Skup monet Katowice

Skup monet w Katowicach. Czego poszukujemy?

Właściciele numizmatów nierzadko decydują się na odsprzedaż swoich cennych zbiorów. Niestety dość łatwo natknąć się na nieuczciwych kupców. Dlatego gorąco zachęcamy do skorzystania z oferty cieszącego się dużą popularnością wśród znawców tematu Salonu Numizmatycznego. Dzięki naszej pomocy skup monet w Katowicach będzie przebiegać sprawnie, a co najważniejsze – z korzyścią dla sprzedającego.

Skupiamy się na pozyskiwaniu pojedynczych monet oraz całych kolekcji, niezależnie od ich pochodzenia. Wykazujemy szczególne zainteresowanie monetami polskimi z dowolnego okresu (od średniowiecza aż po nowożytność), włącznie z monetami państw związanych historycznie z Polską. Oprócz tego przyjmujemy zagraniczne (nawet antyczne) i rodzime monety wojskowe, medale czy odznaczenia, a także monety zastępcze. Tak szerokie spektrum sprawia, że trafiają do nas niemal wszystkie osoby zajmujące się sprzedażą monet w Katowicach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tej dziedzinie jesteśmy w stanie zaoferować najlepszą cenę za zaoferowane przedmioty.

Czytaj więcej

Wysyłkowy skup monet w Katowicach

Salon Numizmatyczny Mateusz Wójcicki mieści się we Wrocławiu, ale nie oznacza to konieczności osobistego odwiedzenia nas przez mieszkańców stolicy województwa śląskiego. Aby zapewnić wygodną formę skupu monet w Katowicach, wprowadziliśmy opcję sprzedaży wysyłkowej. Może się ona odbyć w jednym z punktów Poczty Polskiej lub wręcz bez wychodzenia z domu – przy zamówieniu przesyłki kurierskiej.

W celu zamówienia usługi prosimy tylko o kontakt, podczas którego należy zamieścić dokładny opis wystawianego przedmiotu wraz z dołączanymi zdjęciami. Na tej podstawie ocenimy, czy będziemy zainteresowani zakupem monet w Katowicach. W przypadku pozytywnej odpowiedzi oczekujemy przesłania danych osobowych i wybór formy zapłaty. Prześlemy odpowiednio sformułowaną umowę. Następnie wystarczy odesłać podpisany dokument wraz z przedmiotami. Po otrzymaniu przesyłki zweryfikujemy jej wartość. Jeśli nie stwierdzimy żadnych rozbieżności, zlecamy płatność. Wszelkie odstępstwa (np. moneta okaże się nieoryginalna) obligują nas do renegocjacji umowy, a jeśli nowe warunki nie będą Państwu odpowiadać, odeślemy przedmioty na nasz koszt.

Rzetelna i uczciwa wycena profesjonalnego salonu numizmatycznego

Cenę skupu starych monet uzależnia się od wielu czynników. Na szczęście nasze duże doświadczenie, sprawia, że wycena jest dokonywana szybko i bezbłędnie. Cechuje nas uczciwość: zawsze proponujemy najkorzystniejszą cenę za numizmaty. Oprócz tego proponujemy całkowicie bezpłatną wycenę online! Dzięki temu zyskaliśmy uznanie wśród klientów.

W kwestii takiej, jak skup monet Katowice mogą liczyć na pomoc profesjonalnego, zaufanego i cenionego w branży salonu numizmatycznego. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty skupu wysyłkowego wszystkich posiadaczy monet o wartości zabytkowej. Na pytania dotyczące przebiegu procesu, czasu realizacji czy wyceny odpowiemy z przyjemnością podczas kontaktu telefonicznego lub mailowego.