Skup monet Olsztyn

Skup monet Olsztyn
Wycena monet i banknotów w Olsztynie oraz innych polskich miastach przez nasz Dom Aukcyjny to proces profesjonalny, fachowy i wysoce bezpieczny. Ponadto także darmowy, gdyż wycena nie zobowiązuje do zakupu, a przy tym nie wiąże się z uiszczeniem płatności za jej przeprowadzenie. Zatrudniamy najlepszych specjalistów, a nasza firma dzięki ogromnemu doświadczeniu z pewnością okaże się dobrym kontrahentem nawet w przypadku największych kolekcji.
Zadzwoń, napisz lub wypełnij formularz, a nasi eksperci skontaktują się z Tobą niezwłocznie!

  Załaduj plik lub przeciągnij i upuść.
  jpg, jpeg, jpe, png up to 10MB
  1000 +
  Zadowolonych klientów
  Na naszych aukcjach obsłużyliśmy ponad 10.000 klientów z całego świata. Zostań jednym z nich!
  20 +
  Lat doświadczenia
  Numizmatyką zajmujemy się od ponad 20 lat
  100000 +
  Sprzedanych monet i banknotów
  Jesteśmy liderem w Polsce pod względem sprzedanych przedmiotów, notując rocznie sprzedaż ponad 20.000 monet i banknotów!
  NUMIZMATYKA OLSZTYN
  50000 +
  kupionych monet

  NUMIZMATYKA OLSZTYN

  Jesteśmy Domem Aukcyjnym, który mimo siedziby we Wrocławiu kieruje swoje usługi do praktycznie wszystkich miast w całym kraju, lecz także za granicę! Nasi specjaliści, profesjonaliści i fachowcy z ogromną wiedzą, chętnie przeprowadzą wycenę monet i banknotów w Olsztynie. Dlaczego warto skorzystać z naszych usług? Poniżej lista najważniejszych zalet:
  • Oferujemy korzystne wyceny.
  • Zatrudniamy wyłącznie godnych zaufania ekspertów.
  • Oferujemy możliwość skupu stacjonarnego oraz wysyłkowego.
  • Mamy duże doświadczenie na tym skomplikowanym rynku.

  SKUP BANKNOTÓW I MONET OLSZTYN

  Nasz Dom Aukcyjny wystawia także Aukcje Premium – gratkę dla wszystkich wielbicieli padania rekordów cenowych. Od lat przyciągamy na tego typu aukcje fanów numizmatyki, jak i chętnych do przeżywania wraz z nami nowych rekordów związanych z niecodzienną popularnością danego banknotu czy monety.
  • Najdroższy Polski Banknot - 1000 złotych 1794 -A- 343 895 złotych – Aukcja 11
  • Najdroższa Polska Akcja - Kompana Manufaktur Wełnianych – 94 080 złotych – Aukcja 1
  • Najdroższy Polski medal w srebrze - Władysław IV Waza Smoleńsk 1636 – 190 400 złotych – Aukcja 10
  • Najdroższa moneta – Jan II Kazimierz, Dwutalar Gdańsk 1650 – 148 750 złotych – Aukcja 11
  SKUP BANKNOTÓW I MONET OLSZTYN
  10 +
  doświadczonych specjalistów
  ZAUFANIE TO FUNDAMENT NASZEJ PRACY!

  ZAUFANIE TO FUNDAMENT NASZEJ PRACY!

  Od lat na naszych aukcjach zakupów dokonują największe domy aukcje na świecie oraz Instytucje Państwowe, a także liczne podmioty dysponujące prawem pierwokupu jak Muzea Rejestrowane. W roku 2021 sprzedaliśmy najdroższy polski banknot do Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdrój za kwotę ponad 420.000 złotych!

  SPRAWDŹMY WARTOŚĆ TWOJEJ MONETY ORAZ BANKNOTU

  Kontakt
  Współpraca z nami przebiega szybko i sprawnie, gdyż zamyka się w kilku prostych krokach. Pierwszym z nich jest przesłanie nam zdjęć, które pozwolą dokonać profesjonalnej wyceny. Fotografie wystarczy wysłać na email wycena@snmw.pl lub też skorzystać z kontaktu przez Messenger, WhatsApp czy też skontaktować się z nami telefonicznie.
  Analiza
  Analiza banknotów i monet ze zdjęć jest rzetelna, bezpłatna i niezobowiązująca, jednak dzięki niej możemy podać Ci ich szacunkową wartość i jednocześnie zaoferować cenę.
  Sprzedaż
  Wycena banknotów i monet w Olsztynie drogą online to wygodne rozwiązanie, które oferujemy naszym klientom. Po zaakceptowaniu ceny przesyłamy wzór stosownej umowy kupna, którą wystarczy podpisać i odesłać wraz ze sprzedawanymi elementami kolekcji. Po otrzymaniu i zweryfikowaniu przesyłki dokonujemy płatności na wskazane wcześniej konto.

  WYSYŁKOWY SKUP MONET

  Zaufało nam tysiące klientów z całego świata, liczne zagraniczne firmy oraz Instytucje Państwowe. Zaoszczędź swój czas i swoje pieniądze korzystając z opcji skupu wysyłkowego!

  OPINIE OSÓB, KTÓRE NAM ZAUFAŁY

  Pełen profesjonalizm. Polecam każdemu ten Salon Numizmatyczny. Zarówno kupowałam, jak i sprzedawałam walory i nie mam najmniejszych zastrzeżeń do obsługi transakcji.
  Katarzyna Wiciak
  Profesjonalizm, rzetelna wiedza i doskonałe podejście do klienta. Najlepszy salon numizmatyczny w Polsce. Serdecznie polecam każdej osobie, która chciałaby nawiązać współpracę z Panem Mateuszem.
  Philippe Conio
  W ostatnim okresie jest to bez wątpienia najlepsza firma numizmatyczna w kraju. Piękny katalog i aukcja stacjonarna na najwyższym poziomie.
  Vasco Photography
  Bez najmniejszych uwag i zastrzeżeń, no może poza tym że za dużo doskonałego towaru na aukcjach a portfel nie jest w gumy :) Z pełną odpowiedzialnością polecam wszystkim tym, którzy chcą kupować "pewny towar".
  Piotr Kosanowski
  Obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie. Oferta kupna monet 30-40% wyższa niż oferowały inne firmy numizmatyczne. Na pewno jeszcze wrócimy 🙂
  Anna Forma
  Profesjonalna obsługa! Pan Mateusz dysponuje imponującą wiedzą. Jedyny salon numizmatyczny, który rzetelnie prezentuje klientowi wszystkie możliwości.
  Tomasz Kamiński
  Wielokrotnie dokonywałem tutaj zakupów - każdorazowo satysfakcja była 100%. Doceniam współpracę z tą firmą za ich profesjonalizm oraz bezwzględne wywiązywanie się z umów.
  Paweł Teichner

  KONTAKT

  Masz dodatkowe pytania dotyczące wyceny monet i banknotów w Olsztynie? Zadaj nam je już dziś, przesyłając wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego dostępnego na naszej stronie – odpowiemy najszybciej, jak to możliwe.

   Załaduj plik lub przeciągnij i upuść.
   jpg, jpeg, jpe, png up to 10MB
   Strona internetowa:
   Proformat