O nas

Salon Numizmatyczny Mateusz Wójcicki rozpoczął swoją działalność w 2016 roku zaś jej właściciel Mateusz Wójcicki aktywnie działa na rynku kolekcjonerskim już od ponad piętnastu lat. Specjalizujemy się w numizmatyce krajowej a w szczególności w pieniądzu papierowym. W swojej pracy stawiamy na rzetelny opis sprzedawanych przedmiotów który jest fundamentem naszych relacji z klientem.

Naszą działalność prowadzimy w dwóch kierunkach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w budowaniu kolekcji i współpracy z wieloma firmami na rynku krajowym oraz zagranicznym pomagamy naszym klientom w tworzeniu profesjonalnych zbiorów numizmatycznych oraz w poszukiwaniu brakujących pozycji dla bardziej zaawansowanych zbiorów. Jesteśmy obecni na wszystkich większych aukcjach oraz giełdach, zarówno krajowych jak i zagranicznych.

Drugim kierunkiem jaki przyjęliśmy to pośrednictwo w handlu szeroko pojęta numizmatyką. Prowadzimy skup  monet oraz banknotów w siedzibie naszej firmy, zaś w przypadku zaawansowanych kolekcji to my dojeżdżamy do klienta. Atrakcyjne pozycje przyjmujemy na nasze aukcje na atrakcyjnych warunkach. Sprzedaż aukcyjną organizujemy dwa razy do roku w formie profesjonalnych aukcji numizmatycznych, gdzie oferujemy rzadkie i wyjątkowe numizmaty.

Za nasz dodatkowy cel postawiliśmy sobie dalszy rozwój numizmatyki krajowej. Nasza działalność jest efektem wieloletniej pasji, pasji bez której trudno funkcjonować na rynku numizmatycznym, stąd zapraszamy wszystkich do naszej czytelni oraz profilu na facebooku gdzie z biegiem czasu będziemy udostępniać ciekawe artykuły.

Skup monet WarszawaSkup monet KrakówSkup monet WrocławSkup monet PoznańSkup monet ŁódźSkup monet GdyniaSkup monet GdańskSkup monet KatowiceSkup monet CzęstochowaSkup monet ToruńSkup monet BiałystokSkup monet SzczecinSkup monet RzeszówSkup monet LublinSkup monet RadomSkup monet GliwiceSkup monet OpoleSkup monet SosnowiecSkup monet KaliszSkup monet OlsztynSkup monet KielceSkup monet LegnicaSkup monet ZabrzeSkup monet TarnówSkup monet Zielona góra

Aktualnie przyjmujemy na XIV Aukcję PREMIUM.

X