PARTNER STRATEGICZNY!

Cieszymy się niezmiernie z ogłoszenia naszej strategicznej współpracy z Warszawską Giełdą Kolekcjonerską! Wzorem największych międzynarodowych giełd cieszymy się, że to nasz Dom Aukcyjny będzie firmował, to wydarzenie.

Z Panem Pawłem, organizatorem Warszawska Giełda Kolekcjonerska mamy przyjemność współpracować już od wielu edycji i od początku widząc determinację i profesjonalizm Pana Pawła wierzyliśmy, że giełda w Warszawie stanie się jednym z najważniejszych wydarzeń numizmatycznych w Polsce.

Dziś już chyba nikt nie ma wątpliwości, że giełda ta jest prawdziwym świętem dla kolekcjonerów. Jako Partner Strategiczny tego wydarzenia będziemy wspierać Pana Pawła w dalszym rozwoju i promocji na arenie międzynarodowej.

My zaś zapraszamy Państwa do naszego stoiska już dziś, gdzie w ramach promocji FIRST MINUTE będziecie mogli Państwo skorzystać z preferencyjnych warunków przyjęć komisowych, a także jak zawsze skorzystać z naszej wiedzy w ramach bezpłatnej wyceny oraz selekcji walorów do gradingu NGC i PMG.

Aktualnie przyjmujemy na XIV Aukcję PREMIUM.

X