Skup monet Opole

Profesjonalny skup monet – działamy także w Opolu

Wszystkich posiadaczy numizmatów i innych starych monet w Opolu zachęcamy do zainteresowania się naszą ofertą. Prowadzimy najlepszy w Polsce salon numizmatyczny, który wyróżnia się wysokim poziomem profesjonalizmu w kwestiach wyceny oraz rzetelnego doradztwa. Z naszą pomocą skup monet w Opolu przebiega całkowicie bezproblemowo, a co najważniejsze – z korzyścią dla klientów.

Z przyjemnością przyjmiemy:

  • wszelkie monety polskie i zagraniczne, włącznie z zastępczymi,
  • złote monety bulionowe oraz te emitowane przez NBP,
  • monety wojskowe lub medale i odznaczenia,
  • monety z dowolnego okresu historycznego (od starożytności po nowożytność).

Jeśli są Państwo posiadaczami którychś z wyżej wymienionych numizmatów, chętnie rozpoczniemy procedurę zakupu monet w Opolu.

Czytaj więcej

Jak przebiega skup monet w Opolu?

Ponieważ nasza siedziba znajduje się we Wrocławiu, mieszkańcy Opolszczyzny mogą mieć problem z osobistym odwiedzeniem nas w salonie. Dlatego z myślą o wygodzie naszych klientów wprowadziliśmy możliwość skupu wysyłkowego. Polega on na wykonaniu kilku prostych kroków.

W pierwszej kolejności prosimy o kontakt z naszymi przedstawicielami. Podczas rozmowy zostaną Państwo poproszeni o dokładne opisanie przedmiotów, jakie są podmiotem potencjalnej transakcji (najlepiej ze zdjęciami). Następnie poinformujemy o tym, czy jesteśmy zainteresowani skupem monet w Opolu. Jeśli odpowiedź będzie pozytywna, wystarczy podać nam dane kontaktowe i wybrać formę zapłaty. Wyślemy odpowiednio sporządzoną umowę, którą należy odesłać – podpisaną – na nasz adres wraz z monetami. Po zweryfikowaniu wartości zlecamy płatność za otrzymane przedmioty. W przypadku nieprawidłowości (np. gdy moneta okaże się nieoryginalna) proponujemy nowe warunki sprzedaży lub odsyłamy przesyłkę na nasz koszt.

Wieloletnie doświadczenie gwarancją precyzyjnej wyceny

Sprzedaż monet w Opolu o wartości zabytkowej nie musi wiązać się z ryzykiem. Mamy duże doświadczenie w numizmatyce, dzięki czemu nasi klienci zawsze otrzymują najlepszą możliwą wycenę. Uzyskujemy rzetelne szacunki wartości i właściwości pieniądza, co skutkuje pomyślnym zwieńczeniem transakcji.

Jeśli interesuje Państwa skup monet Opole nie zawiedzie pod tym względem. Zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby lub skorzystania z oferty skupu na odległość. W każdym przypadku spotkają się Państwo z należytym profesjonalizmem oraz uczciwą, bezkonkurencyjną wyceną. Więcej informacji na temat skupu monet w Opolu udzielimy podczas kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Skup monet WarszawaSkup monet KrakówSkup monet WrocławSkup monet PoznańSkup monet ŁódźSkup monet GdyniaSkup monet GdańskSkup monet KatowiceSkup monet CzęstochowaSkup monet ToruńSkup monet BiałystokSkup monet SzczecinSkup monet RzeszówSkup monet LublinSkup monet RadomSkup monet GliwiceSkup monet OpoleSkup monet SosnowiecSkup monet KaliszSkup monet OlsztynSkup monet KielceSkup monet LegnicaSkup monet ZabrzeSkup monet TarnówSkup monet Zielona góra

Aktualnie przyjmujemy walory na XIV Aukcję PREMIUM.

X