Skup monet Zielona Góra

Wycena oraz skup monet w Zielonej Górze

Salon Numizmatyczny Mateusz Wójcicki oferuje skup monet w Zielonej Górze, ale też w innych miastach Polski za pomocą zdalnej wyceny. Przygotowaliśmy dla Państwa specjalny formularz, dostępny na naszej stronie, dzięki któremu szybko, a przy tym wygodnie mogą Państwo przesłać do nas zdjęcia monet z zapytaniem o wycenę. Ta metoda sprawia, że nie trzeba ruszać się z domu, aby poznać szacunkową wartość posiadanych przedmiotów.

Zajmujemy się skupowaniem bilonu w Zielonej Górze, ale też na terenie całego kraju od wielu lat, dzięki czemu jesteśmy w stanie przedstawić Państwu realną, uczciwą, zgodną z aktualnym stanem rynku, a jednocześnie bardzo korzystną ofertę. Skupujemy zarówno pojedyncze sztuki, jak i całe kolekcje. Korzystanie z naszych usług daje gwarancję bezpiecznych oraz szybkich transakcji.

Czytaj więcej

Cenne stare monety

Numizmatyka to dziedzina, która jest nierozerwalnie związana z historią. Kolekcjonowanie starych monet pozwala na zdobycie szerszej wiedzy na temat czasów, z których one pochodzą. Wiele można się dowiedzieć zwłaszcza na temat gospodarki, a także poznać, jak wyglądały stosunki pomiędzy poszczególnymi państwami.

Stare monety mogą przedstawiać naprawdę dużą wartość – dotyczy to zarówno pojedynczych sztuk, jak i całych zbiorów. Bardzo często klienci odnajdują cenne przedmioty w najmniej oczekiwanych miejscach. Ceny monet mogą się wahać, ponieważ wiele zależy od tego, w jaki sposób były one przechowywane. Ważne jest, aby takich bilonów nie czyścić domowymi sposobami, gdyż mogą one całkowicie stracić na wartości, jeżeli nie posiadają oryginalnej patyny.

Materiał, z którego wykonano monety, również ma duże znaczenie. Wiadomo, że złoto czy srebro, bez względu na stan przechowywania, niemal zawsze będą więcej warte, nawet jeśli nie okażą się rzadkie.

Profesjonalne podejście do Klienta

Interesują nas monety różnego rodzaju, zarówno polskie z okresu średniowiecza czy nowożytności, jak i bilony antyczne, monety emitowane przez NBP czy związane z konkretnymi wydarzeniami bądź miejscami geograficznymi. Skupujemy także monety bulionowe oraz kolekcjonerskie.

Jeżeli chodzi o skup monet Zielona Góra jest miastem, gdzie zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie. Wycenę dokonujemy w możliwie jak najkrótszym czasie, a pieniądze wypłacamy błyskawicznie po akceptacji oferty z Państwa strony.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego, jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania. W szczególnych przypadkach proponujemy dojazd do klienta w dogodnych godzinach. Przy skupie dużych kolekcji oraz monet unikatowych oferujemy możliwość negocjacji cen.

Skup monet WarszawaSkup monet KrakówSkup monet WrocławSkup monet PoznańSkup monet ŁódźSkup monet GdyniaSkup monet GdańskSkup monet KatowiceSkup monet CzęstochowaSkup monet ToruńSkup monet BiałystokSkup monet SzczecinSkup monet RzeszówSkup monet LublinSkup monet RadomSkup monet GliwiceSkup monet OpoleSkup monet SosnowiecSkup monet KaliszSkup monet OlsztynSkup monet KielceSkup monet LegnicaSkup monet ZabrzeSkup monet TarnówSkup monet Zielona góra

Aktualnie przyjmujemy walory na XIV Aukcję PREMIUM.

X