I jak tu ich nie kochać!

Polskie banknoty to jedne z najpiękniejszych banknotów, szczególnie emisja międzywojenna denominowana w złotówkach oraz Gdańsk wyróżniają się na tle innych krajów, ale zagłębiając się w świat zagranicznych banknotów możemy obcować z całą plejadą wybornych motywów, które zachęcają do zbierania.

Jedną z naszych specjalizacji są bez wątpienia zagraniczne banknoty. Długo narzekano, że na naszym podwórku zagraniczne banknoty są traktowane jako drugorzędny, a nawet trzeciorzędny temat. Nie u nas!

Przez lata nauczyliśmy się dotrzeć do zagranicznych klientów, a także komitentów, co pozwala nam tworzyć wydarzenia na skalę europejską, oferując z każdą Aukcją Premium solidną ofertę zagranicy.

Od nadchodzącej Aukcji Premium udało nam się pozyskać do współpracy prawdziwego pasjonata zagranicznych banknotów, który pomoże nam w sprawniejszej identyfikacji i pracy nad materiałem. Na tym polu widzimy jeszcze wiele do poprawy!

Istotna z punktu widzenia naszych komitentów jest skala oferty. Niestety mała oferta nie zyskuje atencji, stąd dbamy aby zdecydowana większość zagranicznych banknotów trafiała w dwa duże bloki aukcyjne na Aukcjach Premium, co pozwala nam przyciągnąć uwagę do naszej oferty.

Nie bez znaczenia jest fakt, że nasza oferta zagranicznych banknotów jest publikowana zawsze w języku angielskim wraz z anglojęzycznym opisem. Rozpoznawalność naszej firmy w tym dziale ma również istotne przełożenie!

Reasumując JAK KOCHAĆ BANKNOTY – TO WSZYSTKIE.

 

PS. Niebawem pokażemy zagraniczny banknot, który wywoła ogromne poruszenie w świecie kolekcjonerów pieniądza papierowego!

       

Aktualnie przyjmujemy walory na XIV Aukcję PREMIUM.

X