Wycena i skup online – monety i banknoty

Dla wszystkich zainteresowanych sprzedażą numizmatów bez konieczności odwiedzania naszej siedziby we Wrocławiu, oferujemy skup wysyłkowy oraz znakomitą możliwość jaką jest wycena monet online. Jest to równie bezpieczny i często praktykowany sposób na spieniężenie swoich numizmatów wymagający od klienta jedynie wizyty w najbliższym punkcie Poczty polskiej. Istnieje również możliwość zamówienia kuriera i załatwienia wszystkiego bez wychodzenia z domu!

Skup wysyłkowy nie jest możliwy dla przedmiotów, których wartość wyznacza wyłącznie kruszec, szczególnie dotyczy to złotych monet bulionowych.

Reasumując sprzedaż Państwa starych monet, banknotów czy też innych numizmatów nie zawsze wymaga odwiedzania naszego punktu. Z naszej strony możemy zagwarantować równie wysoki poziom  wyceny monet online, a także obsługi jak w przypadku sprzedaży lokalnej oraz tak samo atrakcyjne ceny skupu. Zapraszamy do skorzystania z naszego wieloletniego doświadczenia oraz pasji jaką darzymy numizmatykę.

Poniżej przedstawiamy procedurę krok po kroku dotyczącą wyceny monet online oraz skupu wysyłkowego :

  1. Prosimy o kontakt telefoniczny lub email w którym to prosimy zamieścić dokładną informację jakie przedmioty chcielibyście Państwo sprzedać wraz ze zdjęciami przedmiotów oraz ewentualnymi uwagami.
  2. Jeśli jesteśmy zainteresowani prosimy o przesłanie danych osoby sprzedającej oraz wybranie formy zapłaty wraz z danymi odbiorcy płatności. Preferujemy rozliczenia na konto bankowe.
  3. W odpowiedzi przesyłamy Państwu wypełnioną umowę zawierającą podane dane osobowe oraz zestawienie przedmiotów umowy.
  4. Następnie przedmioty wraz z wydrukowaną oraz podpisaną umową prosimy przesłać* na adres:

SN Mateusz Wójcicki  ul. Zwiadowców 9  52-207 Wrocław                               

* najbezpieczniejszą formą wysyłki jest list wartościowy przesłany za pośrednictwem Poczty polskiej oraz ubezpieczona przesyłka kurierska.

  1. Po otrzymaniu przesyłki i po pozytywnej weryfikacji walorów zlecamy płatność zgodnie z wybraną formą na umowie. W przypadku rozbieżności niezwłocznie kontaktujemy się z Państwem w celu poczynienia nowych ustaleń bądź w przypadku gdy dany przedmiot okaże się nieoryginalny lub nowe warunki są dla Państwa nie do zaakceptowania,  odsyłamy otrzymane przedmioty na adres nadawcy na własny koszt.