Skup złotych monet Wrocław

Złote monety Wrocław

Zajmujemy się skupem monet wykonanych ze złota, które mają wartość kolekcjonerską. To dobra forma inwestycji i lokowania kapitału, ponieważ ich cechą charakterystyczną jest wysoka cena rynkowa. Skupujemy monety lokacyjne nazywane popularnie bulionowymi, a także złote monety emitowane przez Narodowy Bank Polski – jako upamiętnienie ważnych wydarzeń, postaci czy rocznic historycznych. Mogą to być np. monety polskie lub zagraniczne, tłoczone w okolicznościowe wzory. Złoto to dobry sposób zabezpieczenia finansowego, jednak czasami konieczna jest jego sprzedaż. Każdemu, kto chce sprzedać monety, zapraszamy do naszego skupu monet we Wrocławiu lub kontaktu telefonicznego i mailowego.

Kontakt

Na miejscu zajmujemy się weryfikacją ich autentyczności oraz udzielamy naszym klientom pełnej informacji na temat zasad transakcji. Ceny złotych monet mogą być bardzo zróżnicowane, dlatego każdy przypadek traktujemy indywidualnie. Skupujemy zarówno całe kolekcje, jak i pojedyncze monety. Zapraszamy do kontaktu w celu uzgodnienia szczegółów.

Czytaj więcej

Złote monety Wrocław – jak wygląda skup?

Gwarantujemy rzetelne podejście, a także gwarancję wysokiej wiedzy na temat numizmatyki oraz zasad sprzedaży złota. Dzięki nim możemy zapewnić wysoką jakość usług. Zajmujemy się zarówno skupem złotych monet we Wrocławiu, kontaktując się z klientami osobiście, jak i skupem zdalnym. Zachęcamy do korzystania z formularza na stronie – można za jego pomocą przesłać zdjęcia posiadanych złotych monet oraz podać swoje dane kontaktowe. Po wstępnej ocenie przesłanego materiału i oszacowaniu wartości kontaktujemy się z Państwem w celu ustalenia cen, po czym przedstawiamy zasady współpracy.

Kolejnym krokiem jest przesłanie na nasz adres podpisanej umowy wraz ze złotymi monetami. Najlepiej zadbać o ubezpieczenie przesyłki. Po otrzymaniu złotych monet w siedzibie naszej firmy we Wrocławiu, realizujemy płatność w ustalonej formie. Jeśli przedmiot okaże się nieoryginalny, niezwłocznie kontaktujemy się z Państwem i odsyłamy go na nasz koszt. Warto zaznaczyć, że opcja wysyłkowego skupu złotych monet nie dotyczy monet bulionowych (lokacyjnych). Można je sprzedać wyłącznie w siedzibie naszej firmy.

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty skupu monet we Wrocławiu?

Jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie – numizmatyka to nasza pasja, a także obszar, w którym mamy ogromne doświadczenie. Zapewniamy korzystne ceny skupu oraz profesjonalną wycenę każdego przedmiotu. Zadbaliśmy nie tylko o merytoryczne podejście, lecz także o to, aby współpraca z klientami przebiegała sprawnie i komfortowo dla obu stron. Wszelkie formalności dotyczące skupu złotych monet zostały ograniczone do niezbędnego minimum.

Gwarantujemy także sprawny kontakt mailowy i telefoniczny oraz elastyczne podejście do każdego klienta. Informujemy o zasadach sprzedaży, prawach klienta oraz respektujemy indywidualne życzenia, takie jak preferowana forma płatności. Dodatkowym ułatwieniem jest możliwość wysyłkowej sprzedaży monet, która pozwala zaoszczędzić cenny czas, a także skorzystać z naszej oferty klientom spoza Wrocławia.

Skup monet WarszawaSkup monet KrakówSkup monet WrocławSkup monet PoznańSkup monet ŁódźSkup monet GdyniaSkup monet GdańskSkup monet KatowiceSkup monet CzęstochowaSkup monet ToruńSkup monet BiałystokSkup monet SzczecinSkup monet RzeszówSkup monet LublinSkup monet RadomSkup monet GliwiceSkup monet OpoleSkup monet SosnowiecSkup monet KaliszSkup monet OlsztynSkup monet KielceSkup monet LegnicaSkup monet ZabrzeSkup monet TarnówSkup monet Zielona góra

Aktualnie przyjmujemy walory na XIV Aukcję PREMIUM.

X