezpieczny. Ponadto także darmowy, gdyż wycena nie zobowiązuje do zakupu, a przy tym nie wiąże się z uiszczeniem płatności za jej przeprowadzenie. Zatrudniamy najlepszych specjalistów, a nasza firma dzięki ogromnemu doświadczeniu z pewnością okaże się dobrym kontrahentem nawet w przypadku największych kolekcji.
Zadzwoń, napisz lub wypełnij formularz, a nasi eksperci skontaktują się z Tobą niezwłocznie!

  Załaduj plik lub przeciągnij i upuść.
  jpg, jpeg, jpe, png up to 10MB
  1000 +
  Zadowolonych klientów
  Na naszych aukcjach obsłużyliśmy ponad 10.000 klientów z całego świata. Zostań jednym z nich!
  20 +
  Lat doświadczenia
  Numizmatyką zajmujemy się od ponad 20 lat
  100000 +
  Sprzedanych monet i banknotów
  Jesteśmy liderem w Polsce pod względem sprzedanych przedmiotów, notując rocznie sprzedaż ponad 20.000 monet i banknotów!
  NUMIZMATYKA OLSZTYN
  50000 +
  kupionych monet

  NUMIZMATYKA OLSZTYN

  Jesteśmy Domem Aukcyjnym, który mimo siedziby we Wrocławiu kieruje swoje usługi do praktycznie wszystkich miast w całym kraju, lecz także za granicę! Nasi specjaliści, profesjonaliści i fachowcy z ogromną wiedzą, chętnie przeprowadzą wycenę monet i banknotów w Olsztynie. Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Poniżej lista najważniejszych zalet:
  • Oferujemy korzystne wyceny.
  • Zatrudniamy wyłącznie godnych zaufania ekspertów.
  • Oferujemy możliwość skupu stacjonarnego oraz wysyłkowego.
  • Mamy duże doświadczenie na tym skomplikowanym rynku.

  SKUP BANKNOTÓW I MONET OLSZTYN

  Nasz Dom Aukcyjny wystawia także Aukcje Premium – gratkę dla wszystkich wielbicieli padania rekordów cenowych. Od lat przyciągamy na tego typu aukcje fanów numizmatyki, jak i chętnych do przeżywania wraz z nami nowych rekordów związanych z niecodzienną popularnością danego banknotu czy monety.
  • Najdroższy Polski Banknot - 1000 złotych 1794 -A- 343 895 złotych – Aukcja 11
  • Najdroższa Polska Akcja - Kompana Manufaktur Wełnianych – 94 080 złotych – Aukcja 1
  • Najdroższy Polski medal w srebrze - Władysław IV Waza Smoleńsk 1636 – 190 400 złotych – Aukcja 10
  • Najdroższa moneta – Jan II Kazimierz, Dwutalar Gdańsk 1650 – 148 750 złotych – Aukcja 11
  SKUP BANKNOTÓW I MONET OLSZTYN
  10 +
  doświadczonych specjalistów
  ZAUFANIE TO FUNDAMENT NASZEJ PRACY!

  ZAUFANIE TO FUNDAMENT NASZEJ PRACY!

  Od lat na naszych aukcjach zakupów dokonują największe domy aukcje na świecie oraz Instytucje Państwowe, a także liczne podmioty dysponujące prawem pierwokupu jak Muzea Rejestrowane. W roku 2021 sprzedaliśmy najdroższy polski banknot do Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdrój za kwotę ponad 420.000 złotych!

  SPRAWDŹMY WARTOŚĆ TWOJEJ MONETY ORAZ BANKNOTU

  Kontakt
  Współpraca z nami przebiega szybko i sprawnie, gdyż zamyka się w kilku prostych krokach. Pierwszym z nich jest przesłanie nam zdjęć, które pozwolą dokonać profesjonalnej wyceny. Fotografie wystarczy wysłać na email wycena@snmw.pl lub też skorzystać z kontaktu przez Messenger, WhatsApp czy też skontaktować się z nami telefonicznie.
  Analiza
  Analiza banknotów i monet ze zdjęć jest rzetelna, bezpłatna i niezobowiązująca, jednak dzięki niej możemy podać Ci ich szacunkową wartość i jednocześnie zaoferować cenę.
  Sprzedaż
  Wycena banknotów i monet w Olsztynie drogą online to wygodne rozwiązanie, które oferujemy naszym klientom. Po zaakceptowaniu ceny przesyłamy wzór stosownej umowy kupna, którą wystarczy podpisać i odesłać wraz ze sprzedawanymi elementami kolekcji. Po otrzymaniu i zweryfikowaniu przesyłki dokonujemy płatności na wskazane wcześniej konto.

  WYSYŁKOWY SKUP MONET

  Zaufało nam tysiące klientów z całego świata, liczne zagraniczne firmy oraz Instytucje Państwowe. Zaoszczędź swój czas i swoje pieniądze korzystając z opcji skupu wysyłkowego!

  OPINIE OSÓB, KTÓRE NAM ZAUFAŁY

  Profesjonalizm, rzetelna wiedza i doskonałe podejście do klienta. Najlepszy salon numizmatyczny w Polsce. Serdecznie polecam każdej osobie, która chciałaby nawiązać współpracę z Panem Mateuszem.
  Philippe Conio
  Profesjonalna obsługa! Pan Mateusz dysponuje imponującą wiedzą. Jedyny salon numizmatyczny, który rzetelnie prezentuje klientowi wszystkie możliwości.
  Tomasz Kamiński
  Pełen profesjonalizm. Polecam każdemu ten Salon Numizmatyczny. Zarówno kupowałam, jak i sprzedawałam walory i nie mam najmniejszych zastrzeżeń do obsługi transakcji.
  Katarzyna Wiciak
  Bez najmniejszych uwag i zastrzeżeń, no może poza tym że za dużo doskonałego towaru na aukcjach a portfel nie jest w gumy :) Z pełną odpowiedzialnością polecam wszystkim tym, którzy chcą kupować "pewny towar".
  Piotr Kosanowski
  W ostatnim okresie jest to bez wątpienia najlepsza firma numizmatyczna w kraju. Piękny katalog i aukcja stacjonarna na najwyższym poziomie.
  Vasco Photography
  Wielokrotnie dokonywałem tutaj zakupów - każdorazowo satysfakcja była 100%. Doceniam współpracę z tą firmą za ich profesjonalizm oraz bezwzględne wywiązywanie się z umów.
  Paweł Teichner
  Obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie. Oferta kupna monet 30-40% wyższa niż oferowały inne firmy numizmatyczne. Na pewno jeszcze wrócimy 🙂
  Anna Forma

  KONTAKT

  Masz dodatkowe pytania dotyczące wyceny monet i banknotów w Olsztynie? Zadaj nam je już dziś, przesyłając wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie – odpowiemy najszybciej, jak to możliwe.

   Załaduj plik lub przeciągnij i upuść.
   jpg, jpeg, jpe, png up to 10MB