Wycena i skup online – monety i banknoty

Dla wszystkich zainteresowanych sprzedażą numizmatów bez konieczności odwiedzania naszej siedziby we Wrocławiu, oferujemy skup wysyłkowy oraz znakomitą możliwość jaką jest wycena monet online. Jest to równie bezpieczny i często praktykowany sposób na spieniężenie swoich numizmatów wymagający od klienta jedynie wizyty w najbliższym punkcie Poczty polskiej. Istnieje również możliwość zamówienia kuriera i załatwienia wszystkiego bez wychodzenia z domu!

Reasumując sprzedaż Państwa starych monet, banknotów czy też innych numizmatów nie zawsze wymaga odwiedzania naszego punktu. Z naszej strony możemy zagwarantować równie wysoki poziom  wyceny monet online, a także obsługi jak w przypadku sprzedaży lokalnej oraz tak samo atrakcyjne ceny skupu. Zapraszamy do skorzystania z naszego wieloletniego doświadczenia oraz pasji jaką darzymy numizmatykę.

Poniżej przedstawiamy procedurę krok po kroku dotyczącą wyceny monet online oraz skupu wysyłkowego :

  1. Prosimy o kontakt telefoniczny lub email w którym to prosimy zamieścić dokładną informację jakie przedmioty chcielibyście Państwo sprzedać wraz ze zdjęciami przedmiotów oraz ewentualnymi uwagami.
  2. Jeśli jesteśmy zainteresowani prosimy o przesłanie danych osoby sprzedającej oraz wybranie formy zapłaty wraz z danymi odbiorcy płatności. Preferujemy rozliczenia na konto bankowe.
  3. W odpowiedzi przesyłamy Państwu wypełnioną umowę zawierającą podane dane osobowe oraz zestawienie przedmiotów umowy.
  4. Następnie przedmioty wraz z wydrukowaną oraz podpisaną umową prosimy przesłać* na adres:

SN Mateusz Wójcicki  ul. Zwiadowców 9  52-207 Wrocław                               

* najbezpieczniejszą formą wysyłki jest list wartościowy przesłany za pośrednictwem Poczty polskiej oraz ubezpieczona przesyłka kurierska.

  1. Po otrzymaniu przesyłki i po pozytywnej weryfikacji walorów zlecamy płatność zgodnie z wybraną formą na umowie. W przypadku rozbieżności niezwłocznie kontaktujemy się z Państwem w celu poczynienia nowych ustaleń bądź w przypadku gdy dany przedmiot okaże się nieoryginalny lub nowe warunki są dla Państwa nie do zaakceptowania,  odsyłamy otrzymane przedmioty na adres nadawcy na własny koszt.