Pierwsza Aukcja Tygodniowa na platformie Onebid!

Kolekcjonerze! W Środę 18 Kwietnia nie musisz wertować internetu w poszukiwaniu brakujących numizmatów. Zaglądnij do nas i poczuj emocje pierwszej aukcji tygodniowej jaką dla Was przygotowaliśmy.

Jako pierwsza firma numizmatyczna w Polsce organizujemy  aukcję tygodniową na platformie Onebid. Założenia są proste. Ilość pozycji ograniczyliśmy do 240, tak aby licytacja nie trwała dłużej niż 3 godziny. Dogrywka na żywo już w najbliższą Środę 18 Kwietnia godzina 20:00. Oferty oraz limity można już składać, stąd zainteresowanych zachęcamy do rejestracji.

Nasza II Aukcja katalogowa odbędzie się 15 Września. Przedmioty na aukcję przyjmujemy wyłącznie do końca Czerwca. Już dziś możemy uchylić rąbka tajemnicy. Zgromadziliśmy wyjątkowo bogatą oraz wyselekcjonowaną ofertę banknotów, gdzie praktycznie każdy dział jest mocno obsadzony. Zebrana oferta monet już teraz jest znacznie ciekawsza oraz liczniejsza niż w przypadku naszego debiutu, ale nadal mamy miejsce na Państwa walory!

Zapraszamy do współpracy oraz do śledzenia naszego profilu fb, bowiem już od połowy Maja zaczniemy prezentować pierwsze pozycje!

Pozdrawiamy,
Zespół SNMW

Aktualnie przyjmujemy walory na XIV Aukcję PREMIUM.

X