Aukcja V otwarta do rejestracji!

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w naszej kolejnej, dwudniowej aukcji, która to odbędzie się  22-23 Lutego 2020 roku.

Rejestracja na stronie: https://snmw.onebid.pl/auction/5/register/

Zgromadziliśmy największą ofertę w historii naszej firmy z wieloma rzadkościami w każdym z działów. 

W dziale monet na uwagę zasługują unikalny kwartnik nyski oraz znakomita oferta monet Polski pod zaborami. Jak zawsze dostarczyliśmy bogatą ofertę monet II RP i WMG. Z Polski Królewskiej, menniczy talar Zygmunta III Wazy oraz wyselekcjonowana dwuzłotówka SAP to jedne z wielu wyśmienicie zachowanym monet jakie mam przyjemność zaoferować.

Banknoty to nasza specjalność i tym razem udało nam się sprostać Państwa oczekiwaniom. Jest to największa oferta polskiego pieniądza papierowego w kraju. Prawie 700 pozycji z unikalną kolekcją rubli srebrem na czele oraz pierwszym egzemplarzem dwóch talarów z Księstwa Warszawskiego. Jak zawsze gro pozycji w wyselekcjonowanych stanach zachowania.

Po raz pierwszy zagościły u nas monety antyczne oraz bogata oferta monet średniowiecznych, w tym i wiele rzadkości z średniowiecznych Czech.

Dział papierów wartościowych z każdą aukcja rośnie w oczach i tym razem oferta opiewa na prawie 350 papierów. Wśród nich cała gama akcji, które od lat nie były oferowane w publicznej sprzedaży.

Kolekcja “Pieniądze i Artefakty Terroru” to dział, który wymaga wyróżnienia. Rzadkie bony obozowe z Auschwitz, Rogoźnicy czy też z obozów niemieckich oraz selekcja artefaktów związanych z tym jakże dramatycznym okresem to tylko kilka z wielu pozycji godnych wyróżnienia. 

Emocje przed nami! Ponad 2200  pozycji w magiczny dla nas weekend 21-22 Lutego 2020 roku. 

Serdecznie zapraszam,

Mateusz Wójcicki