Skup monet Opole

Profesjonalny skup monet – działamy także w Opolu

Wszystkich posiadaczy numizmatów i innych starych monet w Opolu zachęcamy do zainteresowania się naszą ofertą. Prowadzimy najlepszy w Polsce salon numizmatyczny, który wyróżnia się wysokim poziomem profesjonalizmu w kwestiach wyceny oraz rzetelnego doradztwa. Z naszą pomocą skup monet w Opolu przebiega całkowicie bezproblemowo, a co najważniejsze – z korzyścią dla klientów.

Z przyjemnością przyjmiemy:

  • wszelkie monety polskie i zagraniczne, włącznie z zastępczymi,
  • złote monety bulionowe oraz te emitowane przez NBP,
  • monety wojskowe lub medale i odznaczenia,
  • monety z dowolnego okresu historycznego (od starożytności po nowożytność).

Jeśli są Państwo posiadaczami którychś z wyżej wymienionych numizmatów, chętnie rozpoczniemy procedurę zakupu monet w Opolu.

Czytaj więcej

Jak przebiega skup monet w Opolu?

Ponieważ nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu, mieszkańcy Opolszczyzny mogą mieć problem z osobistym odwiedzeniem nas w salonie. Dlatego z myślą o wygodzie naszych klientów wprowadziliśmy możliwość skupu wysyłkowego. Polega on na wykonaniu kilku prostych kroków.

W pierwszej kolejności prosimy o kontakt z naszymi przedstawicielami. Podczas rozmowy zostaną Państwo poproszeni o dokładne opisanie przedmiotów, jakie są podmiotem potencjalnej transakcji (najlepiej ze zdjęciami). Następnie poinformujemy o tym, czy jesteśmy zainteresowani skupem monet w Opolu. Jeśli odpowiedź będzie pozytywna, wystarczy podać nam dane kontaktowe i wybrać formę zapłaty. Wyślemy odpowiednio sporządzoną umowę, którą należy odesłać – podpisaną – na nasz adres wraz z monetami. Po zweryfikowaniu wartości zlecamy płatność za otrzymane przedmioty. W przypadku nieprawidłowości (np. gdy moneta okaże się nieoryginalna) proponujemy nowe warunki sprzedaży lub odsyłamy przesyłkę na nasz koszt.

Wieloletnie doświadczenie gwarancją precyzyjnej wyceny

Sprzedaż monet w Opolu o wartości zabytkowej nie musi wiązać się z ryzykiem. Mamy duże doświadczenie w numizmatyce, dzięki czemu nasi klienci zawsze otrzymują najlepszą możliwą wycenę. Uzyskujemy rzetelne szacunki wartości i właściwości pieniądza, co skutkuje pomyślnym zwieńczeniem transakcji.

Jeśli interesuje Państwa skup monet Opole nie zawiedzie pod tym względem. Zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby lub skorzystania z oferty skupu na odległość. W każdym przypadku spotkają się Państwo z należytym profesjonalizmem oraz uczciwą, bezkonkurencyjną wyceną. Więcej informacji na temat skupu monet w Opolu udzielimy podczas kontaktu telefonicznego lub mailowego.