Skup monet Kraków

Sprzedawaj monety i zarabiaj

Planują Państwo sprzedać swoje monety, ale nie wiedzą, jaką mają wartość i  jak się do tego zabrać? Jesteśmy od tego, aby Państwu w tym pomóc. Nasz Salon Numizmatyczny prowadzi od wielu lat skup monet Kraków, Warszawa, Poznań, Gdańsk, czy Łódź to tylko niektóre z miast, z jakich można wysłać do nas monety drogą wysyłkową. Swoim zasięgiem obejmujemy teren całego kraju, ale przyjmujemy również monety od komitentów z zagranicy. Natomiast jeśli, ktoś chce przynieść osobiście swoje eksponaty, to zapraszamy do siedziby naszej firmy mieszczącej się we Wrocławiu przy ulicy Zawiadowów 9.

Oferujemy atrakcyjne ceny skupu monet oraz ich specjalistyczną ekspertyzę. Każdy eksponat dokładnie analizujemy pod kątem jakości wykonania, rodzaju kruszcu, miejsca i daty jej wybicia, technologii wytworzenia, stanu, w jakim się zachowała, a przede wszystkim jej unikalności.

Pragniemy zaznaczyć, że na cenę danej monety ma wpływ wiele czynników, dlatego osoby, które w przyszłości zamierzają sprzedać monety, zachęcamy do odpowiedniego ich przechowywania. Czynniki takie jak: stopień wilgotności powietrza, rodzaj pojemnika, w jakim jest przechowywana moneta oraz jej nasłonecznienie wpływają na jej ogólny stan. Z czasem niektóre monety wskutek niewłaściwego ich przechowywania ulegają korozji lub przebarwieniom. W takiej sytuacji odradzamy samodzielne ich czyszczenie, aby nie doprowadzić do całkowitego uszkodzenia powierzchni monet. Przed wysłaniem  eksponatów do sprzedaży nie należy ich czyścić ani zanurzać w żadnej cieczy, ponieważ znacznie obniży to ich wartość.

Czytaj więcej

Obecnie na sprzedaży monet można dobrze zarobić, dlatego zapraszamy do skorzystania z usług naszego Salonu Numizmatycznego. Nie tylko uczciwie wycenimy Państwa monety, lecz również doradzimy, w jaki sposób je przesłać, aby nie zostały uszkodzone. Zachęcamy do korzystania z zaufanych sklepów oraz skupów monet Kraków to miasto, gdzie mogą Państwo trafić na wielu nieuczciwych nabywców. Dlatego ważna jest weryfikacja punktów prowadzących taką działalność.

Skup i wymiana monet w salonie numizmatycznym

Jeśli poszukują Państwo konkretnej monety, a posiadają inne egzemplarze, to w tym przypadku oferujemy ich sprzedaż lub wymianę w naszym Salonie Numizmatycznym na interesujący Państwa okaz. Transakcję dokonujemy po uprzednim ustaleniu szczegółów. W tym celu proszę skontaktować się z nami telefonicznie lub droga mailową, aby ustalić przebieg poszczególnych czynności. Z ogromną pasją i zaangażowaniem prowadzimy skup monet Kraków to jedno z miast na terenie, którego nasz salon numizmatyczny obejmuje zasięgiem swoją działalność. Dzięki naszemu Salonowi Numizmatycznemu, wielu kolekcjonerom udało się uzyskać unikalne czy trudnodostępne eksponaty.

Jakie monety skupujemy

Zastanawiają się Państwo, czy monety, które macie w swoich zasobach, nadają się do sprzedaży? Proszę zrobić ich zdjęcie, po czym wysłać je do naszego salonu. Dokonamy dokładnej ekspertyzy i zaproponujemy cenę ich zakupu. Przyjmujemy monety zarówno polskie, jak i zagraniczne, wybijane współcześnie oraz historyczne z rozmaitych epok, z certyfikatami lub bez certyfikatów, unikalne, a także te powszechnie znane. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego skupu monet Kraków, Warszawa, Poznań, Katowice, Gdynia, Łódź to miasta, w których funkcjonuje wiele punktów skupu monet, lecz nie wszystkie oferują atrakcyjne ceny zakupu od swoich komitentów.

Skup monet WarszawaSkup monet KrakówSkup monet WrocławSkup monet PoznańSkup monet ŁódźSkup monet GdyniaSkup monet GdańskSkup monet KatowiceSkup monet CzęstochowaSkup monet ToruńSkup monet BiałystokSkup monet SzczecinSkup monet RzeszówSkup monet LublinSkup monet RadomSkup monet GliwiceSkup monet OpoleSkup monet SosnowiecSkup monet KaliszSkup monet OlsztynSkup monet KielceSkup monet LegnicaSkup monet ZabrzeSkup monet TarnówSkup monet Zielona góra

Aktualnie przyjmujemy walory na XIV Aukcję PREMIUM.

X