Skup monet Lublin

Skup monet Lublin
Jako jeden z wiodących Domów Aukcyjnych w Polsce proponujemy wszechstronny wachlarz usług związanych z obrotem monetami, medalami oraz banknotami. Zatrudniamy renomowanych specjalistów, a nasze wyceny – rzetelne i adekwatne do faktycznego stanu – wykonujemy bez żadnych kosztów czy zobowiązań do sprzedaży. Wycena monet i banknotów w Lublinie w naszej firmie to standard – skorzystaj z tej oferty już dziś.
Zadzwoń, napisz lub wypełnij formularz, a nasi eksperci skontaktują się z Tobą niezwłocznie!

  Załaduj plik lub przeciągnij i upuść.
  jpg, jpeg, jpe, png up to 10MB
  1000 +
  Zadowolonych klientów
  Na naszych aukcjach obsłużyliśmy ponad 10.000 klientów z całego świata. Zostań jednym z nich!
  20 +
  Lat doświadczenia
  Numizmatyką zajmujemy się od ponad 20 lat
  100000 +
  Sprzedanych monet i banknotów
  Jesteśmy liderem w Polsce pod względem sprzedanych przedmiotów, notując rocznie sprzedaż ponad 20.000 monet i banknotów!
  NUMIZMATYKA LUBLIN
  50000 +
  kupionych monet

  NUMIZMATYKA LUBLIN

  Eksperci z naszej firmy wykonują bezpłatne wyceny banknotów i monet na terenie całego kraju, mimo że nasza główna siedziba znajduje się we Wrocławiu, finansowym centrum Polski. Nie stanowi to jednak bariery w świadczeniu naszych usług w prawie każdym polskim mieście, a także, w przypadku indywidualnych wycen, za granicą. Kolekcje wyceniamy nieprzerwanie, dlatego oferujemy:
  • Sprawną realizację wszelkich zleceń.
  • Wsparcie naszych specjalistów na każdym etapie współpracy.
  • Możliwość sprzedaży wybranych przedmiotów zarówno osobiście, jak i za pośrednictwem wysyłki.
  • Minimalną ilość formalności, co umożliwia sprzedaż swoich przedmiotów prawie natychmiast i bez niepotrzebnych opóźnień.

  SKUP BANKNOTÓW I MONET LUBLIN

  Dla naszej firmy granice stanowią jedynie formalność – świadczymy usługi na najwyższym poziomie i dokonujemy solidnych wycen od wielu lat, a rezultaty naszych Aukcji Premium zdobywają uznanie na światowej arenie finansowej. Ustalamy rekordy cenowe – nasze dotychczasowe dokonania nie pozostawiają wątpliwości co do tego.
  • Najdroższy Polski Banknot - 1000 złotych 1794 -A- 343 895 złotych – Aukcja 11
  • Najdroższa Polska Akcja - Kompana Manufaktur Wełnianych – 94 080 złotych – Aukcja 1
  • Najdroższy Polski medal w srebrze - Władysław IV Waza Smoleńsk 1636 – 190 400 złotych – Aukcja 10
  • Najdroższa moneta – Jan II Kazimierz, Dwutalar Gdańsk 1650 – 148 750 złotych – Aukcja 11
  SKUP BANKNOTÓW I MONET LUBLIN
  10 +
  doświadczonych specjalistów
  ZAUFANIE TO FUNDAMENT NASZEJ PRACY!

  ZAUFANIE TO FUNDAMENT NASZEJ PRACY!

  Od lat na naszych aukcjach zakupów dokonują największe domy aukcje na świecie oraz Instytucje Państwowe, a także liczne podmioty dysponujące prawem pierwokupu jak Muzea Rejestrowane. W roku 2021 sprzedaliśmy najdroższy polski banknot do Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdrój za kwotę ponad 420.000 złotych!

  SPRAWDŹMY WARTOŚĆ TWOJEJ MONETY ORAZ BANKNOTU

  Kontakt
  Aby rozpocząć współpracę, wystarczy nawiązać kontakt z naszym Domem Aukcyjnym i przesłać zdjęcia swoich monet czy banknotów. Możliwość kontaktu jest różnorodna – za pośrednictwem formularza na naszej stronie internetowej, komunikatora WhatsApp, Messengera, telefonicznie lub mailowo (wycena@snmw.pl). Odpowiemy niezwłocznie po otrzymaniu zdjęć.
  Analiza
  W oparciu o dostarczone fotografie jesteśmy w stanie przeprowadzić bezpłatną analizę oraz jednocześnie wycenę monet i banknotów w Lublinie, proponując przy tym niezwykle konkurencyjną cenę.
  Sprzedaż
  Po przedstawieniu przez nas oferty ceny i jej zatwierdzeniu przez Ciebie możemy przejść do podpisania stosownych dokumentów, zwłaszcza umowy kupna, którą należy odesłać wraz z monetami po jej otrzymaniu. Po sprawdzeniu zawartości paczki realizujemy przelew na wcześniej uzgodnioną kwotę i rachunek wskazany w umowie.

  WYSYŁKOWY SKUP MONET

  Zaufało nam tysiące klientów z całego świata, liczne zagraniczne firmy oraz Instytucje Państwowe. Zaoszczędź swój czas i swoje pieniądze korzystając z opcji skupu wysyłkowego!

  OPINIE OSÓB, KTÓRE NAM ZAUFAŁY

  Bez najmniejszych uwag i zastrzeżeń, no może poza tym że za dużo doskonałego towaru na aukcjach a portfel nie jest w gumy :) Z pełną odpowiedzialnością polecam wszystkim tym, którzy chcą kupować "pewny towar".
  Piotr Kosanowski
  Obsługa klienta na bardzo wysokim poziomie. Oferta kupna monet 30-40% wyższa niż oferowały inne firmy numizmatyczne. Na pewno jeszcze wrócimy 🙂
  Anna Forma
  Wielokrotnie dokonywałem tutaj zakupów - każdorazowo satysfakcja była 100%. Doceniam współpracę z tą firmą za ich profesjonalizm oraz bezwzględne wywiązywanie się z umów.
  Paweł Teichner
  Profesjonalizm, rzetelna wiedza i doskonałe podejście do klienta. Najlepszy salon numizmatyczny w Polsce. Serdecznie polecam każdej osobie, która chciałaby nawiązać współpracę z Panem Mateuszem.
  Philippe Conio
  W ostatnim okresie jest to bez wątpienia najlepsza firma numizmatyczna w kraju. Piękny katalog i aukcja stacjonarna na najwyższym poziomie.
  Vasco Photography
  Profesjonalna obsługa! Pan Mateusz dysponuje imponującą wiedzą. Jedyny salon numizmatyczny, który rzetelnie prezentuje klientowi wszystkie możliwości.
  Tomasz Kamiński
  Pełen profesjonalizm. Polecam każdemu ten Salon Numizmatyczny. Zarówno kupowałam, jak i sprzedawałam walory i nie mam najmniejszych zastrzeżeń do obsługi transakcji.
  Katarzyna Wiciak

  KONTAKT

  Jeśli jesteś zainteresowany efektywnym i szybkim procesem sprzedaży monet lub banknotów, zachęcamy do skontaktowania się z nami już dzisiaj. W przypadku jakichkolwiek dodatkowych wątpliwości prosimy o zadawanie pytań za pomocą dostępnego formularza. Postaramy się odpowiedzieć na nie jak najszybciej.

   Załaduj plik lub przeciągnij i upuść.
   jpg, jpeg, jpe, png up to 10MB